Gazi üniversitesi Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Gazi Üniversitesi Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Gazi Üniversitesi Hastanesi çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Gazi Üniversitesi Hastanesi müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Gazi Üniversitesi Hastanesi şikayet hattına erişebilirsiniz. Gazi Üniversitesi Hastanesi müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Gazi Üniversitesi Hastanesi Çağrı Merkezi Numarası

Gazi Üniversitesi Hastanesi, 1979 yılında kurulmuş olup kuruluşundan beri toplumun artan sağlık hizmeti gereksinimlerine, tıp ve teknoloji alanındaki değişimlere ve gelişmelere uyum sağlayarak cevap verebilmeyi benimsemiştir. Hastanenin cerrahi ve dahili branşlarında, alanında deneyimli ve uzman ekiplerle birçok hastalığın ileri tanı ve tedavisi gerçekleştirilmektedir. Hastane, ülkemizde bulunan nitelikli sağlık hizmeti veren kuruluşlar arasında olup 1007 tescilli yatak kapasitesiyle, modern tıbbi cihaz ve donanımla birlikte sağlık bilimleri alanında önemli bir eğitim, araştırma ve uygulama merkezidir. Hastane ve hizmetlerine yönelik her türlü soru için çağrı merkezi numarası olan 0312 911 48 48 aranabilir.

Gazi Üniversitesi Hastanesi çağrı merkezi numarası 0312 911 48 48 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Gazi Üniversitesi Hastanesi Müşteri Hizmetleri Numarası

Akademik kadrosuyla eğitim ve hizmet verirken nitelikli sağlık çalışanı yetiştirmeyi amaçlayan, hasta güvenliğini oldukça önemseyen, bilişim teknoloji alanındaki gelişmeleri anında uygulamaya koyan, hızlı, güvenli ve kaliteli hizmet sunan hastane, her geçen gün kendini yenilemekte ve geliştirmektedir. Hastaneye başvuranların sağlıkla ilgili her türlü sorununu kısa bir sürede ve güvenli bir şekilde çözümlemeye çalışan hastane, hizmet kalitesinin etkinliğini sürekli geliştirmektedir. Hastaneye yönelik her türlü konuda müşteri hizmetleri numarası gibi hizmet veren 0(312) 202 40 00 üzerinden ilgililerle iletişime geçilebilir.

Gazi Üniversitesi Hastanesi müşteri hizmetleri numarası 0312 911 48 48 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Gazi Üniversitesi Hastanesi Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Hastane ekibi, güler yüzlü, yetenekli, konusunda bilgili ve deneyimli personelden oluşmakta personel tıp alanında yapılan güncel çalışmaları yakından takip etmektedir. Sağlık hizmetlerine yönelik sunumun belirli kalite belgeleriyle tescil edilmesi gerektiğine inanan hastane, Kalite Güvence Sistem Belgesini almaya hak kazanan ilk devlet Üniversite Hastanesi olmayı başarmıştır. Kaliteden hiçbir şekilde ödün vermeden ve yenilikleri hizmetine adapte etme konusunda cesur davranan hastaneye ilişkin herhangi bir konuda yukarıdaki numaralardan direkt bağlanılıp bilgi edinilebilir.

Gazi üniversitesi Hastanesi müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0312 911 48 48 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Gazi Üniversitesi Hastanesi Şikayet Hattı

Kurumsal anlayışla hizmet veren ve yenilikçi yaklaşımları tamamıyla benimseyen hastane, dinamik bir sisteme sahiptir. Kaynaklarını etkin ve verimli şekilde kullanan hastane, hedef kitlenin hizmete ulaşması konusunda hakkaniyet gözetmektedir. Hastane ve hizmetlerine yönelik tüm şikayet, soru, görüş ve öneriler yukarıdaki numaradan yetkililere iletilebilir.

Gazi Üniversitesi Hastanesi şikayet hattı 0312 911 48 48 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Gazi üniversitesi Hastanesi müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Gazi Üniversitesi Hastanesi şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Gazi Üniversitesi Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0312 911 48 48

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Gazi Üniversitesi Hastanesi çağrı merkezi numarasına 0312 911 48 48 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : Gazi Üniversitesi Hastanesi
Adres : Emniyet Mahallesi, Mevlana Bulvarı, No:29, 06560, Yenimahalle/ANKARA
E-Posta : hastane@gazi.edu.tr
Çağrı Merkezi : 0312 911 48 48
Santral : 0312 202 40 00

Arama Terimleri: Gazi üniversitesi Hastanesi iletişim bilgileri, Gazi üniversitesi Hastanesi telefon no, Gazi üniversitesi Hastanesi irtibat tel, Gazi üniversitesi Hastanesi canlı destek, Gazi üniversitesi Hastanesi müşteri temsilcisi, Gazi üniversitesi Hastanesi şikayet hattı, Gazi üniversitesi Hastanesi müşteri hizmetleri numarası, Gazi üniversitesi Hastanesi çağrı merkezi numarası, Gazi üniversitesi Hastanesi iletişim numarası, Gazi üniversitesi Hastanesi çağrı merkezi, Gazi üniversitesi Hastanesi müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap