Konfor Mobilya şikayet hattı, Konfor Mobilya müşteri hizmetleri numarası, Konfor Mobilya çağrı merkezi numarası, Konfor Mobilya iletişim numarası

Konfor Mobilya Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Konfor Mobilya çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Konfor Mobilya müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına erişebilirsiniz.

1999 yılında İzmir ilinde açılmıştır. Kurulduğu günden günümüze uzanan gelişimi sonucunda yenilikçi ve trend tasarımlarını ihraç eden bir marka olarak karşımıza çıkmaktadır. İşine duyduğu tutku ile kendini sürekli yenileyerek ve güçlendirerek çalışmalarını sürdürmüştür. Yaşam alanlarınıza kalite, tasarım ve konfor katmak için çalışan firma sektöründe önemli bir yer edinmiştir.

Dünya trendlerini ve dekorasyonda en son tasarımları evlerinize taşıma amacıyla kendini sürekli olarak geliştiren bir firma olarak totalde ortalama olarak toplam bin 500 metrekareden oluşan mağazaları ile hizmetlerini sürdürmektedir. İzmir ilinde önemli bir büyüklüğe ulaşan firma alanında oldukça gelişmiştir.

Konfor Mobilya Çağrı Merkezi Numarası

Bini aşkın uzman personeli ile hizmet sunan yaklaşık 60 bin m2’lik üretim tesisinde sürekli arge çalışmaları doğrultusunda çıtasını her geçen gün daha fazla yükseltmektedir. Kaliteyi ve tasarımı birleştirerek sunmaktadır. Genç ve dinamik çalışan yapısı ile müşterilerine güvenli, sağlıklı ve kaliteli ürünlerini müşterilerinin beğenisine sunan firma alış veriş yaparken de memnuniyeti hedeflemektedir.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Konfor Mobilya müşteri hizmetleri numarası en kısa sürede ve en pratik çözümler sunmayı amaçlıyor. Bu noktada en iyi hizmeti Konfor Mobilya olarak en kısa sürede vermeyi amaçlayarak en kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Konfor Mobilya ile ilgili sorunlarınız için müşteri hizmetleri iletişim numarası ile görüşerek çözümleyebilirsiniz. Ayrıca öneri, istek ve şikayetlerinizi Konfor Mobilya çağrı merkezine kolaylıkla iletebilirsiniz.

Konfor Mobilya Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0850 455 0 232

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Konfor Mobilya çağrı merkezi numarasına 0850 455 0 232 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Müşteri Hizmetleri İrtibat
Adres: Çamlık Cd. No: 46 Sarnıç,Gaziemir / İzmir
Müşteri Hizmetleri: +90 (850) 455 0 232
E-Posta: info@konfor.com.tr

Satış Sonrası Hizmetler
Adres: Çamlık Cd. No: 46 Sarnıç,Gaziemir / İzmir
Telefon: +90 (850) 811 06 06
E-Posta: ssh@konfor.com.tr

İnternet sayfası üzerinden iletişime geçebileceğiniz Konfor Mobilya iletişim formu kısmı da bulunmaktadır.

Taleplerinize ve sorunlarınıza en kısa sürede dönüş yapılarak sizlere her konuda destek veren Konfor Mobilya sizlerin memnuniyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi Konfor Mobilya iletişim numarası üzerinden de erişim sağlayabilirsiniz.

Arama Terimleri: Konfor Mobilya iletişim bilgileri, Konfor Mobilya telefon no, Konfor Mobilya irtibat tel, Konfor Mobilya canlı destek, Konfor Mobilya müşteri temsilcisi, Konfor Mobilya şikayet hattı, Konfor Mobilya müşteri hizmetleri numarası, Konfor Mobilya çağrı merkezi numarası, Konfor Mobilya iletişim numarası

Yorum Yap