pegasus-cagri-merkezi-numarasi

Pegasus Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Pegasus çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Pegasus müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Pegasus şikayet hattına erişebilirsiniz. Pegasus müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Pegasus, 1990 yılında İstanbul merkezli olarak kurulmuş, uçuş faaliyetlerine başlayan ülkemizde oldukça ilgi gören hava ulaşım şirketlerinden birisidir. 102 farklı uçuş noktası ve 77 adet uçağı kapsayan filosuyla başarılı hava yollarından birisidir. Bugüne kadar uçuş kampanyası olarak en uygun fiyat politikasını uygulayan Pegasus, yolcularına en konforlu ve en ekonomik uçuşu amaçlamaktadır.

Ülkemizde 34, yurtdışında 40 farklı ülkede 68 olmak üzere 100’den fazla uçuş noktasıyla dünyanın bir ucundan öbür ucuna sizlere ulaşım hizmeti sağlıyor.

Pegasus Çağrı Merkezi Numarası

Pegasus Hava Yolları, Türkiye’de havacılık sektörünü değiştiren ve uçmanın herkesin hakkı olduğuna inanan bakış açısıyla, 1990 yılında Aer Lingus, Silkar Yatırım ve Net Holding’in ortak girişimiyle İstanbul’da kurulmuştur. Pegasus ailesi olarak havayoluyla yolculuğun herkesin hakkı olduğuna inanıyoruz. Profesyonel ve alanında uzman kadrolarımızla beraber, hep birlikte bu amaç için çalışıyoruz. Yenilikçi, akılcı, ilkeli ve sorumlu yaklaşımımızla bölgemizde lider, ekonomik havayolu olma gayreti içerisinde çalışırken en büyük motivasyonumuz müşteri memnuniyetidir. Her türlü eleştiriyi ve memnuniyetleri; sizlerden gelebilecek soru, görüş ve önerileri çeşitli iletişim kanalları aracılığı ile bizlere iletmenizden çok memnun olmaktayız. Herhangi bir konuda müşteri hizmetlerimizi arayarak iletişime geçebilir ve fikir alışverişinde bulunabilirsiniz. Pegasus çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Pegasus Müşteri Hizmetleri Numarası

Pegasus Hava Yolları, Official Airline Guide (OAG) tarafından hazırlanan raporda 2011 ve 2012 yıllarında olduğu gibi 2013 yılında da koltuk kapasitesi açısından, tarifeli uçuş gerçekleştiren Avrupa’nın en büyük 25 hava yolu arasında Avrupa’nın En Hızlı Büyüyen Havayolu ünvanını kazanmıştır. Her başarının altındaki temel motivasyonun müşteri memnuniyetine dayandığı bilinci ile hizmet etmeye devam ediyoruz. Bu modern ve özgün bakış açımız, her türlü eleştiri ve farklı görüşlere açık olduğundan, bizimle her türlü görüşünüzü rahatlıkla paylaşabilir ve sorunlarınıza hızlı bir şekilde çözüm bulabilirsiniz. Bilet işlemleriniz için veya herhangi bir hizmetimiz ile ilgili bilgi almak adına, memnuniyetinizi veya şikayetinizi ifade etmek adına, rahatlıkla bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bunun için 0888 228 12 12 numaralı çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. Hizmet kalitesini artırmak için bizimle yapacağınız görüşmeler kaydedilmektedir. Ayrıca şahsi bilgileriniz, ilgili kanun kapsamında koruma altında tutulmaktadır. Öneri, istek ve şikayetlerinizi Pegasus müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

Pegasus Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Pegasus müşteri hizmetlerini aradığınız zaman eğer zamandan tasarruf sağlayarak acil ihtiyaçlarınıza kısa sürede çözüm arıyorsanız, müşteri temsilcisine bağlanabilmeniz mümkündür. Böylelikle kısa sürede soru görüş ve önerilerinizi iletme imkanı bulabilirsiniz.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Pegasus müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

Pegasus Şikayet Hattı

Pegasus şikayet hattı, herhangi bir konuda firmamızla yaptığınız bir seyahat ile ilgili veya herhangi bir konuda, yaşadığınız bir problemi en kısa sürede ilgili birimlerimize iletebilmeniz ve çözüme ulaştırabilmemiz açısından hizmet veren bir hattımızdır. Bize ulaştırmak istediğiniz her türlü mesajınızı flypgs.com/bize-yazin adresine iletebilir veya 0888 228 12 12 numaralı müşteri hizmetlerini arayarak iletişime geçebilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Pegasus müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Pegasus şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Pegasus’un 7 gün 24 saat hizmet alabileceğiniz bir çağrı merkezi bulunmaktadır. Çağrı merkezini arayarak bilet rezervasyonu, bilet değişikliği, uçuş bilgilerinizi öğrenme, kapı numarası öğrenme, sorun, istek ve önerilerinizi bildirebildiğiniz gibi birde web sitelerinde bulunan sık sorunlara karşılık çözümler ve listede bulunmayan sorununuzu iletebileceğiniz iletişim formu bulunmaktadır.

Pegasus Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
0888 228 12 12

Pegasus Bize Yazın Sorun ve Destek Sayfası

Arama Terimleri: pegasus iletişim bilgileri, pegasus telefon no, pegasus irtibat tel, pegasus canlı destek, pegasus müşteri temsilcisi, pegasus şikayet hattı, pegasus müşteri hizmetleri, pegasus müşteri hizmetleri numarası, pegasus çağrı merkezi numarası, pegasus iletişim numarası, pegasus çağrı merkezi, pegasus müşteri hizmetleri direk bağlanma

7 Yorum

  1. soylenmezzz 3 Ekim 2017
  2. Solmaz Yıldız 6 Kasım 2017
  3. BÜLENT GÜZEL 29 Aralık 2017
  4. ömer 31 Ocak 2018
  5. muhammet yılmaz 17 Ekim 2021
  6. Semra ayan 23 Ekim 2021
  7. Yalçın Paşaoğlu 16 Ağustos 2022

Yorum Yap