Teknik Yapı Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Teknik Yapı Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Teknik Yapı çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Teknik Yapı müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Teknik Yapı şikayet hattına erişebilirsiniz. Teknik Yapı müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Teknik Yapı Çağrı Merkezi Numarası

Gün geçtikçe artan nüfus inşaat sektörünün de adını sık duymamıza neden olmaktadır. İçinde yaşadığımız evlerimizin ise güvenilir olması kuşkusuz en önemli ve aynı zamanda en gerekli isteklerimizden birisidir. Hangi inşaat firmasına güvenmeliyiz? Ne kadar güvenilir olduğunu biliyor muyuz? Bu tip soruların kafamıza takılması gayet normaldir. Sorularımızın yanıtlarını bulmak içinse çağrı merkezleri her daim önemli role sahiptir. Teknik Yapı, vizyonu geleceği inşa etmek olan değerli inşaat firmalarından birisidir ve çağrı merkezlerinin onlar için öneminin farkındadır. Bu güne kadar çokça yaratıcı inşalara imza atmış olan firmaya www.teknikyapi.com adresinden ulaşabilirsiniz. Çağrı merkezi için ise 444 10 08 telefon numarasını arayarak irtibat kurabilirsiniz.

Teknik Yapı çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Teknik Yapı Müşteri Hizmetleri Numarası

Yaşam alanlarımızın çoğunluğunu oluşturan konutlarımız ya da herhangi başka yapılar için birçok kıstasa dikkat ederiz. Bu yüzden bu alanları bizlere sunan inşaat firmalarının özellikleri de çok iyi bilinmelidir. Teknik Yapı, başta güvenlik sonra konfor, estetik ve kaliteyi müşterilerine sunar. Yapacağı inşaların doğaya zarar vermeyeceğinin de garantisini bizlere verir. Daha önce imzası olan yapılar yani hali hazırda var olan tecrübeleri bizlere yol göstermek için yardımcı olur. Müşterisi olmanız fark etmeksizin bu firmaya ulaşmak çok kolaydır. İşinde iyi, sevecen, saygılı ve bilgili müşteri hizmetleri görevlileri telefonunuz ucunda sizlere yardım etmek için beklemektedir. Müşteri hizmetlerine 0850 377 70 07 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Teknik Yapı müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

Teknik Yapı Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Müşteri hizmetlerine bağlanma konusunda sorun yaşandığını ya da uzun zaman aldığı konusu hemen her firma için genel bir yargıdır. Ama Teknik Yapı inşaat firmasına ilgili müşteri hizmetleri numarasını aradığınızda kolayca bağlanabilirsiniz. Sizleri önce alt yapısı sağlam ve her bilgiye ulaşabileceğiniz internet adresine yönlendirirken eğer istemezseniz ise sizi direk müşteri hizmetleri için 2’ye basarak müşteri temsilcine aktarırlar.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Teknik Yapı müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

Teknik Yapı Şikayet Hattı

Teknik Yapı, ilgilendiği iş alanı dolayısıyla sorumluluk bilinci en üst seviyede olması gereken bir firmadır ve bunun bilincinde hareket eder. Şikâyet ve dilekler onlar için önemlidir. Yukarıda belirtilen e posta adresi sizlerden gelen istek ve şikâyetler için hazır olarak beklemektedir.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Teknik Yapı müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Teknik Yapı şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Teknik Yapı Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Teknik Yapı çağrı merkezi numarasına 444 10 08 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Teknik Yapı Merkez Ofis
TEKNİK YAPI PLAZA,
Adres: Barbaros Mah. Ihlamur Bulvarı. Uphill Court C5 Blok A Girişi No:10A Batı Ataşehir İstanbul, TR-34746

Telefon Numarası : 0216 688 78 78 (pbx)
Fax Hattı : 0216 688 79 79
E mail Adresi: info@teknikyapi.com
Müşteri İlişkileri Birimi : 0850 377 70 07
Çağrı Merkezi : 444 10 08 (pbx)
Çalışma Saatleri : 09:00 – 19:00

İnternet sayfası üzerinden iletişime geçebileceğiniz Teknik Yapı iletişim formu kısmı da bulunmaktadır.

Taleplerinize ve sorunlarınıza en kısa sürede dönüş yapılarak sizlere her konuda destek veren Teknik Yapı sizlerin memnuniyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi Teknik Yapı iletişim numarası üzerinden de erişim sağlayabilirsiniz.

Arama Terimleri: Teknik Yapı iletişim bilgileri, Teknik Yapı telefon no, Teknik Yapı irtibat tel, Teknik Yapı canlı destek, Teknik Yapı müşteri temsilcisi, Teknik Yapı şikayet hattı, Teknik Yapı müşteri hizmetleri numarası, Teknik Yapı çağrı merkezi numarası, Teknik Yapı iletişim numarası, Teknik Yapı çağrı merkezi, Teknik Yapı müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap