network-iletişim

NetWork Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

NetWork çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde NetWork müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden NetWork şikayet hattına erişebilirsiniz. NetWork müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

1999 yılında Boyner Grup şirketlerinden A.Y Marka Mağazacılık çatısı altında Türkiye giyim sektörüne atılan NetWork, çağımızın kültür ve trendine aşina, yaratıcılığı ve yeniliği aynı çatıda toplayan, sürekli değişen ve kendisini geliştirmekte olan bir marka. İsminden de anlaşılacağı gibi çağımızın teknolojisini bizlere hazır giyim sektöründe yansıtan NetWork, odaklandığı müşteri kitlesini yeni trendlerle tanıştırmaya ve dinamik bir şekilde büyük özveriyle çalışarak giyim sektöründe yeniliklere imza atmaya devam ediyor. Boyner Grup’un tecrübesiyle birlikte her geçen gün hızla büyüyen ve müşteri kitlesini genişleten Network, insanların hayatlarına ufak dokunuşlar yaparak onları çağa uydurmayı amaçlıyor.

Network Çağrı Merkezi Numarası

Uzun zamandan beri kadın giyiminde öncü olmuş firmalardan bir tanesi olan Network, müşteri hizmetleri noktasında da sağlamış olduğu her detay ile beğeni toplamaktadır. Bir firmayı oluşturan en temel taşlardan olan müşteri hizmetleri, her alanda markanın farkını ortaya çıkartacak ve aynı zamanda tabiri caiz ise markayı parlatacak bir çizgide yer almaktadır. Bu markadan almış olduğunuz herhangi bir hizmet ile alakalı geri bildirim yapmak isterseniz, online platformdan ya da çağrı merkezinden firmaya ulaşım sağlayabilirsiniz. Bunun dışında da iletmek istediğiniz her detayı, yine aynı kanallar aracılığı ile firmaya iletebilirsiniz.

NetWork çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Network Müşteri Hizmetleri Numarası

Hizmet aldığınız ürün ile alakalı sormak istediğiniz bir soru ya da öğrenmek istediğiniz bir detay var ise Network müşteri hizmetleri numarası aracılığı ile bu soruna çözüm oluşturabilirsiniz. 444 36 62 numaralı hat üzerinden firma ile iletişime geçerek, iletmek istediğiniz her detayı bu firmaya iletebilirsiniz. Aynı zamanda web sitelerini de ziyaret ederek, burası aracılığı ile de iletişim noktasında gerekli bilgilendirmeyi alabilirsiniz. Herhangi bir takı almış olsanız bile, markaya ait olan müşteri hizmetleri bu detay ile sorunsuz ilgilenecektir. Alanında bilgili ve aynı zamanda bahsettiğimiz gibi bilgili personeli ile de küresel çerçevede kendine yer bulmayı başarmıştır.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi NetWork müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

Network Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Yoğun bir çalışma düzenine sahip bir marka olan Network müşteri hizmetlerine ulaşım noktasında, sizleri biraz bekletebilir. Direkt bağlanma konusunda sorun yaşarsanız, hattan ayrılmamayı deneyebilirsiniz. Aynı zamanda web siteleri üzerinden de marka ile iletişime geçebilirsiniz.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için NetWork müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

NetWork, tasarladığı yeni serilerle müşterilerine özel hissettiriyor. Bunların başında Limited, Black, Touch gibi seriler geliyor. Misyonlarını “zamansız moda” olarak tanımlayan firma, her geçen gün koleksiyon yelpazesini arttırmaya devam ediyor. “Zamansız Moda” misyonu, onların müşterilerine özel ve sınırlı sayıda ürettikleri serilerde de karşımıza çıkıyor. Farklı tasarımın ve cazibenin buluştuğu nokta diyebiliriz. NetWork aynı zamanda Türkiye’nin birçok şehrinde mağazalaşmaya devam ediyor. Türkiye içerisinde İstanbul, Adana, Kocaeli, Samsun, Sakarya, Ankara, Bursa, Çanakkale, İzmir, Hatay, Antalya, Batman, Bolu, Trabzon, Şanlıurfa, Konya, Denizli, Kayseri, Erzurum, Eskişehir, Aydın, Gaziantep, Mersin, Malatya, Van, Sivas, Balıkesir, Afyon olmak üzere 30 farklı şehirde mağazaları ile müşterilerine hizmet veriyor.

Network Şikayet Hattı

Aldığınız hizmet ile alakalı değiştirmek istediğiniz ya da iade etmek istediğiniz her serviste Network müşteri hizmetleri sizlere yardımcı olacaktır. Bununla beraber şikayette bulunmak istediğiniz bir durum olduğunda da yine müşteri hizmetleri numarasını tuşlayabilirsiniz. Yani herhangi bir şikayetiniz varsa 444 36 62 numaralı telefon numarası üzerinden marka ile iletişime geçebilir ve görüşlerinizi de bu çerçevede, ilgili olan kişiler ile doğrudan paylaşma şansını elde edebilirsiniz. Her türlü geri dönüşü yapmanız, marka açısından da oldukça kıymetlidir.

Network’un 444’lü müşteri hizmetleri numarası, merkez şubesinin telefon numarası ve mail adresi bulunmaktadır. Aşağıda verilen iletişim bilgilerinden iletişime geçerek öneri, istek, şikayetinizi iletebilir ürünler hakkında bilgi elde edebilirsiniz.

NetWork Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

NetWork Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
444 36 62

NetWork Merkez Ofisi – Ay Marka Mağazacılık
Adres      : YeniBosna Merkez Mahallesi 29 Ekim Caddesi No:22 34197 Bahçelievler/İstanbul
Telefon   : +90 212 386 20 00
Faks         : +90 212 386 20 10
E-posta   : onlinedestek@aymarka.com.tr

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen NetWork müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri NetWork şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

NetWork Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

444 36 62

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. NetWork çağrı merkezi numarasına 444 36 62 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

Arama Terimleri: NetWork iletişim bilgileri, NetWork telefon no, NetWork irtibat tel, NetWork canlı destek, NetWork müşteri temsilcisi, NetWork şikayet hattı, NetWork müşteri hizmetleri numarası, NetWork çağrı merkezi numarası, NetWork iletişim numarası, NetWork çağrı merkezi, NetWork müşteri hizmetleri direk bağlanma

11 Yorum

 1. Mehmet Aydın 30 Ekim 2017
 2. Nuran ayvaz 26 Kasım 2017
 3. CEYLAN 28 Kasım 2017
 4. Turgut turk 19 Şubat 2018
 5. Serkan 21 Şubat 2018
 6. Pınar Toprak 2 Nisan 2018
 7. Sema karaluş 10 Mayıs 2018
 8. ÖZNUR 11 Ocak 2019
 9. Gülşah dağ 13 Ocak 2019
 10. Faysal 3 Mart 2019
 11. Begüm 4 Ağustos 2022

Yorum Yap