Marka Park Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Marka Park Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Marka Park çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Marka Park müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına erişebilirsiniz.

2005 yılında kurulmuştur. Dünya üzerinde bilinen markaların yanı sıra en çok tercih edilen  marka ve modellerin satışını yapmaktadır. Ülkemizde bulunan birçok AVM’de kendine yer açan firma bunu yaparken de şeffaf ve anlaşılır konseptiyle ön plana çıkarak en iyi bir şekilde mağaza açmaya hızla devam etmektedir.

Özellikle ayakkabı, çanta ve aksesuar kategorilerinde binlerce modelin yanı sıra en kaliteli markalar ile çalışan firma oldukça geniş koleksiyona sahiptir. Mağazalarında 60 kadar markaya yer açan firma internet üzerindeki satışlarında ise 130 civarı markaya yer vermektedir. 2008 yılından itibaren Moon Boot’un Türkiye distribütörlüğünü yapan firma bu alanda toptan satış ile de karşımıza çıkmaktadır.

Marka Park Çağrı Merkezi Numarası

Oldukça geniş ürün yelpazesinin yanında derin stok gücü ile satışa sunduğu ürünlerin orjinalliği ve kalitesini göstermektedir. Taklit ürünlerin yerine orjinal ve defosu olmayan ürünlere yer veren firma sektöründe oldukça önemli bir yer edinmiştir. En trend modellere zamanında ulaşabileceğiniz aynı zamanda da modayı rahatlıkla takip edebileceğiniz ürünleri ile müşterilerine en iyi şekilde hizmet sunmaktadır.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Marka Park müşteri hizmetleri numarası en kısa sürede ve en pratik çözümler sunmayı amaçlıyor. Bu noktada en iyi hizmeti Marka Park olarak en kısa sürede vermeyi amaçlayarak en kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Marka Park ile ilgili sorunlarınız için müşteri hizmetleri iletişim numarası ile görüşerek çözümleyebilirsiniz. Ayrıca öneri, istek ve şikayetlerinizi Marka Park çağrı merkezine kolaylıkla iletebilirsiniz.

Marka Park Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0850 532 37 36

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Marka Park çağrı merkezi numarasına 0850 532 3736 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Firma Adı : Marka Park Mağazacılık AŞ
Telefon Numarası : 0850 532 3736
Faks Hattı : 0212 347 73 19
Adres İletişim ve İrtibat : Marka Park Web İade Altunizade mah Kısıklı Caddesi No : 1/1 Üsküdar -İstanbul
E-posta adresi : musterihizmetleri@markapark.com

İnternet sayfası üzerinden iletişime geçebileceğiniz Marka Park iletişim formu kısmı da bulunmaktadır.

Taleplerinize ve sorunlarınıza en kısa sürede dönüş yapılarak sizlere her konuda destek veren Marka Park sizlerin memnuniyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi Marka Park iletişim numarası üzerinden de erişim sağlayabilirsiniz.

Arama Terimleri: Marka Park iletişim bilgileri, Marka Park telefon no, Marka Park irtibat tel, Marka Park canlı destek, Marka Park müşteri temsilcisi, Marka Park şikayet hattı, Marka Park müşteri hizmetleri numarası, Marka Park çağrı merkezi numarası, Marka Park iletişim numarası, Marka Park çağrı merkezi

Yorum Yap