Dilan Polat Güzellik Salonu Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Dilan Polat Güzellik Salonu Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Dilan Polat Güzellik Salonu çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Dilan Polat Güzellik Salonu müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Dilan Polat Güzellik Salonu şikayet hattına erişebilirsiniz. Dilan Polat Güzellik Salonu müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Dilan Polat Güzellik Salonu Çağrı Merkezi Numarası

Güzellik sektöründe, adını hem yurt içinde hem de yurt dışında duyuran Dilan Polat Güzellik Salonu çok sayıda hizmeti ile müşterilerinin yanında olmuştur. Bayanlar için bakım ve güzellik daha da önemlidir. Şubelerdeki verilen hizmetler arasında microblading, kirpik liftıng, epilasyon, dipoface hydra, cilt çatlak onarımı, bölgesel incelme, akne ve leke bakımı ilk sıralarda yer almaktadır. Birçok müşterisine randevu sistemi ile hizmet vermektedir. Türkiye’de çok sayıda illerde şubeleri olduğu gibi Almanya ve Hollanda’da şubeleri bulunmaktadır. Müşterilerine kaliteli hizmet verebilmek için çağrı merkezlerini de oluşturmuştur.

Dilan Polat Güzellik Salonu çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Dilan Polat Güzellik Salonu Müşteri Hizmetleri Numarası

Dilan Polat Güzellik Salonu birçok cihazla profesyonel bir şekilde güzellik hizmetlerini kişilere sunmaktadır. Bazı hizmetler tek seans olarak yapılırken bazılarına da düzenli gidilmesi gerekir. Özellikle bölgesel incelme, selülit, leke ve akne tedavileri güzellik uzmanlarının belirlediği seans sayısında yapılarak müşterilerinin hem düzgün bir cilt yapısına sahip olması hem de sağlığa uygun cihazlarla tedavinin sonlanması hedeflenir. Bünyesinde çalışan çok sayıda deneyimli personelle işlerini büyük bir titizlikle yapmaktadırlar. Firmanın kendine ait müşteri hizmetleri de bulunmaktadır. Böylelikle kaliteli bir hizmeti onlara sunmaktadır. 0 542 783 58 68 watsapp numarası ile iletişim kurarak randevu alabilir, aklınızdaki soruları sorabilir, istek ve dileklerinizi müşteri temsilcilerine iletebilirsiniz.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Dilan Polat Güzellik Salonu müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

Dilan Polat Güzellik Salonu Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

İstanbul, Ankara, İzmir başta olmak üzere birçok şehirde şubeleri olan ve uzun yıllardan beri güzellik sektöründe adını duyuran Dilan Polat Güzellik Salonu franchising sistemi ile çalışarak bayilik vermekte ve böylelikle daha da genişlemeyi hedef almaktadır. Direkt görüşme yapmak isteyen kişiler whatsapp iletişim numarasından mesaj yazabildikleri gibi info@dilanpolat.com.tr adresinden mail de gönderebilirler.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Dilan Polat Güzellik Salonu müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

Dilan Polat Güzellik Salonu Şikayet Hattı

Dilan Polat Güzellik Salonu müşteri memnuniyetine oldukça önem vermektedir. Onların şikayetleri ve istekleri her zaman değerlendirilmeye alınılarak kaliteli bir hizmet sunulmaya çalışılmaktadır. Şubelerle ilgili sıkıntılar, işlemler ya da çalışanlarla ilgili sıkıntılı durumları müşteri temsilcilerine ileterek çözüm getirilmesini talep edebilirsiniz. Yapılan şikayetler değerlendirilerek giderilmeye çalışılacaktır. Neticede mutlu müşteriler için bu önemli bir kavramdır.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Dilan Polat Güzellik Salonu müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Dilan Polat Güzellik Salonu şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Dilan Polat Güzellik Salonu Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0533 501 14 48

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Dilan Polat Güzellik Salonu çağrı merkezi numarasına 0533 501 14 48 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

E-mail iletişim adresi : atasehir@dilanpolat.com.tr

Telefon numarası : +90 533 501 14 48

Adres : Küçükbakkalköy mahallesi Rüya sokak No:9 Ataşehir İstanbul, Türkiye

Arama Terimleri: Dilan Polat Güzellik Salonu iletişim bilgileri, Dilan Polat Güzellik Salonu telefon no, Dilan Polat Güzellik Salonu irtibat tel, Dilan Polat Güzellik Salonu canlı destek, Dilan Polat Güzellik Salonu müşteri temsilcisi, Dilan Polat Güzellik Salonu şikayet hattı, Dilan Polat Güzellik Salonu müşteri hizmetleri numarası, Dilan Polat Güzellik Salonu çağrı merkezi numarası, Dilan Polat Güzellik Salonu iletişim numarası, Dilan Polat Güzellik Salonu çağrı merkezi, Dilan Polat Güzellik Salonu müşteri hizmetleri direk bağlanma

2 Yorum

  1. eylem 16 Mart 2023
  2. Meltem 29 Kasım 2023

Yorum Yap