Ankara Halk Ekmek Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Ankara Halk Ekmek Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Ankara Halk Ekmek çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Ankara Halk Ekmek müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Ankara Halk Ekmek şikayet hattına erişebilirsiniz. Ankara Halk Ekmek müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Ankara Halk Ekmek Çağrı Merkezi Numarası

Bu kurum Ankara halkına uygun fiyatlı, lezzetli ve temiz ürünler sunar. Ankara’nın dört bir yanında bulunan kurumun bayileri, uygun fiyatları ile oldukça sık tercih edilir. Özellikle yeni yıl zamlarıyla birlikte artan ekmek fiyatları halkın bütçesini olumsuz etkiliyor. Hal böyleyken halk, hem uygun fiyatlı hem de hijyenik koşullarda üretilen ekmek arıyor. Bu ekmekler Ankara Halk Ekmek tarafından karşılanıyor.

Gelişen teknoloji ile dizayn edilen fabrikalarında üretilen ekmeklerle kurum, herkesin bir numaralı tercihi oluyor. Yalnızca ekmek değil poğaça, simit, tatlı, atıştırmalık gibi pek çok ürünü bulunan kurum, günden güne müşteri kitlesini arttırmaktadır. Kurumun ürünlerine olan talep arttıkça, kurum ile iletişime geçmek isteyen kişiler de artıyor. Kurumun herhangi bir çağrı merkezi numarası bulunmamaktadır. Kurum ile iletişime geçmek isteyen kişiler müşteri hizmetleri numarasını arayabilirler.

Ankara Halk Ekmek çağrı merkezi numarası 444 2 243 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Ankara Halk Ekmek Müşteri Hizmetleri Numarası

Ankara halkına uygun fiyatlı birçok ürünü sunan bu firma ile iletişim oldukça kolaydır. 444 2 243 kurumun müşteri hizmetleri numarasıdır. Bu numara aranılarak kurum ile iletişime geçilebilir. Bu numara aranıldığında müşteriye pek çok alternatif sunulur. Müşteri kendisine en uygun seçeneği tuşlayarak istediği hizmete ulaşabilir. Dilek, talep veya şikayetler bu numara üzerinden kolayca bildirilebilir.

Müşteri hizmetleri numarasının yanı sıra kurum ile iletişim için pek çok kanal bulunmaktadır. Kurumun sosyal medya hesaplarından da kurumla iletişime geçilebilir. Bunun yanı sıra kurum ile ilgili önemli bildiriler, mail yoluyla iletilebilir. info@ankarahalkekmek.com.tr adresi kurumun mail adresidir. Bu adres ile kurum ile iletişime geçilebilir.

Ankara Halk Ekmek müşteri hizmetleri numarası 444 2 243 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Ankara Halk Ekmek Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Müşterileri kuruma direkt olarak bağlanmak isterse + 90 (312) 397 33 71 numarasını arayabilir. Bu numara kurumun fabrikasının yerel numarasıdır. Bu numara aranarak kurumun genel merkezine direkt olarak bağlanılabilir. Bunun yanı sıra kurumun müşterileri, hangi ilçede yaşıyorsa ilçenin o bayisi ile iletişime geçebilir. Bayilerin numaraları internet üzerinden bulunabilir.

Bu iletişim araçlarının dışında, kurumun web sitesi üzerindeki form doldurularak da kurumla iletişime geçilebilir. Direkt olarak bildirilmek istenen talepler, bu form ile iletilebilir. Olumlu veya olumsuz her türlü yorum bu form üzerinden bildirilebilir. Bu sayede firma ile olan iletişim daha da kolaylaşır.

Ankara Halk Ekmek müşteri hizmetlerine direk bağlanma 444 2 243 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Ankara Halk Ekmek Şikayet Hattı

Kurum olumlu geri dönüşleri ile her gün daha fazla kişiyi bünyesinde topluyor. Ancak bazen olumlu yorumların yanında olumsuz yorumlar da olabiliyor. Bu geri bildirimler kurum için oldukça büyük önem arz ediyor. Bu önemin farkında olan kurum, şikayet bildirimi için pek çok ayrı iletişim kanalı oluşturmuştur. Müşteriler, şikayetlerini müşteri hizmetlerini arayarak bildirilebilirler. Bu sayede müşterilerin şikayetlerine kısa sürede hızlı çözüm sunulur. Bunun yanı sıra kurumun web sitesi üzerindeki form doldurularak da şikayetler bildirilebilir. Site yetkilileri bu formları belli bir sıraya göre inceler ve müşteriyle en kısa zamanda iletişime geçer. Bu sayede müşterinin sorunu kısa zamanda çözüme kavuşur. Kurumun bir diğer şikayet kanalı ise mail adresidir. Maile gerekli şikayet yazılır ve kuruma gönderilir. Diğer iletişim kanallarına göre mail ile iletişim daha profesyoneldir.

Yukarıda belirtildiği gibi kurum ile iletişimin pek çok farklı yolu vardır. İletişim alternatiflerinin fazla olması Ankara halkının yararınadır. Bu sayede müşteriler tarafından iletilmek istenilen her mesaj kısa sürede kuruma ulaşır. Kurum gelen mesajlara geri dönüşleri en kısa zamanda yapacaktır.

Kurum, uygun fiyatları ve temiz ürünleri ile gün geçtikçe daha çok tercih edilir olmuştur.

Ankara Halk Ekmek şikayet hattı 444 2 243 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Ankara Halk Ekmek müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Ankara Halk Ekmek şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Ankara Halk Ekmek Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

444 2 243

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Ankara Halk Ekmek çağrı merkezi numarasına 444 2 243 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : Ankara Halk Ekmek ve Un Fab. A.Ş
Adres : Anadolu Bulvarı No : 13 Macunköy-Yenimahalle/Ankara
E-Posta : info@ankarahalkekmek.com.tr
Çağrı Merkezi : 444 2 243
Telefon Numarası : 0 312 592 93 00
Faks Numarası : 0 312 397 33 71 74

Arama Terimleri: Ankara Halk Ekmek iletişim bilgileri, Ankara Halk Ekmek telefon no, Ankara Halk Ekmek irtibat tel, Ankara Halk Ekmek canlı destek, Ankara Halk Ekmek müşteri temsilcisi, Ankara Halk Ekmek şikayet hattı, Ankara Halk Ekmek müşteri hizmetleri numarası, Ankara Halk Ekmek çağrı merkezi numarası, Ankara Halk Ekmek iletişim numarası, Ankara Halk Ekmek çağrı merkezi, Ankara Halk Ekmek müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap