Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi şikayet hattına erişebilirsiniz. Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi Çağrı Merkezi Numarası

Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi, Tekirdağ’da 2009 yılından itibaren poliklinik hizmetleri vermeye başlamıştır. 2010 yılının eylül ayından itibaren ameliyathane ve servis hizmetleri de vermeye başlamıştır. 2012 yılında Kardiyoloji acil vakalarını ve 112 Acil Müdahale entegrasyonu hizmetleri arasında eklemiştir. Sağlık çalışmalarını daha iyi yapabilmek için 2016 yılında binasını yenilemiştir. Ameliyathane, yataklı servis, yoğun bakım ve acil servis gibi hizmetlerde üst seviyelerde verilmeye başlanmıştır. Sadece hasta konforu değil çalışan konforu da göz önünde bulundurulmuştur.

Üniversitenin hastanesinden randevu almak için 0282 250 50 50 numarasını arayabilir ve birçok konuda destek alabilirsiniz. Bunun yanında hastanenin resmi web sitesinde bulunan formu doldurabilirsiniz. Formda mesajınız dışında kişisel bilgiler, iletişim numarası gibi bilgiler doğru ve eksiksiz doldurulması önemlidir. Hastane ile mail üzerinden iletişime geçmek isteyenler de hastaneiletisim@nku.edu.tr mail adresine ileti gönderebilir. Hastane, üst konfor ve hizmetlerinden dolayı Uluslararası Kalite Standartları çerçevesine uygun olarak görülmektedir. Bu yüzden ülkenin dört bir yanından üniversite hastanesinin sağlık hizmetleri ve bilimsel çalışmaları yoğun talep görmektedir. Ayrıca dünya çapında bilinen bir hastanedir.

Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi çağrı merkezi numarası 0282 250 50 01 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi Müşteri Hizmetleri Numarası

Üniversite hastanesi, hastalarının sorularına cevap verebilmek ve hemen yardımcı olabilmek için birçok iletişim seçeneği sunmaktadır. Hastanenin sosyal medya hesapları takip edilerek, verdiği sağlık hizmetleri hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Ayrıca sağlık hizmetlerinin detaylı bilgi ve diğer işlemler için hastaneiletisim@nku.edu.tr mail adresini kullanarak hastaneye ulaşabilirsiniz. Randevu almak istiyorsanız da 0282 250 50 50 numarasını arayabilir ya da 0282 250 50 01 santral numarasını arayarak hastane personellerinden yardım isteyebilirsiniz. Hastanenin binlerce kişi tarafından tercih edilmesinin nedeni, konforun üst seviyede olması ve kadrosunun alanında uzman kişilerden oluşmasıdır.

Hastane, tıbbi alanda gelişimlere katkıda bulunmak için sürekli araştırma uygulama faaliyetleri yapmaktadır. Aynı zamanda tıbbi alandaki çalışmalara destek vermektedir. Kurumsal kimliğini ön plana çıkaran, etik kurallara dikkat eden ve yüksek kalite standartlarında topluma sağlık hizmetleri veren bir sağlık kuruluşu olduğu için gelişime önem vermektedir. Bu yüzden sadece ülke çapında değil dünya çapında bilinen bir hastanedir. Avrupa üniversite hastaneleri denilince akla ilk gelen sağlık kuruluşları arasında yer almaktadır. Bilimsel yöntemleri tedavilerinde kullandığı ve standartları uluslararası olduğu için hastalarını memnuniyetle hastaneden ayrılmaktadır.

Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi müşteri hizmetleri numarası 0282 250 50 01 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Hastanenin randevu numarasını ya da santral telefonunu arayarak sıra beklemeden, anlayışlı ve kibar sağlık personelleri ile görüşme yapmak mümkündür. Hastane ilişkilerine önem veren hastane, bu alanda kendini sürekli geliştirmeye özen göstermektedir. Hastaların herhangi bir mağduriyet yaşamaması ve sağlık hizmetlerinden eksiksiz yararlanması, en büyük önceliğidir. Bu bilincinin sayesinde yıllardır dünya çapında tercih edilen ve hizmet seçeneklerini arttıran hastaneler arasında sayılmaktadır. Hastalar, üniversite hastanesinin iletişim seçeneklerini kullanarak yaşadıkları sorunları ve akıllarına takılan soruları, hastane personeli ile paylaşarak hızlı çözüm bulabilir.

Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0282 250 50 01 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi Şikayet Hattı

Hastane, birçok sağlık hizmetini yüksek kalitede vermesinin yanı sıra bilimsel çalışmalara destek vermesi ve araştırmalar yapmasıyla bilinmektedir. Hastaların tedavileri, yüksek donanımlı cihazlar ve uzman hekimler tarafından detaylı incelemeler sonucunda yapılmaktadır. Ardından kişiye özgü bir tedavi uygulanmaktadır. Gerekli durumlarda diğer bilim dallarından destek alınmaktadır. Hasta mahremiyeti, kaliteli hasta bakımı, şeffaflık, ekip ruhu, güvenilirlik, saygı, güler yüz ve katılımcılık, hastanenin değerleri arasında yer almaktadır. Randevu alırken sorun yaşanıyorsa ve sağlık problemlerini hakkında hangi bölümden randevu alınacağı bilinmiyorsa, hastanenin iletişime seçenekleri kullanılarak hasta problemlerinden kısa süre içerisinde destek ve randevu alınabilir.

Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi şikayet hattı 0282 250 50 01 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0282 250 50 01

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi çağrı merkezi numarasına 0282 250 50 01 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Adres : Namık Kemal Mahallesi Kampüs Caddesi No: 1/14 SÜLEYMANPAŞA/TEKİRDAĞ
E-Posta : hastaneiletisim@nku.edu.tr
Telefon : 0282 250 50 01

Hastane Randevu Telefon Numarası : 0282 250 5050
Hastane Santral İletişim Numarası : 0282 250 5001
Normal Muayene Robot Randevu İletişim Hattı: 0282 250 7575
Özel Muayene Robot Randevu İrtibat Hattı : 0282 250 7676
Faks Hattı : 0282 250 9950

Arama Terimleri: Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi iletişim bilgileri, Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi telefon no, Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi irtibat tel, Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi canlı destek, Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi müşteri temsilcisi

Yorum Yap