Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Bidolubaskı müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına erişebilirsiniz.

Ankara’da bulunan Başkent Üniversitesi Tıp Fakültesi’nin merkez hastanesidir. Prof. Dr. Mehmet Haberal tarafından kurulan ve 1982 yılında hizmet vermeye başlayan hastane, merkezde 340 yatak, Ayaş Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi’nde 90 yatak ve Yapracık Psiko-Sosyal Rehabilitasyon Merkezi’nde 71 yatak olmak üzere, toplam 501 yatak kapasitesine sahiptir. Hastanede 14 adet ameliyathane bulunmaktadır. 24 saat hizmet veren hastane, teknolojinin bütün olanaklarından faydalanmaktadır.

Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi Çağrı Merkezi Numarası

ISO Kalite Belgesi almaya hak kazanan ilk vakıf hastanesi olan hastane bünyesinde; Tüp Bebek Merkezi, Genetik Hastalıklar Tanı Merkezi, Ayaş Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi, Yapracık Psiko-Sosyal Rehabilitasyon Merkezi, Yenikent Semt Polikliniği, Ümitköy Semt Polikliniği ve Ümitköy, Yenikent, Çiğdem, Karadeniz Ereğli, Zonguldak, Tokat Zile’de diyaliz merkezleri yer almaktadır. Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi, bir organ ve doku nakli merkezi olarak da hizmet vermektedir. Merkezde, bugüne kadar, toplam 642 karaciğer, 3052 böbrek nakli, 328 kornea nakli, 138 kalp nakli ve 837 kemik iliği nakli gerçekleştirilmiştir. Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Bilimsel çalışmalarıyla da göz doldurmaktadır. Hastane, öğretim üyesi başına düşen bilimsel yayın sayısında ilk sırada yer almaktadır.

Sosyal sorumluluk projeleri geliştirerek toplum sağlığına katkıda bulunmayan çalışan hastane; hekim ve hemşirelere yönelik bilimsel toplantılar, toplum sağlığına yönelik eğitimler, radyo ve televizyon programları düzenlemekte; düzenli olarak yayınladığı sağlık dergisini topluma ulaştırmaktadır.

Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi Müşteri Hizmetleri Numarası

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi müşteri hizmetleri numarası en kısa sürede ve en pratik çözümler sunmayı amaçlıyor. Bu noktada en iyi hizmeti Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi olarak en kısa sürede vermeyi amaçlayarak en kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi ile ilgili sorunlarınız için müşteri hizmetleri iletişim numarası ile görüşerek çözümleyebilirsiniz. Ayrıca öneri, istek ve şikayetlerinizi Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi çağrı merkezine kolaylıkla iletebilirsiniz.

Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0312 203 68 68

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi çağrı merkezi numarasına

0312 203 68 68 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Adres : Yukarı Bahçelievler, Mareşal Fevzi Çakmak Cd. 10. Sk. No:45, 06490 Bahçelievler Ankara

İletişim Numarası : 0 312 203 68 68

İnternet sayfası üzerinden iletişime geçebileceğiniz Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi iletişim formu kısmı da bulunmaktadır.

Taleplerinize ve sorunlarınıza en kısa sürede dönüş yapılarak sizlere her konuda destek veren Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi sizlerin memnuniyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi iletişim numarası üzerinden de erişim sağlayabilirsiniz.

Arama Terimleri: Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi iletişim bilgileri, Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi telefon no, Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi irtibat tel, Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi canlı destek, Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi müşteri temsilcisi, Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi şikayet hattı, Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi müşteri hizmetleri numarası, Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi çağrı merkezi numarası, Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi iletişim numarası, Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi çağrı merkezi

Yorum yapın