Yeni Aksaray Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Yeni Aksaray Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Yeni Aksaray çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Yeni Aksaray müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Yeni Aksaray şikayet hattına erişebilirsiniz. Yeni Aksaray müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Yeni Aksaray Çağrı Merkezi Numarası

Aksaray ilinin şehirlerarası hizmet veren otobüs firması Yeni Aksaray, 1999 yılında kuruldu. Hizmet vermeye başladığı ilk günden bu yana “Her Zaman Daha Yeni” sloganını kullanan otobüs firmasına ait müşteri değerlendirmeleri olumlu yöndedir. Ulaşım sektöründe daima güncelliğini koruyan ve içerisinde bulunduğu şartlara uyum sağlayan firma daima daha ileriye kendini taşımak için çabalamaktadır. 2+1 oturma biçimi ile otobüslerinde ulaşım sağlamakla birlikte, araç içi ikramlar ve ihtiyaç duyulan gıdalar yolculara dağıtılmaktadır. Alanında deneyimli ve donanımlı muavinler ile çalışmalarını sürdürmeyi tercih eden otobüs firması hizmette kusur arattırmamaktadır. Türkiye’nin hemen her il ve ilçesine seferleri bulunan bu otobüs firmasının özellikle büyükşehir güzergâhları için sefer sayısı arttırdığı bilinmektedir. Bunun yanı sıra yolcuların yoğunluklu olarak tercih ettiği yerler için de sefer sayısı arttırılmaktadır. Gerek hizmet verdiği ana il olan Aksaray’da gerekse Türkiye’nin birçok ilinde yolcu kitlesi bulunan firma ile iletişime geçebilmek için çağrı merkezi numarasını aramak yeterli olacaktır. Firmaya ait çağrı merkezi numarası 0850 755 68 68 şeklindedir.

Yeni Aksaray çağrı merkezi numarası 0850 755 68 68 nolu telefondan ulaşabilirsiniz. 

Yeni Aksaray Müşteri Hizmetleri Numarası

Çağrı merkezi müşteri hizmetleri numarası üzerinden otobüs firmasına ait gerçekleşecek olan tüm seferler hakkında bilgi almak mümkündür. Bunun yanı sıra sefer tarih ve saatleri hakkında teyit işlemleri de çağrı merkezi müşteri temsilcisi ile eş zamanlı olacak şekilde yapılabilmektedir. Çağrı merkezi müşteri temsilcileri iletişim yönleri kuvvetli ve çözüm odaklı olan ekip çalışanlarından oluşmaktadır. Bu sebepten ötürü yapılacak olan işlem her ne olursa olsun oldukça kısa süreler içerisinde çözüme kavuşturabilmek mümkündür. Müşterilerin görüşlerini ve değerlendirmelerini önemseyen otobüs firması, aynı zamanda bu numara üzerinden görüş ve değerlendirme de almaktadır. Müşteri temsilcileri ile 7/24 iletişim kurabilir ve danışılmak istenen konu hakkında fikir sahibi olunabilmektedir.

Yeni Aksaray müşteri hizmetleri numarası 0850 755 68 68 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Yeni Aksaray Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Çağrı merkezi müşteri temsilcisi numarası olan 0850 755 68 68 adresi üzerinden direkt bağlanma kolaylığı ile iletişime geçmek için yapılması gereken birkaç durum bulunmaktadır. Bunlardan ilki arama yapılacak olan sebebin ne olduğu hakkında açık ve net ifadeler kullanmak gerektiğidir. Direkt bağlanma için önemli olan sebeplerden bir diğeri ise, gidilecek olan sefer hakkında bilgi alma noktasında, seferin hangi gün ve saatler içerisinde olduğunun ifade edilmesidir. Ayrıca arama esnasında yapılabilecek olan tuşlamalar ile ilgili yönlendirmeler sağlanabilmektedir. Çağrı merkezi müşteri hizmetleri numarası ile 7/24 ilgili temsilciyle görüşme sağlanabilmektedir. Direkt bağlanma esnasında müşteri temsilcisi ile yapılacak olan görüşmeler firma yetkilisi tarafından dikkate alınmakta ve kısa süreler içerisinde değerlendirilmektedir. Müşteriler bu numara üzerinden görüş, öneri, soru ve şikâyet bildirebilmektedir. Bildirilen durum her ne olursa olsun süreç çift taraflı iletişim şeklinde olacaktır.

Yeni Aksaray müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0850 755 68 68 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Yeni Aksaray Şikayet Hattı

Uzun zamandan bu yana yoğun bir müşteri kitlesi bulunan otobüs firmasına ait ayriyeten bir şikâyet hattı bulunmamaktadır. Çağrı merkezi müşteri hizmetleri numarası olan 0850 750 68 68 numarası üzerinden firma kapsamında yaşanan en küçük bir sorunu bile ilgili kişilere bildirmek mümkündür. Ayrıca, www.sikayetvar.com sitesi üzerinden de gelen şikâyetleri değerlendiren otobüs firması, kısa süreler içerisinde, şikâyeti bildirilen durumu çözmeye çalışmaktadır. Müşterilerin bildirmiş olduğu sorun her ne olursa olsun bu durumun bir kez daha tekrarlanmaması adına gerekli çalışmalar süratle yapılmaktadır. Bu durum aynı zamanda firmanın müşterilerine yönelik hizmet geliştirme prensibini de göstermektedir. Aksaray merkezli olan otobüs firması gelişen ağı ve hizmeti ile müşterilerine uzun zamanlar boyunca eşlik edecek gibi görünmektedir. Firma hakkında daha detaylı bilgi almak ve görüşme sağlayabilmek için çağrı merkezi müşteri hizmetleri numarası üzerinden 7/24 iletişime geçilebilmektedir.

Yeni Aksaray şikayet hattı 0850 755 68 68 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Yeni Aksaray müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Yeni Aksaray şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Yeni Aksaray Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0850 755 68 68

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Yeni Aksaray çağrı merkezi numarasına 0850 755 68 68 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Adres : Tacin Mah. 102 / Değirmen Sokak Cad. 5 Merkez / Aksaray / TÜRKİYE
E-Posta : bilgi@yeniaksarayseyahat.com
Telefon : 0850 755 68 68

Arama Terimleri: Yeni Aksaray iletişim bilgileri, Yeni Aksaray telefon no, Yeni Aksaray irtibat tel, Yeni Aksaray canlı destek, Yeni Aksaray müşteri temsilcisi

Yorum Yap