ceva lojistik kargo çağrı merkezi numarası müşteri hizmetleri telefonu iletişim şikayet hattı

CEVA Lojistik Çağrı Merkezi Müşteri Hizmetleri Numarası

Bu makalemizde CEVA Lojistik müşteri hizmetleri numarası bilgisine ulaşabilirsiniz. Diğer taraftan CEVA Lojistik çağrı merkezi numarası için de okumaya devam edin.

CEVA firması geçmişine göz atarsak girişimci ruhu ile başlayan bu yolcuğun , Ken Thomas’ın tek bir kamyonla Avustralya’da Thomas Nationwide Transport’u (TNT) kurduğu 1946 yılına kadar uzanmaktadır. Gelişimine devam eden beş yıl boyunca TNT, özellikle sözleşme lojistiğinde oldukça mesafe katederek bu alanda kendinden söz ettirmiştir. Sadece on yıl içinde, 100’den fazla ülkedeki operasyonlarla bu anlamda oldukça başarılara imza atmıştır. Yük yönetiminde küresel bir güç haline gelen firma haliyle beğeni toplamaktadır.

Başlıklar

CEVA Lojistik Çağrı Merkezi Numarası

1996 yılında TNT, Hollanda posta ve telekomünikasyon şirketi olan KPN tarafından satın alınarak farklı bir boyuta taşınmış oldu. İki yıl sonra Lojistik, Ekspres ve Posta olmak üzere üç bölüme ayrılarak çalışmalarına devam eden firma günden güne büyümesine devam etmiştir.

Bünyesinde binlerce çalışan bulunduran CEVA lojistik gün geçtikçe büyümesine devam ederken müşteri memnuniyetini oldukça önem veriyor. Bu anlamda sorunlara kısa ve pratik çözümler sunmak amacıyla Ceva Lojistik çağrı merkezi numarası müşterileri ile sizlere ne iyi şekilde destek olmayı amaçlıyor.

Taşımacılık sektöründe oldukça başarılı bir duruma gelen CEVA lojistik her geçen gün kullanıcı kitlesini arttırarak müşteri ailesini genişletirken bu alanda kendinden söz ettirmiştir. Durum böyle olunca geniş müşteri destek ağı ile en iyi şekilde müşteri kitlesine hitap eden CEVA lojistik ilerleyen zamanlarda adından daha fazla söz ettirecektir.

CEVA lojistik amacı müşterilerine hitap eden taşımacılık imkanlarını en güzel şekilde sunumunu yaparken oluşturulan taşımacılık işlemlerini en kısa sürede ve güvenilir olarak ulaştırmaktadır. Hizmetlerinin arkasında dururken aynı zamanda da müşteri kitlesine en iyi şekilde hitap edecek imkanları sunmaktadır.

CEVA Lojistik çağrı merkezi numarası 0216 633 44 44 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

 CEVA Lojistik Müşteri Hizmetleri Numarası

CEVA, 160 ülkede 1.000 lokasyonda bulunan yük yönetimi ve sözleşme lojistik operasyonları ile bu alanda oldukça büyük rol üstlenmiştir. Tam hizmet taşımacılığı ve lojistik şirketi durumunda olan firmaya bu alanda birçok firma güvenmektedir.

Her geçen gün büyümesine ve gelişimine devam eden CEVA lojistik , özellikle yük taşımacılığı ve kargo sektöründe kendinden söz ettirmektedir.  Müşteri kitlesi büyüdüğü için  CEVA lojistik müşteri hizmetleri numarası en kısa sürede ve en pratik çözümler sunmayı amaçlıyor. Bu noktada en iyi hizmeti en kısa sürede vermeyi amaçlayarak en kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen CEVA lojistik ile ilgili sorunlarınız için müşteri hizmetleri iletişim numarası ile görüşerek çözümleyebilirsiniz. Ayrıca öneri, istek ve şikayetlerinizi CEVA lojistik çağrı merkezine kolaylıkla iletebilirsiniz.

CEVA Lojistik müşteri hizmetleri numarası 0216 633 44 44 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

CEVA Lojistik Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Numarası

0216 999 24 40
info@cevalogistics.com ( e – ticaret işlemleri için)

Yeşim Cebeci
Müşteri İlişkileri Müdürü
0216 633 44 44          (müşteri hizmetleri için)
yesim.cebeci@cevalogistics.com

Taleplerinize ve sorunlarınıza en kısa sürede dönüş yapılarak sizlere her konuda destek veren CEVA lojistik sizlerin memnuniyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi CEVA lojistik iletişim numarası üzerinden de erişim sağlayabilirsiniz.

Arama Terimleri: CEVA lojistik iletişim bilgileri, CEVA lojistik telefon no, CEVA lojistik irtibat tel, CEVA lojistik canlı destek, CEVA lojistik müşteri temsilcisi, CEVA lojistik şikayet hattı, CEVA lojistik müşteri hizmetleri numarası, CEVA lojistik çağrı merkezi numarası,

11 Yorum

 1. Osman Nuri Yıldız 22 Temmuz 2020
 2. İLKNUR TÜRK 19 Ocak 2021
 3. Gülsüm 22 Mart 2021
 4. Derya 13 Temmuz 2021
 5. Türkan Gerçeker 1 Kasım 2021
 6. zafer şensoy 15 Kasım 2021
 7. Muharrem 25 Ağustos 2022
 8. Salih 26 Kasım 2022
 9. Necati kaygusuz 5 Aralık 2022
 10. Abdullah 26 Ocak 2023
 11. Mehmet Şenses 6 Mayıs 2023

Yorum Yap