mynet-çağrı-merkezi-iletişim

Mynet Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Mynet çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Mynet müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Mynet şikayet hattına erişebilirsiniz. Mynet müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Mynet Çağrı Merkezi Numarası

Güncel haberler, spor, hava durumu, para borsası, magazin ve birçok oyun aynı sitede bulunarak insanların bilgilenmesi ve aynı zamanda eğlenmesi mümkündür. Türkiye’de ve dünyada neler olup bittiğini öğrenmeniz için internetten araştırmalar yapıyor olmalısınız. Sporla ilgilenenler de spor sitelerine giriş yaparak takımlarının durumlarını öğrenmeye çalışmaktadır. Oyun oynamayı seven gençler ve her yaşta insanlar oyun sitelerine akın etmektedir. Bugün televizyonda hangi programlar var diye merak edenler ya da farklı yemek tarifi öğrenmek isteyenler tek bir platformda bütün bu bilgilere erişebilirler. Mynet kişilerin hayatını kolaylaştırmak için ihtiyaç duyulan bütün bilgileri bir arada toplayan bir sitedir. Ziyaretçi sayısı da oldukça fazladır. Her gün binlerce kişi siteye giriş yaparak ihtiyacı olan bilgilere ulaşmaktadır. Soru ya da sorunlarınız için çağrı merkezlerinden destek alabilirsiniz. Müşteri temsilcileri sizlerin her zaman yanındadır.

Mynet çağrı merkezi numarası 0212 328 15 15 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Mynet Müşteri Hizmetleri Numarası

Mynet kişilerin ihtiyacına yönelik birçok konuya sitesinde yer vermiştir. Hangi yaşta olursanız olun size uygun bir bölümü mutlaka bulacaksınız. Örnek vermek gerekirse yatırım yapan kişiler dolar, Euro ya da borsanın seyrini siteye giriş yaparak ölçebilir. Televizyon seyretmek isteyen birisi hangi kanalda neler var diye kontrol edebilir. Hangi yemeği yapmakta karar veremeyen bir bayan da sitede lezzetli yemek tariflerine ulaşabilir. Gece canı sıkılan birisi okey, 101, tavla ya da diğer oyunları burada oynayabilir. Daha fazla neler var diye siteye giriş yaparak ayrıntılı bir şekilde inceleyebilirsiniz. Müşteri hizmetlerine bağlanarak görüşme yapmak isteyen kişiler 0 212 328 15 15 numarasını arayarak müşteri temsilcisi ile görüşebilir. Yeniliklere açık olan herkesin düşüncesi site için önemlidir.

Mynet, ülkemizdeki ilk yerli ve Türkçe hizmet veren internet sitedir.  1999 yılında kurulmuş olup 2014 yılı sonu itibari ile 15,8 milyon internet kullanıcısına aktif bir şekilde hizmet verdi. Mynet Türkiye’nin en büyük internet platformlarından ve dünyanın en fazla ziyaret edilen dört yüz internet firmasından birisi. Mynet, internet kullanıcılarının birçok hizmeti aynı yerde bulabileceği ve kullanabileceği bir hizmet sunan internet platformudur. Bunun için birçok servisle(Haber, Finans, Spor, Otomobil, Oyun, Magazin, Kadın, Sinema, Feşmekan, Trend, Mynet TV ve benzeri) internet kullanıcılarına hizmet vermektedir.

Mynet müşteri hizmetleri numarası 00212 328 15 15 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Mynet Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Mynet ile direkt bağlantı kurmak isteyenler müşteri hizmetlerini arayarak görüşme yapabilirler. Mail göndermek isteyen kişiler info@mynet.com adresini kullanarak yazılı mesaj gönderebilirler. Siteye üye olabilir en güncel olaylardan haberdar olabilirsiniz. Ayrıca facebook ile bağlantı kurmanız da mümkündür.

Sektöre yabancı ve flash oyunlarla giriş yapan şirket, zamanla iki veya daha fazla kişinin oynayabildiği çevrimiçi Okey, Tavla, Pişti gibi oyunlara yöneldi. Yerli oyun yapımcısı Sobee tarafından geliştirilen Futbol Menajer ve üç boyutlu Semih Saygıner’le Bilardo Magic oyunlarını 2004 yılında yayımladı. Yine çok yönlü bu firmaya ait,  ilk Türk devasa çevrimiçi rol yapma oyunu sıfatını taşıyan İstanbul Kıyamet Vakti isimli oyunun,  dağıtımcılığı başarılı bir şekilde gerçekleştirildi. Firmanın kataloğunda yer alan oyunların birçoğu Mynet üzerinden Türkçe açıklamaları ile birlikte yayımlandı. Kullanıcılarına eğitimden eğlenceye birçok zengin video içerikleri sunmayı hedefleyen Mynet, Mynet TV servislerine 2013 yılı içinde satın aldığı Nasil.tv ve vidobu.com’u u da ekleyerek video segmentindeki başarısını ve erişimini arttırdı. Ödül olarak Webrazzi 2013 Ödüllerinde “Mynet Çanak Okey” Yılın Mobil Oyunu seçildi. Böylelikle Mynet bir internet platformu olarak başarısını bir kez daha kanıtladı.

Mynet müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0212 328 15 15 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Mynet Şikayet Hattı

Siteyle ilgili sıkıntı duyduğunuz, değişmesini istediğiniz ya da şikayetçi olduğunuz konuları müşteri hizmetlerine bildirebilirsiniz. Mail yoluyla ulaşım da sağlayabilirsiniz. Mynet bütün site kullanıcılarının fikirlerine önem vermektedir.

Mynet şikayet hattı 0212 328 15 15 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Mynet müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Mynet şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Mynet Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0212 328 15 15

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Mynet çağrı merkezi numarasına 0212 328 15 15 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

Mynet’in telefon, adres ve mail bilgileri bulunmaktadır. Ayrıca Mynet sitesi üzerinde kullanıcı iletişim formu bulunmaktadır. Bu iletişim bilgilerinden firmayla irtibata geçerek istek, öneri ve şikayetlerinizi iletebilirsiniz.

Mynet Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Mynet Adresi
Reşitpaşa Mahallesi Katar Cad. Arı Teknokent 2 Sit. No:4/2/601 SARIYER Bina Kodu: 20086966 ISTANBUL

Mynet Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
0212 328 15 15

Mynet E-mail Adresi
info@mynet.com

Mynet Kullanıcı İletişim Formu
Form

Arama Terimleri: Mynet iletişim bilgileri, Mynet telefon numarası, Mynet irtibat tel, Mynet canlı destek, Mynet müşteri temsilcisi, Mynet şikayet hattı, Mynet tüketici ilişkileri danışma hattı, Mynet iletişim, Mynet çağrı merkezi, Mynet kullanıcı iletişim formu, Mynet telefon no, Mynet müşteri hizmetleri numarası, Mynet çağrı merkezi numarası, Mynet iletişim numarası, Mynet müşteri hizmetleri direk bağlanma

11 Yorum

 1. tamer yiğit 13 Ocak 2018
 2. sahinbey.sivasli 7 Temmuz 2018
 3. Naime yıldırım 4 Eylül 2018
 4. teoman köylü 10 Ekim 2018
 5. lutfu 22 Nisan 2019
 6. nisan 31 Aralık 2019
 7. CİHANGECER 12 Ekim 2020
 8. ayhan 6 Nisan 2021
 9. Uğur 8 Ekim 2021
 10. Lider biten 16 Mart 2023
 11. Mehmet Ali Dursun oyun nikim Tc mermocan dursun 6 Kasım 2023

Yorum Yap