Getmobil Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Getmobil Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Getmobil çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Getmobil müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Getmobil şikayet hattına erişebilirsiniz. Getmobil müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Getmobil Çağrı Merkezi Numarası

Günümüzde herkesin ihtiyacı olan teknolojik aletlerin başında tabi ki telefonlar gelmektedir. Telefon günlük hayatın vazgeçilmezi ve hayatı büyük ölçüde kolaylaştıran bir üründür. Bu yüzden de özellikle akıllı telefon kullanan kişilerin telefonları bozulduğunda büyük bir sorunla karşı karşıya kalınmaktadır. İşte bu noktada çözüm ise ya telefonu tamir ettirmek ya da yenisini satın almak olacaktır. Telefonunuzu tamir ettirmek istediğinizde ise tabi ki de güvenilir bir firmaya ihtiyacınız olacaktır. Bu ihtiyacınızı karşılama konusunda da Getmobil her zaman sizlerledir.

Telefon tamir ettirme, satın alma ya da satma konusunda sizlerin yanında olan bir firma arayışı içinde iseniz doğru adrestesiniz. Sizlere sunulan hizmetler sayesinde telefon konusunda her istediğinizi güvenilir bir adreste yapabilirsiniz. Eğer güvenilir olan bu adreste telefon satarken, tamir ettirirken ya da satın alırken sorun yaşarsanız yaşadığınız sorunları çağrı merkezi numarası olan 0(212) 253 90 90 ile kolaylıkla çözebilirsiniz. Çağrı merkezi numarası dışında sayfa üzerinden ya da info@getmobil.com mail adresinden ekip arkadaşlarına mesajınızı iletebilirsiniz.

Getmobil çağrı merkezi numarası 0212 253 90 90 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Getmobil Müşteri Hizmetleri Numarası

Telefon satın almak ya da satmak oldukça zordur. Bu yüzden de pek çok kişi telefon satın alırken ya da satarken güvenilir yerleri tercih etmek ister. İşte tercih edeceğiniz yerlerden biri de bu firmadır. Sizlere sunulan hizmetler sayesinde isterseniz elinizdeki telefonu satın alabilirsiniz isterseniz yenilenmiş ve garantisi olan ikinci el telefonlardan satın alabilirsiniz. Yenilenmiş ve garantisi olan ikinci el telefonlar sayesinde istediğiniz telefon modelini uygun fiyatlara satın alma şansına sahip olabilirsiniz. Sizlere sunulan bu şans sayesinde sıfır telefonlar için artık uçuk fiyatlar harcamak zorunda kalmamış olursunuz.

Telefonlara uçuk fiyatlar ödememek için firmayı tercih ettiğinizde kendinize ait hesap oluşturarak alışverişe başlayabilirsiniz. Eğer hesap oluşturma ya da alışveriş yapma konusunda sorun yaşarsanız da müşteri hizmetleri numarası olan 0(212) 253 90 90 numarasından ulaşabilirsiniz. Telefondan aramak istemiyorsanız sayfa üzerinden ya da info@getmobil.com mail adresinden mesajınızı ileterek sorunlarınızı çözebilirsiniz.

Getmobil müşteri hizmetleri numarası 0212 253 90 90 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Getmobil Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Telefon tamiri, satışı ya da alışı konusunda güvenilir bir adres ararsanız firmayı seçebilirsiniz. Samsung ve iPhone telefon markaları arasından seçim yaparak ikinci el garantili telefonlara uygun fiyatlarda sahip olabilirsiniz. Sayfa üzerinden aradığınız Samsung ve iPhone telefon modelini bulmak için de sayfada arama yapabilirsiniz. Sayfada arama yaptığınızda telefonunuzu seçebilir ve siparişinizi verebilirsiniz. Sayfa üzerinden telefon seçerken ya da sipariş verirken bir sorun yaşarsanız da sorununuzu anında çözebilirsiniz. Direkt bağlanma hattı sayesinde telefon satıp alma işinde yaşayacağınız sorunların önüne anında geçebilirsiniz. Bunu yapabilmek için ise direkt bağlanma hattı olarak 0(212) 253 90 90 no’lu numarayı arayabilir ya da sayfa üzerinde mesajınızı ekip arkadaşlarına iletebilirsiniz. Mesaj dışında info@getmobil.com mail adresinden mail atarak da sorununuza çözüm arayabilir ve mağdur olmaktan kurtulabilirsiniz.

Getmobil müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0212 253 90 90 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Getmobil Şikayet Hattı

İkinci el telefon satın alırken telefonun güvenilirliği ya da sağlamlığı hakkında endişeniz olabilir. Tüm endişelerinizi yıkmak ve güvenilir şekilde alışveriş yapmanız için de firmamız sizlerle birlikte olur. Firmamız sayesinde kaliteli telefonları uygun fiyatlara satın alarak sıfırmış gibi kullanabilirsiniz. Tabi telefonu satın aldıktan sonra istemediğiniz sorunlar kimi zaman olabilir. Böyle bir durumda da şikayet ve önerilerinizi ekip arkadaşlarımıza anında iletebilirsiniz. Şikayet hattımız olarak 0(212) 253 90 90 no’lu numaramızı arayarak şikayetlerinizi, önerilerinizi ve isteklerinizi kolaylıkla bizlere iletebilirsiniz. Tüm istek ve şikayetlerinizi iletmek için telefonla uğraşmak istemezseniz de sayfamız ya da info@getmobil.com mail adresi üzerinden mesajınızı anında bizlere iletebilirsiniz.

Getmobil şikayet hattı 0212 253 90 90 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Getmobil müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Getmobil şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Getmobil Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0212 253 90 90

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Getmobil çağrı merkezi numarasına 0212 253 90 90 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : Getmobil Teknoloji A.Ş.
Adres : Gülbahar Mah. Cemal Sahir Sok. Profilo Plaza Blok No: 26-28 İç Kapı No:4 Şişli / İstanbul.
E-Posta : info@getmobil.com
Telefon : 0212 253 90 90

Arama Terimleri: Getmobil iletişim bilgileri, Getmobil telefon no, Getmobil irtibat tel, Getmobil canlı destek, Getmobil müşteri temsilcisi

Yorum Yap