Neslim Güngen Güzellik Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Neslim Güngen Güzellik Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Neslim Güngen Güzellik çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Neslim Güngen Güzellik müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Neslim Güngen Güzellik şikayet hattına erişebilirsiniz. Neslim Güngen Güzellik müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Neslim Güngen Güzellik Çağrı Merkezi Numarası

Neslim Güngen Güzellik Merkezinin çağrı merkezi numarası 0850 346 12 22’dir. Bu numaradan firmaya ulaşarak sorularınızı sorabilir, kısa zamanda kafanızdaki tüm soru işaretlerini cevaplandırabilirsiniz. Güzellik merkezinin kurucusu Neslim Güngen, 23 yıl boyunca güzellik sektöründe hizmet vermiştir. Fibroderms, CosmoNES Medikal, Clines, Cosmex ve kendi adını taşıyan güzellik merkezinin kurucusu olan, güzellik sektöründe birçok firmanın sahibi olan Neslim Güngen, emin adımlarla güzellik alanında yeniliklerine ve büyümeye devam etmektedir.

Neslim Güngen Güzellik çağrı merkezi numarası 0850 346 1222 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Neslim Güngen Güzellik Müşteri Hizmetleri Numarası

Hem yerel hem de uluslararası alanda güzellik bölümünde hedeflerine ulaşmak, pazardaki yerini büyütmek için sağlam adımlarla ilerleyen Neslim Güngen, devrim yaratmak için çok sıkı bir şekilde çalışmaktadır. Tecrübesi ile birlikte kalıcı makyaj işlemleri, vücut şekillendirme, cilt yenileme konularında devrim yaratmış olan Neslim Güngen, müşteri kitlesinin güvendiği bir isim olarak yoluna devam etmektedir. Gelişmiş son teknolojiye sahip güzellik cihazları, firmanın birçok şubesi, eğitimli çalışanları ile firmanın müşteri ailesine sizler de katılabilir, güzellik adına kendinizde değişimler yaratabilirsiniz.

Neslim Güngen, kurduğu güzellik merkezini büyütmüş ve birçok şube açmıştır. İstanbul Küçükçekmece, İstanbul Ümraniye, İstanbul Bağcılar, İstanbul Kadıköy, İstanbul Başakşehir, İstanbul Beylikdüzü, Adana Seyhan, Artuklu Mardin, Etimesgut Ankara, Yenimahalle Ankara, Nilüfer Bursa, Şehitkâmil Gaziantep, Gebze Kocaeli, Alsancak İzmir, Rize, Kayseri, Konya, Çorlu başta olmak üzere daha birçok şubesi bulunan firmaya ulaşmak için müşteri hizmetleri numarası yeterli olmaktadır. 0850 346 12 22 numarasından firmaya ulaşabilir, sorularınızı çalışanlara yönetebilirsiniz.

Neslim Güngen Güzellik müşteri hizmetleri numarası 0850 346 1222 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Neslim Güngen Güzellik Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Firmaya info@neslimgungen.com.tr e-posta adresinden de ulaşabilirsiniz. Mail yoluyla sorularınızı sorabilir, e-posta ile firmamızla kolayca iletişim haline girebilirsiniz. Dileyen müşteriler çağrı merkezi numarası ile de müşteri hizmetlerine direkt bağlanabilirler. Birçok güzellik hizmeti, gelişmiş teknolojiye sahip cihazlarla müşterilere sunulmaktadır. Pop – up fibroderms görünümünden lipones bölgesel incelmeye, selülit onarım protokolünden kalıcı eyeliner işlemine kadar birçok güzelleşme ve cilt bakımı uygulamasını firmada bulabilir, firma web sitesinden hizmetler bölümünden güzellik işlemlerini görebilirsiniz.

Instagram adresinden ulaşmak isteyenler @neslimgungen kullanıcı adı ile firmanın sayfasına ulaşabilirler. Instagram’dan gelişmeleri takip edebilir, güzellik sayfasından açılan birçok şubeye, güzellik ailesinin her geçen gün ne kadar çok biraz daha büyüdüğüne sizler de şahitlik edebilirsiniz. En az 4 milyona sahip olan Instagram ailesine sizler de katılabilirsiniz. Basında çıkan haberlerden alınan ödüllere kadar birçok haberi Instagram’da görebilirsiniz. Görünümünüzde değişiklikler yaratmak, daha farklı ve daha güzel bir görünüm elde etme amacıyla doğru adrese gelmeniz, deneyimli firmalarla çalışmanız önemlidir.

Neslim Güngen Güzellik müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0850 346 1222 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Neslim Güngen Güzellik Şikayet Hattı

Güzellik merkezinde ve tüm bayilerinde şikâyet hattı ile de müşterilerin şikâyetçi oldukları alanlar, tespit edilmeye çalışılmaktadır. Çözüm odaklı olan firmanın bu çalışmalarının nedeni, müşterilerde sağlamak istediği maksimum memnuniyettir. Güzellik ve cilt bakımı sektöründe iddialı ve güçlü olan bu firmanın, mükemmel bir şekilde müşteri memnuniyetini elde etmek istemesi işletmenin birinci amacıdır. Birçok güzellik işlemlerinin yaptırıldığı firmanın ana şubesinde ve diğer bayilerinde az da olsa şikâyetler gelebilmektedir. Şikâyetler çok nadir ve az olsa da hemen çözülmeye çalışılmaktadır.

Kişisel ihtiyaçlara ve müşterinin isteğine göre güzellik işlemleri yapılmakta bazen müşterilerin olumsuz yorumları, problemleri ile de karşılaşılabilmektedir. Çok az sayıda olsa da şikâyetleriniz varsa eğer hemen iletebilir, çalışanlarca çözüme kavuşturabilirsiniz. Bölgesel incelmeden kalıcı makyaja yenilikçi cihazlardan cilt bakımı yenilemelerine kadar birçok güzellik işlemi firmada yapılmaktadır. Büyüyen aileye sizler de katılarak kendinizde güzel değişimlerle fark yaratabilir, istediğiniz görünüme kavuşabilirsiniz.

Neslim Güngen Güzellik şikayet hattı 0850 346 1222 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Neslim Güngen Güzellik müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Neslim Güngen Güzellik şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Neslim Güngen Güzellik Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0850 346 1222

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Neslim Güngen Güzellik çağrı merkezi numarasına 0850 346 1222 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : NESLİM GÜNGEN GÜZELLİK VE KOZMETİK HİZ. SAN. TİC. LTD. ŞTİ.
Adres : Gültepe Mahallesi, Türe Sk. no : 3-1, 34295 Küçükçekmece/İstanbul
E-Posta : info@neslimgungen.com
Telefon : 0850 346 1222

Arama Terimleri: Neslim Güngen Güzellik iletişim bilgileri, Neslim Güngen Güzellik telefon no, Neslim Güngen Güzellik irtibat tel, Neslim Güngen Güzellik canlı destek, Neslim Güngen Güzellik müşteri temsilcisi

Yorum Yap