Odeabank Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Odeabank çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Odeabank müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Odeabank şikayet hattına erişebilirsiniz. Odeabank müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Odeabank, Bank Audi öncülüğünde 1 Kasım 2012 tarihinde Maslak şubesiyle müşterilerine hizmet vermeye başlamış bir anonim şirketidir. Yeni kurulmuş olmasına rağmen çoğu kişinin tercihi olmuştur. Yenilikçi ve müşteri memnuniyet politikasıyla her geçen gün hizmetlerini ilerletmektedir.

Birikim ve yatırım yapanların yeni gözde bankası olan Odeabank, piyasada verdiği en yüksek faiz oranı ile yatırımcıların tercihi olmuş durumda. Yaptığı kampanyalar ve her geçen gün daha da geliştirdiği bankacılık hizmetiyle kısa sürede ismini duyurmuştur.

Odeabank Çağrı Merkezi Numarası

Günümüzde birçok kişinin maaş kartı ve kredi kartı bulunmaktadır. Odeabank müşterilerine bireysel ve kurumsal olarak hizmet eden bir bankadır. 2012 yılında kurulmuştur. Bankamızdan ihtiyaç, taşıt ya da ev kredisi çekebilirsiniz. Banka müşterimiz değilseniz hemen hesap açtırabilir ve uygun faiz miktarlarından faydalanabilirsiniz. Bankamızdan bireysel emeklilik başvurusu yapabilirsiniz. Her ay ödeyeceğiniz katkı paylarınız ile belirli olan süreyi ve yaşı tamamladığınızda devletten de katkı payı alarak emekli olabilirsiniz. Odeabank çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Ayrıca odeabank.com.tr adresimizi ziyaret ederek diğer avantajlarımızı da inceleyebilirsiniz. İnternet şubemizden ya da mobil bankacılık sisteminden faydalanarak havale, eft, fatura ya da kira ödeme gibi işlemlerinizi hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Her türlü konuda sormak istediğiniz sorular için çağrı merkezlerimiz siz müşterilerimiz için oluşturulmuştur. Çağrı merkezlerimizi karşılaşmış olduğunuz her türlü konuda arayabilirsiniz.

Odeabank Müşteri Hizmetleri Numarası

Yenilikçi bakış açısı ve müşterilerine yaklaşımlarından dolayı oldukça favori bir duruma gelen Odeabank, her geçen gün şube sayısını da artırmaktadır. Bireysel müşterilerine sunduğu yatırım hesapları ve kredilerinin yanı sıra; kurumsal müşterileri için de ticari krediler sunmaktadır. Her türlü konuda soru ve görüşleriniz için müşteri hizmetleri de kişilere sunulmaktadır. Sizler için hazırlanmış olan bankacılık işlemleri, kampanyalar ve diğer işlemleriniz için 0850 222 84 44 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayabilirsiniz. Öneri, istek ve şikayetlerinizi Odeabank müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

Karşınıza çıkacak olan sesli yanıt sisteminde ihtiyacınız olan bölümle ilgili tuşlamayı gerçekleştirerek müşteri temsilcimiz ile görüşebilirsiniz. Banka hakkında bilgi almak, kredi kartı talebinde bulunmak, şifre işlemlerinizi gerçekleştirmek, kayıp ve çalıntı kartlarını bildirmek için müşteri hizmetlerimizi arayabilirsiniz.

Odeabank Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Bankamızın müşteri hizmetleri ile direk bağlantı kurabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken yukarıdaki numarayı aradıktan sonra ‘6’ tuşlamanızdır. Uzun süre hatta beklemeden müşteri temsilcimiz ile iletişime geçebilmeniz bu şekilde mümkün olmaktadır. İnternet bankacılığı yolu ile de bizlerle iletişim kurmanız mümkündür. Müşteri kitlesi büyüdüğü için Odeabank müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

Odeabank Şikayet Hattı

Müşteri memnuniyetine oldukça fazla önem veren bankamız, onların arz, talep ve şikayetleri ile de ilgilenmektedir. Bankamızdan ve çalışanlarımızdan oluşabilecek şikayetlerinizi tarafımıza bildirmeniz halinde sorununuza en kısa süre içerisinde çözüm getirilecek ve kişilerin her türlü mağduriyetleri giderilecektir.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Odeabank müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Odeabank şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

İLETİŞİM

İletişim Merkezi : 444 8 444
Genel Müdürlük : +90 212 304 84 44

Adres : Esentepe Mahallesi Büyükdere Cad. Levent 199 Apt. No:199/119 Şişli/İstanbul

Odeabank Çağrı Merkezi: 444 8 444

Odeabank’ın 444’lü bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. 7/24 ulaşabileceğiniz bu çağrı merkezi aracılığıyla tüm bireysel veya kurumsal olan bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirebilir, kayıp/çalıntı kart bildiriminde bulunabilir, internet bankacılığı veya mobil bankacılık şifre talebinde bulunabilir, tüm ürünler hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Ayrıca hem bu numara üzerinden hemde aşağıda verilen bağlantıdaki iletişim formu aracılığıyla Odeabank’a istek, soru, görüş ve önerilerinizi kolayca bildirebilirsiniz.

Odeabank Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
444 8 444

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Odeabank çağrı merkezi numarasına 444 8 444 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

İletişim Merkezi Telefon Numarası : 444 8 444
Genel Müdürlük İrtibat Telefon No: +90 212 304 84 44
E-posta İletişim Adresi : Bize Ulaşın Formu
Adres Bilgisi : Esentepe Mahallesi Büyükdere Cad. Levent 199 Apt. No:199/119 Şişli/İstanbul

Arama Terimleri:  odeabank iletişim bilgileri, odeabank telefon no, odeabank irtibat tel, odeabank canlı destek, odeabank müşteri temsilcisi, odeabank şikayet hattı, odeabank müşteri hizmetleri, odeabank müşteri hizmetleri numarası, odeabank çağrı merkezi numarası, odeabank iletişim numarası, odeabank çağrı merkezi, odeabank müşteri hizmetleri direk bağlanma

3 Yorum

  1. MUSTAFA ÖZDEN 10 Eylül 2017
  2. gurkan ozer 10 Kasım 2017
  3. ismail 19 Ocak 2018

Yorum Yap