Nuh’un Ankara Makarnası Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Nuh’un Ankara Makarnası Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Nuh’un Ankara Makarnası çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Nuh’un Ankara Makarnası müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Nuh’un Ankara Makarnası şikayet hattına erişebilirsiniz. Nuh’un Ankara Makarnası müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Nuh’un Ankara Makarnası Çağrı Merkezi Numarası

Nuh’un Ankara Makarnası 1946 yılından beri sektörün içinde bulunmaktadır. Nuh Eskiyapan, Ahmet Eskiyapan ve Kemal Yurtbilir tarafından kurulan marka günümüzde faaliyetlerini sürdürmeye devam etmektedir. Üretime ilk başlarda küçük bir atölyede başlanmıştır. Daha sonra üretim tesisi 1956 yılında İskitler’e taşınmıştır. İskitler’de bulunan üretim tesisinin açılışına dönemin önemli siyasetçileri de katılmıştır. Zamanla markanın büyümesi üretim tesisinin yetersiz kalmasına neden olmuştur. Dolayısıyla günümüzde hala faaliyetlerin sürdürüldüğü Ankara 1. OSB’de bir arsa satın alınmış ve yeni bir üretim tesisi satın alınmıştır.

Yeni üretim tesisi 1996 yılından beri hizmet vermektedir. 64.000 metrekare kapalı ve 36.000 metrekare de açık alandan oluşan üretim tesisi toplamda 100.000 metrekarelik bir alanda yer almaktadır. Bu devasa alanda makarnalık irmik, helvalık irmik ve makarna üretimi gerçekleştirilmektedir.

Eğer markadan almış olduğunu bir ürünle ilgili sorun yaşarsanız çeşitli iletişim kanallarını kullanarak marka ile iletişime geçebilirsiniz. 0312 341 21 00 numaralı telefon numarasını şikayet ve dileklerinizi dile getirmek için kullanabilirsiniz. Aynı zamanda 0312 341 08 43 numaralı faks numarasını kullanarak faks yoluyla da iletişime geçebilirsiniz. Markayı çeşitli sosyal medya hesaplarından takip ederek isteklerinizi ve şikayetlerinizi dile getirebilirsiniz. Ek olarak markanın web sitesinde bulunan iletişim ve şikayet formlarını kullanarak da marka ile irtibat kurabilmeniz mümkün.

Nuh’un Ankara Makarnası çağrı merkezi numarası 0312 341 21 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Nuh’un Ankara Makarnası Müşteri Hizmetleri Numarası

Markanın tesislerinde halihazırda aylık 21.000 ton makarnalık irmik ve 18.000 ton da makarna üretim kapasitesi bulunmaktadır. Aynı zamanda marka Klasik, Vitaminli, Sebzeli, Kepekli, Tam Buğday ve Veronelli markalarıyla üretimini de sürdürmektedir. Markanın satışları Türkiye ile de sınırlı değildir. Yurtdışında birçok ülkeye de ürünlerini ihraç etmektedir. Japonya, Almanya, Çin, Güney Kore, Tayland, Hollanda, Fransa, İngiltere ve daha birçok ülkeye ürünlerini ihraç etmektedir. Toplamda 70 ülkeye markanın ürünleri satılmaktadır.

Marka ile yaşadığınız sorunları dile getirmek ve çözüm bulmak isterseniz 0312 341 21 00 numaralı telefonu kullanabilirsiniz. Ayrıca faks yoluyla da iletişim kurabilirsiniz. Bunun içinse 0312 341 08 43 numaralı telefonu kullanmanız yeterlidir. Dilerseniz markanın web sitesinde bulunan şikayet ve iletişim formlarını da kullanabilirsiniz. Ayrıca marka ile sadece şikayetlerinizi dile getirmek için iletişime geçmek zorunda değilsiniz. Aynı zamanda dilek ve önerilerinizi de aynı iletişim kanalları üzerinden dile getirebilirsiniz.

Nuh’un Ankara Makarnası müşteri hizmetleri numarası 0312 341 21 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Nuh’un Ankara Makarnası Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Markanın ürünleri uzun yıllardır çok fazla kişiye ulaşmaktadır. Makarna konusunda çok sayıda ihtiyacı marka tek başına karşılayabilmektedir. Üstelik satışlar sadece Türkiye ile sınırlı değildir. Japonya, Almanya ve İngiltere’nin de içinde yer aldığı 70 ülkeye ürün satışı gerçekleştirilmektedir. 1946 yılında başlayan serüven günümüzde artan taleple birlikte devam etmektedir. Bu kadar köklü bir markanın ürünleri ile ilgili yaşanan sorunların en kısa sürede çözülebilmesi için birçok iletişim kanalı bulunmaktadır.

Sosyal medya aracılığıyla ya da markanın web sitesinde bulunan iletişim ve şikayet formlarıyla şikayet ve önerilebilir dile getirilebilir. Aynı zamanda iletişim numarası da bulunmaktadır. Dilediğiniz iletişim kanalını kullanarak sorununuzun en kısa sürede çözüme kavuşturulmasını sağlayabilirsiniz.

Nuh’un Ankara Makarnası müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0312 341 21 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Nuh’un Ankara Makarnası Şikayet Hattı

Markanın ürünleri birçok market ve raflarda bulunmaktadır. Küçük bir atölyede üretime başlanan ürünler günümüzde 100.000 metrekarelik alanda üretilmeye devam edilmektedir. Kurulduğu ilk günden beri de müşterilerinin beğenisini almaya devam etmektedir. Ünü Türkiye’nin dışına taşan ürünlere günümüzde uygun fiyatlarla ulaşabilmek mümkün. Herhangi bir sorun yaşamanız durumunda da çeşitli iletişim kanallarını kullanarak marka ile irtibata geçebilirsiniz. İrtibat kurmanız halinde size en kısa sürede dönüş yapılacaktır. Böylelikle sorunlarınızı da kısa sürede çözebilirsiniz.

Nuh’un Ankara Makarnası şikayet hattı 0312 341 21 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Nuh’un Ankara Makarnası müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Nuh’un Ankara Makarnası şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Nuh’un Ankara Makarnası Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0312 341 21 00

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Nuh’un Ankara Makarnası çağrı merkezi numarasına 0312 341 21 00 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : Nuh’un Ankara Makarnası San. ve Tic. A.Ş.

Adres : Ankara Sanayi Odası 1. Organize Sanayi Bölgesi Altınordu Cad. Nu: 01 PK 069353 Sincan / Ankara / TÜRKİYE

E-Posta : nuh@nuh.com.tr

Telefon : 0312 341 21 00

Arama Terimleri: Nuh’un Ankara Makarnası iletişim bilgileri, Nuh’un Ankara Makarnası telefon no, Nuh’un Ankara Makarnası irtibat tel, Nuh’un Ankara Makarnası canlı destek, Nuh’un Ankara Makarnası müşteri temsilcisi

Yorum Yap