British American Tobacco Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

British American Tobacco Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

British American Tobacco çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde British American Tobacco müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden British American Tobacco şikayet hattına erişebilirsiniz. British American Tobacco müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

British American Tobacco Çağrı Merkezi Numarası

100 yılı aşkın süredir faaliyetlerine devam eden British American Tobacco, Türkiye’de ki faaliyetlerinde 15 yılı geride bırakmıştır. Dünyanın önde gelen çok kategorili şirketlerinden biri olan şirket 180’den fazla pazarda faaliyet göstermektedir. 40’tan fazla üretim tesisi ile şirket, 53.000’i aşkın kişiye istihdam sağlamaktadır. 2002 yılında İzmir Tire’deki fabrikasında başlayan Türkiye yolculuğu ile 2006 yılında Türkiye’ye ilk ihracatı gerçekleştirilmiştir. Türkiye’de yetişmekte olan oryantal tütünün en büyük alıcısı olan firma sektörün ihracat liderlerinden biri haline geldi. Kendi dağıtım ağı ile İstanbul, Asya ve Avrupa bölgelerindeki bölge müdürlükleri ile birlikte distribütörleri üzerinden de satış yapmaktadır. Firma 2 milyar dolar yatırımı ile doğrudan veya dolaylı olarak 4500 kişiye istihdam sağlamaktadır. Firmaya veya ürünlere ilişkin her konuda bilgi almak sorularınızı bildirmek isterseniz +90 (212) 367 80 00 numaralı telefonu arayarak firma ile iletişime geçebilirsiniz.

British American Tobacco çağrı merkezi numarası 0212 367 80 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

British American Tobacco Müşteri Hizmetleri Numarası

Hassasiyet ve dikkat gerektiren bir konu olan tütün üretimi konusunda gerekli bilgi ve tecrübeye sahip olan firma Türkiye’deki üretimlerini büyük bir özenle stratejik öneme sahip olan Samsun’daki fabrikada gerçekleştirmektedir. Dünya çağında yer edinmiş olan uluslararası tütün şirketlerinden biri olan firma, ürünlerin içerdiği risk faktörünün bilinci ile sorumluluklarının farkında olarak bir pazarlama stratejisi izlemektedir. Tütünün kamu sağlığı üzerinde yarattığı olumsuz etkileri azaltmaya katkı sağlayacak faaliyetler de firma tarafından desteklenmektedir. Firmaya ve ürünlere ilişkin her konu için +90 (212) 367 80 00 numaralı hattı arayarak müşteri temsilcileriyle iletişime geçebilirsiniz.

British American Tobacco müşteri hizmetleri numarası 0212 367 80 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

British American Tobacco Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Firma veya tütün ürünleri ile ilgili bilgi almak, sorularınızı bildirmek veya gerekli durumlarda destek talep edebilmek için +90 (212) 367 80 00 numaralı çağrı hattını arayarak direkt olarak müşteri temsilcilerine bağlanabilirsiniz.

British American Tobacco müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0212 367 80 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

British American Tobacco Şikayet Hattı

Firma veya ürünlerle ilgili herhangi bir durumda bir şikayetinizin olması durumunda +90 (212) 367 80 00 numaralı telefonu arayarak şikayet veya görüşlerinizi bildirebilirsiniz. Şikayetleriniz için en uygun çözüm müşteri temsilcileri aracılığıyla sizlere en kısa sürede iletilecektir.

British American Tobacco şikayet hattı 0212 367 80 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen British American Tobacco müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri British American Tobacco şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

British American Tobacco Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0212 367 80 00

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. British American Tobacco çağrı merkezi numarasına 0212 367 80 00 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Merkez Ofis

Adres Bilgisi : Head officeOrjin Maslak İş Merkezi, Eski Büyükdere Cad. No:27 K:9-10 Maslak Sarıyer/İstanbul PK:34485

İletişim Telefon Numarası : +90 (212) 367 80 00
Fax İrtibat Hattı : +90 (212) 211 31 30

Arama Terimleri: British American Tobacco iletişim bilgileri, British American Tobacco telefon no, British American Tobacco irtibat tel, British American Tobacco canlı destek, British American Tobacco müşteri temsilcisi, British American Tobacco şikayet hattı, British American Tobacco müşteri hizmetleri numarası, British American Tobacco çağrı merkezi numarası, British American Tobacco iletişim numarası, British American Tobacco çağrı merkezi, British American Tobacco müşteri hizmetleri direk bağlanma

One Response

  1. mehmet yalçın 25 Ocak 2024

Yorum Yap