Murathan Jet Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Murathan Jet Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Murathan Jet çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Murathan Jet müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Murathan Jet şikayet hattına erişebilirsiniz. Murathan Jet müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Murathan Jet Çağrı Merkezi Numarası

Türkiye’nin köklü firmalarından olan Murat Lojistik 60 yıldır lojistik sektöründe hizmet vermektedir. Firma e-ticaretin günümüzde oldukça fazla yaygınlaşması sebebiyle sektörel verileri analiz ederek tecrübesi ve güçlü teknolojik alt yapısı ile Murathan Jet olarak bireysel ve e-ticaret kargoculuk sektörüne adım atmıştır. İlk 6 ay içerisinde hızla büyüyen firma 9 adet aktarma merkezi, 700’ü aşkın araç filosu, 120 bini aşkın operasyon ve 800’ü aşkın personel sayısı ile hizmet vermeye devam etmektedir. Türkiye’de 81 ile hizmet vermeyi amaçlayan firma ağustos ayı itibariyle 81 ilin yarısına hizmet vererek hedeflerine ulaşmaya devam ediyor. Geniş filo ağı, teknolojik alt yapısı, güçlü filo yatırımları ve ters lojistik kabiliyeti ile firma standartların üzerinde hizmetler sunmaktadır. Firma veya gönderileriniz ile alakalı her türlü sorularınızı veya görüşlerinizi 444 94 26 numaralı çağrı merkezi hattını arayarak veya info@murathanjet.com  e-posta adresi üzerinden bildirebilirsiniz.

Murathan Jet çağrı merkezi numarası 444 9 426 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Murathan Jet Müşteri Hizmetleri Numarası

Müşterilerine gün içi teslimat, ertesi gün teslimat, moto-kurye gibi dağıtım hizmetleri sunan firma kısa bir sürede oldukça geniş bir kitle tarafından sıklıkla tercih edilmeye başladı. Firma, rekabetçi fiyat politikası ile müşterilerine benzersiz hizmetler sunmaya hız kesmeden devam ediyor. Gönderileriniz ya da firma ile ilgili bilgi almak veya destek talebinde bulunmak için hafta içi 09.00–18.00 saatleri arasında 444 94 26 numaralı çağrı merkezini arayabilirsiniz.

Murathan Jet müşteri hizmetleri numarası 444 9 426 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Murathan Jet Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Türkiye’nin hızla büyüyen ve gelişen kargo markası olan ve müşterilerine en verimli hizmeti sunmayı birincil önceliği haline getiren firmaya ulaşmak için mesai saatleri içinde 444 94 26 numaralı çağrı merkezi hattını arayabilir ve müşteri temsilcisine direkt olarak bağlanabilirsiniz.

Murathan Jet müşteri hizmetlerine direk bağlanma 444 9 426 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Murathan Jet Şikayet Hattı

Müşterilerinin görüşlerini önemseyen firma, herhangi bir şikayette bulunmanız dahilinde müşteri temsilcileri tarafından sizlere hızlı ve verimli çözüm önerileri ile en kısa sürede dönüş yapılacaktır. Firma ile alakalı şikayetlerinizi veya önerililerinizi bildirebileceğiniz, destek veya bilgi talep edebileceğiniz çağrı merkezine 444 94 26 numarasını arayarak veya info@murathanjet.com e-posta adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Murathan Jet şikayet hattı 444 9 426 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Murathan Jet müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Murathan Jet şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Murathan Jet Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

444 9 426

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Murathan Jet çağrı merkezi numarasına 444 9 426 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Telefon Numarası : 444 9 426

E-Posta İletişim Adresi : info@murathanjet.com

Adres Bilgisi : Şerifali Mah. Turgut Özal Bulvarı Quant Residance No:154/34 Ümraniye / İstanbul

Arama Terimleri: Murathan Jet iletişim bilgileri, Murathan Jet telefon no, Murathan Jet irtibat tel, Murathan Jet canlı destek, Murathan Jet müşteri temsilcisi, Murathan Jet şikayet hattı, Murathan Jet müşteri hizmetleri numarası, Murathan Jet çağrı merkezi numarası, Murathan Jet iletişim numarası, Murathan Jet çağrı merkezi, Murathan Jet müşteri hizmetleri direk bağlanma

One Response

  1. Elif 15 Kasım 2021

Yorum Yap