Erciyes Üniversitesi Hastaneleri Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Erciyes Üniversitesi Hastaneleri Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Erciyes Üniversitesi Hastaneleri çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Erciyes Üniversitesi Hastaneleri müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Erciyes Üniversitesi Hastaneleri şikayet hattına erişebilirsiniz. Erciyes Üniversitesi Hastaneleri müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Erciyes Üniversitesi Hastaneleri Çağrı Merkezi Numarası

Sağlık toplumun hangi kesitinden olursak olalım, ten rengimiz ne olursa olsun, cinsiyet ya da yaşımız ne olursa olsun en çok değer vermemiz gereken şeydir. Bir insanın sağlığı olmaz ise o insanın parası pulu ya da hayatında elde ettikleri önemsizleşir. Sağlık için de dikkat etmemiz yerine getirmemiz gereken şeyler vardır. Özellikle egzersiz yapma ve sağlıklı beslenmek sağlığımızı korumak için yapmamız gereken en önemli şeylerdir. Sağlığım kimi durumlarda genetik faktörlerden de etkilenebilmektedir. Genetik faktörlere rağmen sağlıklı kalmak için de sürekli olarak check up yaptırmalı ve dikkatli olmamız gerekir.

Kayseri bölgesinde yaşayan insanların da kontroller sağlamak ve muayene olmak için başvurdukları hastanelerden birisi Erciyes Üniversitesi Hastaneleri olmaktadır. Bu hastanelerden randevu almak ya da sorun, şikayet, öneri bildirmek isteyen insanlar çağrı merkezi numarası elde etmek ve kişilerle konuşmak ister. Hastanenin bilgi danışma hattının numarası da şu şekildedir; 444 38 83 aynı zamanda isterseniz 0 (530) 353 65 13 hafta içi sabah 08.00 akşam 17.00 arasında WhatsApp üzerinden de iletişim kurabilir bilgi alabilirsiniz.

Erciyes Üniversitesi Hastaneleri çağrı merkezi numarası 444 38 83 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Erciyes Üniversitesi Hastaneleri Müşteri Hizmetleri Numarası

Hastaneler kimi insanı korkutan yerler olsa da aslında sağlığımızı düzeltmek ya da gerekli kontrolleri sağlamak amacı ile hastaneler çok büyük bir önemi hak etmektedir. İnsanlar hastaneye giderek sağlıklarını geri kazanabilir ve gereken durumlarda tedavi de olabilir. Bazen insanların randevu alması zordur, bazen de insanlar hastanedeki muayene sırasında bir sorundan şikayetçidir ve bunu dile getirerek değiştirilmesini umar ve şikayette bulunur. Bu ve bunun gibi durumlarda da insanlar müşteri hizmetleri numarasına ulaşarak insanlarla birebir konuşmak isterler. Bu gibi durumlarda bilgi danışma hattının numarası olan 444 38 83 numarasını tuşlayarak iletişime geçebilir ya da dilerseniz WhatsApp üzerinden sabah 08.00-17.00 arasında 0 (530) 353 65 13 numara üzerinden iletişim kurabilirsiniz.

Erciyes Üniversitesi Hastaneleri müşteri hizmetleri numarası 444 38 83 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Erciyes Üniversitesi Hastaneleri Merkezi Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

İnsanların en çok merak içerisinde oldukları şeylerden birisi de hastane hatlarını aradıkları zaman ilk önce telesekreterin çıkıp çıkmayacağıdır. Bu pek çok hastanede değişiklik göstermektedir. Kayseri bölgesinde bulunan bu hastane için ise kimi zaman arayanlar telesekretere yönlendirilirken kimi zaman da direkt olarak ilgili birim ile iletişim kurmaktadır.

Kişilerin en çok merak ettiği durumlardan birisi de telesekreteri geçerek direkt bağlanma olmaktadır çünkü kimi zaman insanların acil bir şekilde hastaneye gitmesi gerekebilmektedir. Maalesef en basitinden diş ağrıları ya da migren bile insanlara neredeyse dayanılması en güç olan acılardan birini vermektedir. Ancak bilindiği üzere bu hastanenin herhangi bir numara ile telesekreter atlama opsiyonu bulunmamaktadır fakat eğer şanslı iseniz siz aradığınızda telesekreter çıkmayacak ve direkt olarak personeller ile iletişim kuracaksınız ya da telesekreter sizi fazla meşgul etmeden sizi aktaracaktır.

Erciyes Üniversitesi Hastaneleri müşteri hizmetlerine direk bağlanma 444 38 83 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Erciyes Üniversitesi Hastaneleri Şikayet Hattı

Hastanelerde yapılan tedavilerin neredeyse hiçbirinin tam olarak kesin bir sonucu bulunmamaktadır. Her hastalığın ya da her sorunun bir çözümü yoktur. Bu gibi durumlarda insanlar bu durumların sonucunu doktorlara yüklemek istemektedir ancak doktorların da bu konuda herhangi bir suçu yoktur. Yine de kişiler şikayet hatları hakkında merak içerisine girerler. Şikayet hatları genelde her hastanede bulunmaktadır aynı zamanda hastane içerisinde dilek öneri ve şikayet durumlarını bildirebileceğiniz kutucuklar da bulunmaktadır. Eğer siz de bu hastane için herhangi bir şikayet hattını araştırıyor iseniz bunun için yapmanız gereken şey çağrı merkezi ve müşteri hizmetleri numarasını tuşlamanız olacaktır. Telesekreter çıkarsa ona şikayet hattına bağlanmak istediğinizi bildirebilir, personel çıkarsa da dilerseniz durumu ona izah edebilir dilerseniz de yine şikayet birimine aktarılabilirsiniz.

Erciyes Üniversitesi Hastaneleri şikayet hattı 444 38 83 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Erciyes Üniversitesi Hastaneleri müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Erciyes Üniversitesi Hastaneleri şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Erciyes Üniversitesi Hastaneleri Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

444 38 83

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Erciyes Üniversitesi Hastaneleri çağrı merkezi numarasına 444 38 83 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Adres : Köşk Mah. Prof. Dr. Turhan Feyzioğlu Cad. No:42 38039 Melikgazi/Kayseri
E-Posta : eruhastaneleri@erciyes.edu.tr
Telefon : 444 38 83

Arama Terimleri: Erciyes Üniversitesi Hastaneleri iletişim bilgileri, Erciyes Üniversitesi Hastaneleri telefon no, Erciyes Üniversitesi Hastaneleri irtibat tel, Erciyes Üniversitesi Hastaneleri canlı destek, Erciyes Üniversitesi Hastaneleri müşteri temsilcisi

Yorum Yap