Odeabank Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası | Müşteri Hizmetleri
Odeabank Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Odeabank Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Odeabank, Bank Audi öncülüğünde 1 Kasım 2012 tarihinde Maslak şubesiyle müşterilerine hizmet vermeye başlamış bir anonim şirketidir. Yeni kurulmuş olmasına rağmen çoğu kişinin tercihi olmuştur. Yenilikçi ve müşteri memnuniyet politikasıyla her geçen gün hizmetlerini ilerletmektedir.

Birikim ve yatırım yapanların yeni gözde bankası olan Odeabank, piyasada verdiği en yüksek faiz oranı ile yatırımcıların tercihi olmuş durumda. Yaptığı kampanyalar ve her geçen gün daha da geliştirdiği bankacılık hizmetiyle kısa sürede ismini duyurmuştur.

Odeabank’ın 444’lü bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. 7/24 ulaşabileceğiniz bu çağrı merkezi aracılığıyla tüm bireysel veya kurumsal olan bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirebilir, kayıp/çalıntı kart bildiriminde bulunabilir, internet bankacılığı veya mobil bankacılık şifre talebinde bulunabilir, tüm ürünler hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Ayrıca hem bu numara üzerinden hemde aşağıda verilen bağlantıdaki iletişim formu aracılığıyla ING Bank’a istek, soru, görüş ve önerilerinizi kolayca bildirebilirsiniz.

Odeabank Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
444 8 444

Odeabank İletişim Formu

Arama Terimleri:  odeabank iletişim bilgileri, odeabank telefon no, odeabank irtibat tel, odeabank canlı destek, odeabank müşteri temsilcisi, odeabank şikayet hattı

3 Yorum - YORUM YAZIN

Cevapla