Hepsiexpress Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Hepsiexpress Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Hepsiexpress Müşteri Hizmetleri numarası var mı? Hepsiexpress müşteri hizmetleri direk bağlanma, Hepsiexpress müşteri temsilcisi direk bağlanma, Hepsiexpress müşteri şikayetleri gibi konularda bilgi vereceğimiz bu makaleyi okuyarak konu hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Hepsiexpress Müşteri Hizmetleri Numarası

Türkiye’ nin en büyük e-ticaret şirketi Hepsiburada.com tarafından, daha gelişmiş bir kargo dağıtım altyapısının oluşturulabilmesi amacı ile kurulan Hepsiexpress, son dönemlerin en popüler kuruluşlarından birisi konumunda bulunuyor. Hepsiburada.com tarafından 2016 yılında kurulmuş olan Hepsiexpress şirketi, Türkiye’ nin e-ticaret sektöründeki taşımacılık ve teslimat sisteminin çok daha gelişmiş ve modern bir altyapıya sahip olmasını sağlıyor.

Her geçen gün dağıtım ağını genişleterek, tüm müşterilerine Hepsiexpress farkıyla, platform üzerinden yapacakları alışverişlerinde çok daha hızlı bir kargo teslimatı imkanından yararlanabilmeleri sağlanıyor. Özellikle de günümüz e-ticaret sektöründe çok sık gündeme gelen kargo taşımacılığı ve teslimat problemlerinin ortadan kaldırılması hedefi ile kurulmuştur. Bu çerçevede de kurulduğu günden bu yana kargo taşımacılığı ve teslimat konusunda son derece dinamik bir gelişimin öncüsü olmayı başarmıştır. Bununla birlikte günümüzde Hepsiexpress müşteri hizmetleri departmanı ile kolay bir şekilde her türlü konuda destek alabilme şansı da bulunuyor.

Türkiye genelinde son derece yaygın şekilde tercih edilen kargo hizmetleri sağlamakta olan Hepsiexpress, son dönemlere damga vuruyor. Hepsiexpress şirketi İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa ve Kocaeli kentlerinde hizmet vermektedir. Ancak her geçen gün hızla gelişen altyapısı ile hizmet kapsamını daha da genişletmeye devam ediyor. Hepsiexpress şirketi, 250’ yi aşkın taşımacısı, 50’ yi aşkın filo aracı son derece hızlı bir şekilde gelişimini sürdürmektedir. Bu yüzden de günümüzde son derece yoğun ve sık bir şekilde e-ticaret sektöründe tercih edilen bir marka haline gelmiştir.

Günümüz Türkiye’ sinde Hepsiexpress şirketi, 6 büyük markaya çözüm ortağı olarak hizmet desteği sağlamaktadır. Özellikle de kargo sektöründe oluşan problem ve aynı zamanda da mevcut ihtiyaçlar konusunda deneyim sahibi olduğundan Hepsiexpress şirketi, kargo taşımacılığında profesyonel çözümler sağlıyor. Kaliteli hizmet anlayışı kapsamında da günümüzde Hepsiexpress müşteri hizmetleri ile de profesyonel teknik destek hizmetleri sağlamaktadır.

Hepsiexpress Şikayet

Türkiye’ nin tüketici cephesinden kargo sektöründeki sorunları tecrübe etmesiyle Türkiye genelinde kargo taşımacılığı ve teslimat konusundaki ihtiyaçları bilerek, sektöre çözüm amacıyla giriş yapan Hepsiexpress şirketinin hizmetleri için profesyonel destek çözümleri de bulunuyor. Çağrı merkezi aracılığı ile tüketicilerin her türlü konuda yaşadıkları sorunlarda hızlı ve kolay bir şekilde ilgili birimlere Hepsiexpress şikayet bildirimlerini gerçekleştirebilmeleri mümkündür. Bu şekilde çok daha güvenli ve çok daha hızlı bir şekilde kargo teslimat hizmetlerinden yararlanabilme şansına sahip olabiliyor.

Hepsiexpress Telefon Numarası

Türkiye’ nin en önemli markaları arasında kendisine yer bulmaya başlayan ve kargo sektörüne modern gelişim desteği sağlayan Hepsiexpress şirketi, oldukça yoğun şekilde tercih ediliyor. Şimdiden 6 farklı marka ile çözüm ortaklığı bulunan Hepsiexpress şirketi, hizmet kapsamını her geçen gün büyütmeye devam ediyor.

Bu süreçte de de tüketicilerine yönelik olarak sunduğu dinamik çağrı merkezi hizmetleri ile her türlü konuda profesyonel destek alabilmelerine yardımcı oluyor. Yüksek müşteri memnuniyeti oranlarını yakalayan Hepsiexpress telefon numarası ile ulaşılabilen çağrı merkezi aracılığı ile istek, öneri ve şikayet bildirimlerinde bulunabilmek mümkün oluyor. Üstelik çağrı merkezinde görevli olan müşteri temsilcilerinin uzman ve profesyonel olması sayesinde son derece dinamik bir şekilde destek alabiliyor.

Hepsiexpress telefon numarası ise “0850” sistemlidir. Tüm tüketiciler, Türkiye’ nin her yerinden hızlı ve kolay bir şekilde 0850 558 0 333 numarasını 7/24 arayarak, Hepsiexpress müşteri temsilcileri ile görüşme gerçekleştirebiliyor. Bu şekilde müşteri ilişkileri departmanın desteği ile sorunlar çözüm, merak ettiği konular ile ilgili olarak bilgi alabilme şansına sahip olabiliyor.

Hepsiexpress Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
0850 558 0 3333

Hepsiexpress WhatsApp İletişim Numarası
0549 558 03 03

Hepsiexpress İletişim Mail Adresi
info@hepsiexpress.com

Arama Terimleri: hepsiexpress iletişim bilgileri, hepsiexpress telefon no, hepsiexpress irtibat tel, hepsiexpress müşteri temsilcisi, hepsiexpress şikayet hattı, hepsiexpress müşteri hizmetleri

One Response

  1. Ali İhsan kocabıyık 19 Aralık 2019

Yorum Yap