Fairy Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Fairy Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Fairy Müşteri Hizmetleri numarası var mı? Fairy müşteri hizmetleri direk bağlanma, Fairy müşteri temsilcisi direk bağlanma, Fairy müşteri şikayetleri gibi konularda bilgi vereceğimiz bu makaleyi okuyarak konu hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Fairy Müşteri Hizmetleri

İlk piyasaya çıkışı 1898 yılı olan Fairy, marka adıyla ilk sabunlarını 1920 yılında piyasaya sunmuştur. Fairy markasının adı ise İngilizce’ deki “Peri” manasından gelmektedir. İlk piyasaya çıkış tarihlerinde satışa yönelik amaçtan ziyade düzenlenen yarış çerçevesinde olmuştur. Nitekim Fairy şirketi tarafından 500 sterlin ödül ile uluslararası bir temizlik ürünleri şirketinin ilk temellerini oluşturmuştur. 1950 yılında ise Fairy markası tekrar güncellenerek, temizlik sektörü içerisinde bu defa sabunu “sıvı” formda tüketicilerin hizmetine sunmaya başladı. Bu yıllarda sadece Birleşik Krallık sınırları içerisinde satışı gerçekleştirilen Fairy markası aradan geçen süre içerisinde uluslararası kapsamda faaliyet gösteren bir temizlik ürünleri şirketi konumunda kendisine yer bulmuştur. Günümüzde dünya genelinde 180’ i aşkın ülkede satışı gerçekleştirilen Fairy markalı ürünler, Türkiye’de temizlik ürünleri marketinde kendisine yer bulmaktadır. Fairy müşteri hizmetleri merkezi ise Türkiye’ deki tüketicilerin istek ve önerileri için yanıt sağlamaktadır.

Türkiye’ deki bulaşık deterjanı sektöründe 2010 yılında yer almaya başlayan Fairy markası, çok sayıda ödülünde sahibi olmuştur. Güçlü  yağ ve kir sökücü özelliğine sahip olan Fairy markalı bulaşık deterjanları, mutfaklarda en çok tercih edilen ürünlerden birisi konumunda bulunuyor. Son yıllarda sürekli olarak satış hacmini arttırmayı başaran Fairy markasının ürünlerine ilişkin olarak son derece dinamik bir müşteri destek servisi bulunuyor. Özellikle de tüketicilerin Fairy markalı bulaşık deterjanı ürün gruplarına ilişkin bilgi alımlarından, karşılaştıkları sorun ve hatalara yönelik olarak da günümüzde müşteri temsilcileri aracılığı ile şikayet oluşturabilme imkanına sahip olunabiliyor. Bu noktada Fairy müşteri hizmetleri numarası üzerinden başvuru gerçekleştirilebiliyor.

Fairy Şikayet

Fairy markasının ürün gruplarına ilişkin olarak sağlanmakta olan müşteri hizmetleri servisi ile birlikte oldukça kolay bir şekilde müşteri temsilcilerinden destek alınabiliyor. Direkt olarak müşteri temsilcileri ile görüşme gerçekleştirilebilen Fairy şikayet servisinde her türlü sorun için dinamik bir şekilde geri dönüş sağlanabilmesi mümkün oluyor. Bu şekilde günümüz modern yüzyıl teknolojisinin dinamik bir şekilde kullanıldığı çağrı merkezi üzerinden kolayca işlemleri gerçekleştirebilme şansına sahip olunabiliyor.

Fairy Telefon Numarası

Güçlü formülü ile sektördeki en kaliteli bulaşık deterjanlarını tüketiciye sunmakta olan Fairy markasının ürün gruplarına ilişkin bilgi alabilmek ve aynı zamanda da istek, öneri ve şikayet bildirimlerinin gerçekleştirilebilmesi mümkün oluyor. Bu şekilde her türlü konuda Fairy markası ürün ve hizmetleri hakkında teknik destek alınabilmesi mümkün oluyor. Gelişmiş müşteri hizmetleri servisi bulunan Fairy markasının çağrı merkezi Türkçe dil desteği ile faaliyet gösteriyor. Bu kapsamda da Türkiye’ nin her yerinden kolay ve hızlı bir şekilde Fairy telefon numarası üzerinden teknik destek alınabilmesi mümkün oluyor.

Fairy markası tarafından sağlanmış olan “Tüketici İlişkileri Danışma Hattı” üzerinden müşteri temsilcileri ile görüşme gerçekleştirebilmek için tüketicilere iki farklı Fairy telefon numarası sunulmaktadır. Bu numaralardan birisi “0850” sisteminde olurken, diğeri normal sabit hat numarası ile hizmet vermektedir. Bu kapsamda da tüketiciler Fairy müşteri hizmetlerine 0850 220 09 11 telefon numarası üzerinden ya da 0216 463 83 63 numarasından ulaşabiliyor. Her iki numara üzerinden de kolay bir şekilde Fairy müşteri temsilcileri ile görüşme sağlanabiliyor. Ancak Fairy çağrı merkezi numaraları üzerinde sesli yanıt sistemi yerine direkt olarak müşteri temsilcileri ile görüşme gerçekleştirebilmek için çalışma saatleri içerisinde arama gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Bu kapsamda da Fairy çağrı merkezini hafta boyunda 08.45 ile 16.45 saatleri arasında aramaya dikkat edilmesi gerekiyor. Bu şekilde ilgili birimlerdeki yetkili personellerle görüşme gerçekleştirilebilmektedir.

Fairy Şikayet İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
0850 220 09 11   (08:45-16:45)

Arama Terimleri: fairy şikayet, fairy müşteri hizmetleri, fairy müşteri temsilcisi, fairy telefon numarası, fairy irtibat tel

5 Yorum

  1. kadir 25 Ocak 2020
  2. Ayla kiliç 11 Mart 2020
  3. vatansever tüketici 26 Mart 2020
  4. mustafa 29 Mayıs 2020
  5. Nahide 14 Şubat 2023

Yorum Yap