W Collection Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

W Collection Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

W Collection çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde W Collection müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden W Collection şikayet hattına erişebilirsiniz. W Collection müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

W Collection Çağrı Merkezi Numarası

W Collection, Vakko markasına ait bir alt marka olma özelliğini taşıyan giyim adreslerinden bir tanesidir. Ülkemizde bu markaya yönelik oldukça olumlu tutumlar bulunmaktadır. Özellikle Vakko gibi bilinen bir ismin markalarından bir tanesi olması, müşteriler tarafından algıda seçicilik yaratmaktadır. Kadın ve erkek müşterileri için özel tasarım kıyafet üretimi ve satışı yapan bu markanın Türkiye’de daha çok büyük şehirlerde ve online alışverişte mağazaları bulunmaktadır.

İstanbul’da sayıca oldukça fazla mağazası olmakla birlikte Türkiye’de bu markanın ürünlerine sahip olan ve satın almak isteyen müşteriler çoğunlukla İstanbul’da ikamet etmektedirler. Bunun yanı sıra markanın yurt dışından da çok fazla müşterisi bulunmaktadır. Markanın bu denli tercih ediliyor olmasının ve beğeniliyor olmasının en önemli sebebi kaliteli işçilik anlayışı ile üretim işlemlerini yapıyor olmasıdır. Bu kapsamda düşünüldüğünde uzun vadede markanın çok daha fazla müşteri potansiyeline sahip olması beklenmektedir. Markanın hedef kitlesinin ve müşteri kitlesinin çok olması sebebi ile müşterileri ile iletişime geçebileceği bir çağrı merkezi numarası edinmesi şart hale gelmiştir. Markanın müşterileri 0212 483 33 33 numarasına arama yaparak mağazanın çağrı merkezi yetkilileri ile görüşme gerçekleştirebilmektedirler.

W Collection çağrı merkezi numarası 0212 483 33 33 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

W Collection Müşteri Hizmetleri Numarası

Markanın çağrı merkezi numarası üzerinden gerçekleştirilmekte olan işlemler kalite standartları gereği kayıt altına alınmaktadır. Bunun yanı sıra arama yapmak isteyen müşterilerin, arama yapmadan evvel bilmeleri gereken birtakım hususlar bulunmaktadır. Bunlardan ilki çağrı merkezi müşteri hizmetlerinin mesai gün ve saatleri içerisinde aktif çalışma sergiledikleridir. Saat 10:00- 19:00 saatleri arasında markaya ait çağrı merkezi müşteri hizmetleri ile görüşme gerçekleştirebilmek mümkündür. Tüm bunların yanı sıra markaya ait elektronik posta yolu ile de yetkili kişiler ile görüşme yapılabilmektedir. Markaya ait çağrı merkezi müşteri hizmetleri mail adresi müsteriiliskileri@wcollection.com.tr şeklindedir. Müşteriler bu adres üzerinden diledikleri her an mail atarak iletişime geçebilmektedirler. Müşteri hizmetleri en kısa süre içerisinde müşterilere etkili biçimde geri dönüş yapmış olacaklarıdır. Alanında oldukça deneyimli kişilerden oluşan müşteri hizmetleri ekibi, müşteri odaklı düşünebilen ve etkili iletişim beceresine sahip olan kişilerdir. Bu sayede iletişime geçilmesine sebep olan konu her ne olursa olsun kısa süre içerisinde çözüme kavuşturulmuş olacaktır.

W Collection müşteri hizmetleri numarası 0212 483 33 33 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

W Collection Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Markaya ait çağrı merkezi müşteri hizmetleri telefon numarası ve mail adresi üzerinden yetkili kişiler ile görüşme yapacak olan müşterilerin kısa süre içerisinde durumlarını aktarabilmeleri ve sonuca bağlayabilmeleri için direkt bağlanma olanağı bulunmaktadır. Markaya ait müşteri hizmetleri numarası üzerinden direkt bağlanma fırsatı ile görüşme yapmak isteyen müşterilerin görüşme istedikleri konu hakkında açık ve net ifadelere sahip olmaları yeterli olacaktır. Bunun dışında herhangi bir yönlendirme tuşlaması ile temsilcilere doğrudan bağlanmak mümkün değildir. Aynı şekilde mail adresi üzerinden görüşme gerçekleştirecek olan müşterilerin tek seferde açık ve net ifadelerle konuyu doğru biçimde aktarabilmeleri sayesinde direkt bağlanma olanağıyla müşteri hizmetleri ile görüşme gerçekleştirebilmek mümkündür.

W Collection müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0212 483 33 33 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

W Collection Şikayet Hattı

Markaya ait çağrı merkezi müşteri hizmetleri telefon numarası ve mail adresi aynı zamanda müşterilerin mağdur oldukları bir durum mevcut olduğunda şikâyet hattı olarak da kullanılabilmektedir. Müşteriler mesai gün ve saatleri içerisinde markaya ait iletişim kanalları üzerinden şikayetlerini bildirebilir ve çözüm talebinde bulunabilmektedirler. Markanın şikayet hattı için ayrı bir iletişim kanalı bulunmadığından 0212 483 33 33 numarası üzerinden veya müsteriiliskileri@wcollection.com.tr mail adresi üzerinden şikayet hattı ile görüşme gerçekleştirilebilmektedir. Markaya ait bu iletişim kanalları kullanılmadan önce mesai gün ve saatleri mutlaka göz önünde bulundurulmalıdır.

W Collection şikayet hattı 0212 483 33 33 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen W Collection müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri W Collection şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

W Collection Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0212 483 33 33

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. W Collection çağrı merkezi numarasına 0 312 425 90 90 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : VAKKO TEKSTİL VE HAZIR GİYİM SANAYİ İŞLETMELERİ A.Ş.
E-Posta : müsteriiliskileri@wcollection.com.tr
Telefon : 0212 483 33 33

Arama Terimleri: W Collection iletişim bilgileri, W Collection telefon no, W Collection irtibat tel, W Collection canlı destek, W Collection müşteri temsilcisi

Yorum Yap