Mintax Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Mintax Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Mintax çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Mintax müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Mintax şikayet hattına erişebilirsiniz. Mintax müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Mintax Çağrı Merkezi Numarası

Mintax adı 1955 yılında Dürüst Kimya Sanayi ve Pazarlama AŞ bünyesinde kurulmuş olan deterjan markası olarak bilinmektedir. 1987 yılında ise Mintax Deterjan Sanayi A.Ş adıyla Procter & Gamble firmasına satılmıştır. 2012 yılında Yıldız Holding markayı satın almıştır. Kaliteli ev temizlik ürünleri üreten bir firma olarak bilinir. Birçok kişi tarafından da tercih edilir. Herkesin evinde ya da iş yerinde markanın ürünlerini kullandığı görülür. Firmanın ürünlerini birçok markette, alışveriş merkezinde, bakkalda ve temizlik ürünleri satan yerlerde bulabilmeniz mümkündür. Kişiler ihtiyacı olan ürünleri satın alarak temiz ve hijyeni sağlayabilmektedir. Çamaşır, bulaşık, yer temizliği, ev temizliği ürün çeşitliliği ile tercih edilen dev bir marka olarak bilinmektedir. Şok marketler zinciri firmanın tüm ürünlerinin satışını yapan yer olarak bilinir. Çağrı merkezleri ile iletişime geçmek isteyenler istek, dilek ve önerilerini Şok market çağrı merkezine iletebilir.

Mintax çağrı merkezi numarası 0850 808 00 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Mintax Müşteri Hizmetleri Numarası

Mintax ürün çeşitliliğinin oldukça fazla olduğuna rastlanmaktadır. Bulaşıklar için bulaşık makinesi tableti, sıvı bulaşık deterjanı, bulaşık makinesi tuzu, parlatıcısı bulabilmeniz mümkündür. Çamaşırlar için çamaşır makinesi toz deterjanı, sıvı deterjanı, kireç önleyici, soda matik, tül perde yıkama gibi ürünleri bulabilirsiniz. Genel temizlik için cam sil, kireç çözücü, yağ çöz, bulaşık süngeri, temizleme bezi, yüzey temizleyici, çamaşır suyu, ahşap temizleyici gibi ürünler herkes tarafından bilinir ve tercih edilir. Oldukça eski ve bilinen bir marka olması tercih sebepleri arasında bulunur. Temizlikte gerekli olan bütün ürünleri firmanın çatısı altında bulabilirsiniz. Müşteri hizmetleri numarasına ulaşmak istediğimizde firmaya ait herhangi bir numaraya ulaşılmamıştır. Şok marketler zinciri firmanın ürünlerinin tamamını sattığı için istek, dilek ve şikayetler firmaya bildirilebilir. 0 850 808 00 00 Şok market müşteri hizmetleri numarası olmaktadır.

Mintax müşteri hizmetleri numarası 0850 808 00 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Mintax Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Mintax ürünleri ile her evde ve her iş yerinde genel temizliğe ulaşmak mümkündür. Temizlik oldukça önemli bir konudur. Hem sağlık hem de genel görünümün hoş olması için temizliğin eksik edilmemesi gerekir. Bulunduğu yerlerin temiz olmasını isteyenler firmanın ürünlerini kullanabilir. Oldukça fazla olan ürünler arasında ihtiyacınız olanları edinebilirsiniz. Çamaşırlarınızın ve bulaşıklarınızın daha temiz olması için kullanacağınız deterjanların kaliteli olması ve cildinize zarar vermemesi gerekir. Temizlik ürünleri sektöründe uzun yıllardan beri varlığını gösteren firma kaliteli ürünleri ile de dikkat çekmektedir. Firma ile direkt bağlantı kuracağınız müşteri hizmetleri numarası bulunmamaktadır. Bu durum tüketicilerin zor zamanlar yaşamasına neden olurken ürünü aldığınız yere sıkıntı ya da şikayetlerin iletilmesi mümkündür. Direkt bağlantı kurmak isteyen kişiler temizlik ürünlerini aldığı marketler aracılığı ile iletişime geçebilir.

Mintax müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0850 808 00 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Mintax Şikayet Hattı

Mintax ürünlerinin oldukça kaliteli olduğu bilinir. Çünkü firma uzun yıllardan beri bu sektörde imalatlarını devam ettirmektedir. Beyaz çamaşırlarınız için ayrı renkli çamaşırlarınız için ayrı deterjanları bulabilirsiniz. Hatta perdeleriniz ve halılarınız için de ayrı deterjanlar bulunmaktadır. Hem elde hem de makinede bulaşık yıkayanlar için farklı türde deterjanlara da rastlanır. Genel temizlik ürünleri de kullanılacak alana göre değişkenlik gösterir. Temiz ve hijyen alanlarda yaşamak için farklı birçok ürün marketlerde satılmaktadır. Ürünlerle ilgili şikayetler de bu marketlere iletilebilir. Geri iade ya da değişim hakları sizlere sunulmaktadır. Beğenmediğiniz ürün için iade formu doldurarak geri verebilirsiniz. Şikayet talebi de oluşturarak firmaya iletilmesini sağlayabilirsiniz. Aracı marketler sizlerin şikayetleri ve ürün iadeleriyle ilgili yapılması gerekenleri sizin adınıza yapacaktır. Böylelikle sizler de mağduriyet yaşamayacaksınız. Günümüzde birçok kişi bu yöntemle sıkıntılarını gidermekte ve mağduriyetlerini ortadan kaldırmaktadır.

Mintax şikayet hattı 0850 808 00 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Mintax müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Mintax şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Mintax Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0850 808 00 00

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Mintax çağrı merkezi numarasına 0850 808 00 00 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

E-Posta : musterihizmetleri@sokmarket.com.tr
Telefon : 0850 808 00 00

Arama Terimleri: Mintax iletişim bilgileri, Mintax telefon no, Mintax irtibat tel, Mintax canlı destek, Mintax müşteri temsilcisi

Yorum Yap