İHH Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

İHH Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

İHH çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde İHH müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden İHH şikayet hattına erişebilirsiniz. İHH müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

İHH Çağrı Merkezi Numarası

İHH İnsani Yardım Vakfı olarak bilinmektedir. Yardımlarını ulaştırır iken din, dil, ırk, cinsiyet gibi ayrım yapmamaktadır. Felaketlerde, savaşlarda, yoksulluğun olduğu yerlerdeki insanlara çeşitli yardım ulaştırmaktadır.

Hayırseverler de bu vakıf ile işbirliği yapmaktadır. Gerek maddi gerek manevi yardımlar ile daha geniş alanlara ulaşabilmektedir. Yardım almak ya da yardımda bulunmak isteyenler bu vakıf ile iletişime geçmek istemektedir. Buranın çağrı merkezi numarası +90 212 631 21 21 olmaktadır.

İHH çağrı merkezi numarası 0212 631 21 21 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

İHH Müşteri Hizmetleri Numarası

Vakfın çalışmaları 1992 yılında başlamıştır. Yıllarca her mazlumun yüzünü güldürmeyi amaçlamıştır. Sadece ülkemizde değil 122 ülkede daha çalışmalarını sürdürmektedir. Yoksulluk ile savaşanların yanında olmaktadır. Adil bir dünya ortaya çıkarmaya çalışmakta ve zengin insanların yardımları ile fakirliği ortadan kaldırmak için uğraşmaktadır.

Bu vakıf ile iletişime geçmek istiyor iseniz pek çok yolu vardır. İster telefon ister e posta yolu ile yardımlar hakkında bilgi alabilirsiniz. Müşteri hizmetleri numarası +90 212 631 21 21 olmaktadır. Eğer sorularınızı mesaj yolu ile iletmek isterseniz info@ihh.org.tr adresine yazabilirsiniz.

İHH müşteri hizmetleri numarası 0212 631 21 21 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

İHH Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Sadece para desteği değil kullanılmış olan kıyafetler, battaniyeler, kitaplar da bağış olarak verilebilmektedir. Vermek istediklerinizi ister kendi eliniz ile ulaştırabilir ister nakit yardımlarınızı online bağış sistemi üzerinden iletebilirsiniz.

Vakfa yardım yapmak istiyor iseniz ilk olarak bir görüşme yapabilirsiniz. Kendi sitelerinde bulunan numara ile iletişime geçebilirsiniz. +90 212 631 21 21numaralı telefonu arayarak direk bağlanabilirsiniz. Bu vakfın bölge temsilcileri ile de görüşebilirsiniz. Çeşitli illerdeki şubeleri ile birebir de görüşebilirsiniz.

İHH müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0212 631 21 21 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

İHH Şikayet Hattı

İnsani yardımdan arama kurtarmaya kadar geniş çalışma alanı olan bu vakıf, pek çok insana ulaşmaktadır. Bu yardımlar sırasında da hem yardım yapılan hem de yardım yapanlar ile iletişim halinde olmaktadır. Telefon ile görüşerek hangi alanlarda yardım yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

Yardım almak istiyor iseniz yine telefon ya da e posta yolu ile iletişime geçebilirsiniz. Bu vakıf hakkındaki düşüncelerinizi, şikayetlerinizi de iletebilirsiniz. +90 212 631 21 21numaralı telefonu arayarak düşüncelerinizi dile getirebilir, her konuda yardım alabilirsiniz.

İHH şikayet hattı 0212 631 21 21 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen İHH müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri İHH şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

İHH Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0212 631 21 21

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. İHH çağrı merkezi numarasına 0212 631 21 21 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

E-Posta İletişim Adresi : info@ihh.org.tr
Telefon İrtibat Hattı : 0212 631 21 21

Arama Terimleri: İHH iletişim bilgileri, İHH telefon no, İHH irtibat tel, İHH canlı destek, İHH müşteri temsilcisi, İHH şikayet hattı, İHH müşteri hizmetleri numarası, İHH çağrı merkezi numarası, İHH iletişim numarası, İHH çağrı merkezi, İHH müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap