meb-cagri-merkezi-numarasi

Milli Eğitim Bakanlığı Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Milli Eğitim Bakanlığı, kısacası MEB 1920 yılında kurulmuştur. Kuruluş amacı devlet adına milli eğitimin temellerini oluşturmak, ilkelere uygun biçimde eğitimi yönetmektir.

Milli Eğitim Bakanlığı’nca okul öncesi, ilk ve ortaokul, ortaöğretim (lise), etüt merkezi gibi örgün eğitim veren tüm kurumlar denetlenmektedir. Atatürk ilke ve inkilaplarına bağlı olarak ülkedeki eğitimin tamamı Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yönetilip, denetlenmektedir.

Milli Eğitim Bakanlığı’nın üç haneli bir çağrı merkezi numarası bulunmaktadır. Haftanın 7 gün 24 saati bu numarayla iletişime geçebilirsiniz. Milli Eğitim Bakanlığı’nca sunulan tüm hizmetler hakkında, eğitim-öğretim hakkında; talep, istek, öneri ve şikayetlerinizi bu numara üzerinden bildirebilirsiniz. Sizi dinleyecek çağrı merkezi temsilcisi uzman bir ekiptir. Sorununuza veya şikayetinize cevap en geç 72 saat içinde size SMS, telefon, e-posta aracılığıyla gelecektir.

Milli Eğitim Bakanlığı Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
147

Arama Terimleri: meb iletişim bilgileri, meb telefon no, meb irtibat tel, meb canlı destek, meb müşteri temsilcisi, meb şikayet hattı

2 Yorum

  1. can 12 Haziran 2019
  2. ferit 10 Eylül 2019

Yorum Yap