axa sigorta çağrı merkezi iletişim müşteri hizmetleri numarası şikayet hattı telefonu

Axa Sigorta Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

1828’de Paris’te kurularak bu oluşumun temellerini oluşturan L’Union Sigorta Şirketi 1892 yılında Osmanlı Devleti’nde ilk olarak çalışmalarına başlamıştır. Eylül 1983 konut kredilerinde kendini geliştirmiş olan Emlak Bankası %26 hisse ile Oyak Sigorta katılım yaparak bu anlamda kendini daha fazla büyütme yolunda ilerlemiştir.

Axa ve Oyak’ın Türkiye’deki sigorta faaliyetlerinin, tek bir çatı altında toplanmasına karar verilerek Şubat 1999
AXA OYAK Holding temelleri atılmış oldu. 63 trilyon TL prim üretimi ile hayat dışı sigorta pazarında liderlik duruma geçmiştir. Oyak’ın hisselerini alması ile Axa Sigorta olarak piyasaya giriş yapmış oldu. Haziran 2010
AXA HAYAT SİGORTA bireysel emeklilik piyasasına giriş yapmış oldu. O günden beri faaliyetlerine AXA HAYAT VE EMEKLİLİK olarak devam eden firma günden güne büyümesine devam etmektedir.

Bünyesinde binlerce çalışan bulunduran Axa Sigorta gün geçtikçe büyümesine devam ederken müşteri memnuniyetini oldukça önem veriyor. Bu anlamda sorunlara kısa ve pratik çözümler sunmak amacıyla Axa Sigorta çağrı merkezi numarası müşterileri ile sizlere ne iyi şekilde destek olmayı amaçlıyor.

Sigorta sektöründe oldukça başarılı bir duruma gelen Axa Sigorta her geçen gün kullanıcı kitlesini arttırarak müşteri ailesini genişletirken bu alanda kendinden söz ettirmektedir. Durum böyle olunca Axa Sigorta geniş müşteri destek ağı ile en iyi şekilde müşteri kitlesine hitap eden firma ilerleyen zamanlarda kendini daha fazla geliştirecektir.

Axa Sigorta amacı müşterilerine hitap eden seçenekleri en güzel şekilde sunumunu yaparken oluşturulan talepleri en kısa sürede ve güvenli olarak yerine getirmektedir. Ürünlerinin arkasında dururken aynı zamanda da müşteri kitlesine en iyi şekilde hitap edecek çeşitliliği sunmaktadır.

Axa Sigorta Müşteri Hizmetleri Numarası

81 ilde 2000 üstünde acentesi bulunan ve 1900 üstünde banka şubesi bulunan sigorta şirketi oldukça gelişmektedir. Her geçen gün büyümesine ve gelişimine devam eden Axa Sigorta , özellikle sigortacılık sektöründe kendinden söz ettirmektedir. Gün geçtikçe müşterilerine hitap eden ürün çeşitliliğini ve güven hissini arttırarak kendini yenilemektedir.

Sigortacılık alanında birbirinden seçenekli ve kullanışlı hizmetlerin yanı sıra gelişmiş müşteri hizmetleri temsilcisi ile varlığını büyütüyor. Müşteri kitlesi büyüdüğü için Axa Sigorta müşteri hizmetleri numarası en kısa sürede ve en pratik çözümler sunmayı amaçlıyor. Bu noktada en iyi hizmeti en kısa sürede vermeyi amaçlayarak en kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Axa Sigorta ile ilgili sorunlarınız için müşteri hizmetleri iletişim numarası ile görüşerek çözümleyebilirsiniz.

Ayrıca öneri, istek ve şikayetlerinizi Axa Sigorta çağrı merkezine kolaylıkla iletebilirsiniz.

Bu seçeneklerin dışında Axa Sigorta internet web sitesi üzerinden iletişim seçeneği bulunmaktadır. Bu kısım üzerinden iletişime geçebileceğiniz gibi Axa Sigorta çağrı merkezi aracılığıyla da işlemlerini kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Axa Sigorta Çağrı Merkezi İletişim Numarası

0850 250 99 99

Taleplerinize ve sorunlarınıza en kısa sürede dönüş yapılarak sizlere her konuda destek veren firma sizlerin memnuniyetini amaçlamaktadır.

Arama Terimleri: Axa Sigorta iletişim bilgileri, Axa Sigorta telefon no, Axa Sigorta irtibat tel, Axa Sigorta canlı destek, Axa Sigorta müşteri temsilcisi, Axa Sigorta şikayet hattı, Axa Sigorta müşteri hizmetleri numarası, Axa Sigorta çağrı merkezi numarası

One Response

  1. yasin güler 24 Nisan 2023

Yorum Yap