renault-cagri-merkezi-numarasi

Renault Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Renault çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Renault müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Renault şikayet hattına erişebilirsiniz. Renault müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Renault, 1899 yılında Fransa’da kurulmuş olan bir otomotiv firmasıdır. Renault’un yan kuruluş otomobil markası Dacia’dır. Renault; Otomobil, kamyon, traktör, tank, tren, uçak, motosiklet, bisiklet, otobüs gibi ürün gruplarında üretimler yapar, satışa sunar. Renault, dünya çapında tanınan bir markadır ve birçok kullanıcısı bulunmaktadır. Gün geçtikçe büyümeye devam eden Renault, Nissan marka araçların motorlarının yapımını da yapmaktadır.

Renault Çağrı Merkezi Numarası

Renault, Fransız araç üreticisi olarak 1898 yılında kurulmuş olup pek çok farklı türde araç üretimi yapmaktadır. Bursa’da bulunan Oyak-Renault ortaklığı ile yatırımı bulunmaktadır. Clio, Megane, Captur, Kadjar, Koleos, Talisman gibi modelleri bulunmaktadır. 128 ülkede faaliyet göstermektedir. Kendisi, Dacia ve RSM olmak üzere 3 farklı marka altında ticari ve binek otomobil tasarlamakta, üretmekte ve satmaktadır. Dünyanın 4. büyük otomobil üreticisi olan marka, her gelir düzeyinden kullanıcıya hitap etmektedir. Markanın çağrı merkezi numarası 444 6 622’dir.

Renault çağrı merkezi numarası 444 6 622 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Renault’un ülkemiz üzerinde satışını yaptığı araç modelleri şu şekildedir; CLIO, Captur, KADJAR, Symbol, Megane HB, Yeni Megane Sedan, Yeni Renault KOLEOS, Renault Megane R.S., Renault Clio R.S., Renault Zoe.

Renault Müşteri Hizmetleri Numarası

Marka ismini kurucuların ortak soyadından almıştır. Marka, başta otomobil olmak üzere kamyon, tank, traktör, uçak, tren, otobüs, motosiklet, bisiklet gibi pek çok türde aracı; kurulduğu günden bu yana üretmektedir. Başlangıçta bireysel ulaşım aracı olarak kullanılan marka, ilerleyen yıllarda aileler için otomobil tasarlamaya başlamıştır. Kullanıcıların ihtiyaçları gözlemlenerek tarihinde pek çok ilke imza atan bir marka olmayı başarmıştır. Marka, ailelerin eşyalarını koyabilmek için tasarlanmış olan bagajın yanında monoscape ve minivan gibi segmentlerin ilk tasarlayıcısı ve üreticisi olmuştur. Marka müşteri hizmetleri numarası 444 6 622’dir.

Renault müşteri hizmetleri numarası 444 6 622 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Renault Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Marka, binek modeller sonrasında tasarladığı hafif ticari modellerle ticari hayata hitap eden araçlar da geliştirmiştir. 1959 yılında tüccar ve esnafların ihtiyacını karşılamak maksadıyla Estafette modelini üreten marka, hizmet tipi araçların tekdüzelikten kurtulabilmesi için bu aracı sarı, mavi ve turuncu renklerle satışa sunmuştur. Hem iş hayatında hem de ailecek kullanım için üretilen Renault 4; düz zemini sayesinde, kolay yükleme imkanı sunar. İhtiyaçlara göre dönüştürülebilen bir hatchback modelidir. Markanın bu ve bunun gibi daha birçok modeli hakkında bilgilenmek için yukarıda yer alan numaraya direkt bağlanılabilir.

Renault müşteri hizmetlerine direk bağlanma 444 6 622 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Renault Şikayet Hattı

Marka, ürünlerini her zaman dayanıklı, kaliteli malzeme kullanarak ve son teknolojinin tüm imkanlarından yararlanarak üretmektedir. Böylelikle, müşterisinin kendisinden beklediği konforu bütünüyle yakalamaktadır. Kullanıcısının ihtiyaçlarına yönelik araçlar üretme konusunda son derece iddialı markaya ilişkin şikayet, soru, görüş ve önerilerinizi yukarıda yer alan telefon numarasından irtibata geçip anında aktarabilirsiniz.

Renault’un 444’lü bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla Renault araçları hakkında bilgi alabilir, Renault yetkili servis noktasını öğrenebilir; istek, soru, öneri, görüş ve şikayetlerinizi bu hat üzerinden Renault’a bildirebilirsiniz.

Renault Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
444 62 47

Renault şikayet hattı 444 6 622 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Renault müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Renault şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Renault Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

444 62 47

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Renault çağrı merkezi numarasına 444 62 47 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

Arama Terimleri: Renault iletişim bilgileri, Renault telefon no, Renault irtibat tel, Renault canlı destek, Renault müşteri temsilcisi, Renault şikayet hattı, Renault müşteri hizmetleri numarası, Renault çağrı merkezi numarası, Renault iletişim numarası, Renault çağrı merkezi, Renault müşteri hizmetleri direk bağlanma

One Response

  1. Osman öncücük 5 Ağustos 2022

Yorum Yap