D-Link-çağrı-merkezi-iletişim

D-Link Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

D-Link çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde D-Link müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden D-Link şikayet hattına erişebilirsiniz. D-Link müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Genel merkezi Taipei, Tayvan’da bulunan şirket 1986 yılında Ken Kao tarafından gelişmiş network alanında yeniliklere imza atmak adına kuruldu. Bant genişliği, Dijital ses ve veri konularındaki iletişim çözümlerinin tasarımı, üretimi ve pazarlanması konusunda dünyanın en önde gelen firmalarından birisidir. Şirket misyonunu “İnsanlar için İletişim Ağları Oluşturmak” olarak belirliyor. D-Link, ev kullanıcıları, düşük bütçeli ve orta büyüklükteki işletmelerin ve dünyaca ünlü büyük işletmelerin  global iletişim ağı ihtiyaçlarını karşılama noktasında tüm dünyaya hizmet veriyor. Odak noktası Network Teknolojileri olan firma, kurulduğu günden bu yana tüm teknolojik gelişmelerden haberdar olmakla kalmayıp, teknoloji konusunda yeni adımların atılmasında en büyük katkıyı sağlayan şirketlerin başında geliyor.

Dünya üzerinde 100’ü aşkın ülkede faaliyet gösteren şirket, bu ülkelerde satış ve dağıtım hizmetlerini veriyor.  D-Link, Network iletişim ağları alanında uzun yılları bulan tecrübesinin yanı sıra, yenilikçi anlayışını hiç kaybetmeyerek müşterilerine yeni çözümler sunuyor.D-Link, 2005 yılından beri her yıl 1 milyar USD barajını geçen sayılı firmalardan biri olma özelliğine sahip. 3 kıtada (Asya, Avrupa ve Amerika) 100’ü aşkın hizmet verdiğini söylemiştik. Bunların başında; ABD, Tayvan, Rusya, İngiltere, Almanya, Fransa, İtalya, İsrail, Yunanistan, İsveç, Norveç, Birleşik Arap Emirlikleri, Danimarka, Japonya, Singapur, Hindistan, Çin ve Türkiye geliyor. Kurulduğu günden bu yana teknoloji alanında Network faaliyetleri yürütmesinin yanı sıra büyük gelişmelere imza atan ve piyasaya yeni çözümler sunan firma birçok patent ve telif hakkını elinde tutuyor. Her gün gelişmeye ve yenileşmeye, çağın üzerindeki teknolojiye erişmeye devam eden firma dünyanın önde gelen Network firmalarından birisi konumundaki yerini koruyor.

D-Link Çağrı Merkezi Numarası

D-Link gelişmiş network ürünlerinin tasarım, üretim ve pazarlama aşamalarını gerçekleştiren bir firmadır. Global iletişim ağ ihtiyaçlarını karşılamada dünya lideri olan marka ev ve işletmelere hizmet verir. Ana uzmanlığı network teknolojileri olan firmanın dünya genelinde geniş bir pazar payı vardır. Firma dünya genelinde özellikle Avrupa, Asya ve Amerika kıtalarında 100’den fazla ülkede hizmet vermektedir. Firma kurulduğu günden itibaren yenilikçi bir politika sergilemektedir.

Gelişen teknolojinin dinamiklerinden yararlanarak ürünlerinin daha kaliteli olmasını hedeflemektedir. Ayak uydurduğu teknolojik gelişmelerle yeni ürünler üreterek ev ve işyerlerinde ihtiyaç duyulan iletişim ağını geliştirmiştir. Ürünlerin endüstri standartlarına uygun olduğuna dair tüm sertifikalara sahip olan firma kaliteli üretimleriyle çok tercih edilir. Ürünlerine dair tüm bilgileri 0850 377 76 13 çağrı merkezi numarasından öğrenmek mümkün. Yetkin personeli ürünler hakkında tüm detayları sizlerle paylaşacaktır.

D-Link çağrı merkezi numarası 0850 377 76 13 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

D-Link Müşteri Hizmetleri Numarası

Firma tüm dünyaya global iletişim ağı hizmetini en kaliteli bir şekilde sunmayı hedeflemektedir. Ürünlerine teknolojik gelişmelerle yön verirken aynı zamanda iletişim ağında teknolojik gelişmeler sağlayan bir firmadır. Alanında yılların getirdiği uzmanlığı yanında yenilikçi yapısıyla müşterilerinin memnuniyetini arttırmayı ilke edinmiştir.

Her gün biraz daha gelişip yenilikler yaparak sektörde liderliğini korumaktadır. Global iletişim ağı için çözümler tasarlamak, üretimini ve pazarlamasını yapmak konusunda dünya genelinde en iyi firmalardan biridir. Bu özelliğiyle her geçen gün hitap ettiği kitle artış göstermektedir. Ürünlerle ilgili her türlü bilgiyi 0850 377 76 13 irtibat numarasından uzman personeliyle iletişime geçerek elde edebilirsiniz.

D-Link müşteri hizmetleri numarası 0850 377 76 13 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

D-Link Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

3 kıtaya hizmet veren firma ABD, Fransa, Rusya, Norveç, İsveç ve Birleşik Arap Emirlikleri gibi 100’den fazla ülkeye hizmetini ulaştırmıştır. Piyasada yenilikçi yapısıyla yeni gelişmelere imza atarak birçok telif ve patent hakkına da sahiptir. Sahip olduğu ürünler hakkında bilgi edinilmesini önemseyen firma çağrı merkezi numarasıyla iletişime geçen tüm kullanıcılarını aydınlatmaktadır. Sizler de merak edilen tüm sorularınıza müşteri hizmetlerinden direkt bağlanarak cevap bulabilirsiniz.

D-Link müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0850 377 76 13 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

D-Link Şikayet Hattı

Ürünlerini pazara sunduktan sonra firmanın en önemsediği konulardan biri kullanıcılarının geri dönüşleri olmuştur. Bu şekilde geri dönütler ile firma ürün tasarımlarına yön verir. Müşterilerinin istek ve şikayetlerini dinleyerek eleştiri ve yenilikçi bir tavır sergilemektedir. Bu nedenle çağrı merkezi numarasından şikâyetlerinizi ve isteklerinizi bildirmeniz firma için çok özeldir.

D-Link’in modem destek hattı, İstanbul Bölge Ofisi telefon numarası, destek mail adresi, faks numarası olmak üzere iletişim bilgileri bulunmaktadır. Bu iletişim bilgilerinden irtibata geçerek ürünlerle ilgili istek, şikayet ve önerilerinizi iletebilirsiniz.

D-Link Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

D-Link Modem Destek Hattı
0850 377 76 13

D-Link Türkiye İstanbul Bölge Ofisi
Adres: 
Barbaros Mah. Dereboyu Cad. Akzambak Sok. Uphill Towers Residence A Blok Kat:1D:99 34746 Ataşehir İstanbul
Telefon: +90 216 492 99 99 (Hafta içi 08:00-17:30)
E-Mail Adresi:
support.tr@dlink.com.tr
Faks: 
+90 216 688 01 99

D-Link şikayet hattı 0850 377 76 13 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen D-Link müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri D-Link şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

D-Link Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0850 377 76 13

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. D-Link çağrı merkezi numarasına 0850 377 76 13 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

Arama Terimleri: D-Link iletişim bilgileri, D-Link telefon no, D-Link irtibat tel, D-Link canlı destek, D-Link müşteri temsilcisi, D-Link şikayet hattı, D-Link müşteri hizmetleri numarası, D-Link çağrı merkezi numarası, D-Link iletişim numarası, D-Link çağrı merkezi, D-Link müşteri hizmetleri direk bağlanma

4 Yorum

  1. Osman Aydınlı 27 Ocak 2018
    • Yönetici 28 Ocak 2018
  2. İbrahim tekdemir 18 Haziran 2018
    • Yönetici 19 Haziran 2018

Yorum Yap