ido-cagri-merkezi-numarasi

İDO Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

İDO çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde İDO müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına erişebilirsiniz.

İDO yani İstanbul Deniz Otobüsleri Sanayi ve Ticaret A.Ş 1987 yılında kurulmuştur. İstanbul’da deniz ulaşımına katkı sağlamak ve trafik sorununa bir  nebze olsun çözüm sunmak amacıyla kurulmuştur. 103 gemi ve 88 adet iskelesiyle dünyanın en büyük araç ve yolcu deniz taşımacılığı şirketidir.

Birçok ödül alan firma yolcu beklentileri doğrultusunda kendini sürekli geliştirme misyonu ile hareket etmektedir. Ayrıca yenilikçi ve sürdürülebilir faaliyetleri ile hızlı bir şekilde gerçekleştirmektedir. Bunun yanı sıra emniyetli konforlu deniz taşımacılığı hizmetleri sunarak sektöründe en iyisi olma hedefindedir.

ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi gerekliliklerini yetiren getiren firma bunun yanı sıra  ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi şartlarını da yerine getirerek bu belgeleri almıştır.

İDO Çağrı Merkezi Numarası

İDO’nun 0850’li bir çağrı merkezi numarası bulunmaktadır.  Bu çağrı merkezine haftanın 7 günü 24 saati ulaşabilirsiniz. Çağrı merkezi aracılığıyla kredi kartı ile bilet satın alabilir, satın aldığınız bileti iade edebilir veya değiştirebilir, tüm seferleri ve iptal edilen seferleri öğrenebilir; şikayet, öneri, soru ve görüşlerinizi bu çağrı merkezi aracılığıyla iletebilirsiniz.

Sürekli artan yolcu memnuniyetine dikkat eden firma bu alanda oldukça güvenilirdir. Vizyon olarak yolcu ve araç sayısı ile pazarda büyüyerek değerini arttırma düşüncesine sahip olan firma sektöründe önemli bir yer edinmiştir.

Ayrıca aşağıda bulunan iletişim formundan ve aktif olarak kullanılan e-posta adresinden İDO hakkında görüş ve önerilerinizi iletebilir, hızlı bir sonuç alabilirsiniz.

İDO Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0850 222 44 36

İç ve dış riskleri belirleyerek ve risk analizleri yapan firma bu noktada bilgi varlıklarına yönelik riskleri yönetmektedir. Bu çalışmalar kapsamında iş sürekliliğini sağlayarak alanında sürekli gelişmektedir. Firmanın çağrı merkezi iletişim kanalları üzerinden iletişime geçerek bilgi alış verişinde bulunabilirsiniz.

İDO İletişim Formu

İDO E-Posta Adresi
info@ido.com.tr

Arama Terimleri: ido iletişim bilgileri, ido telefon no, ido irtibat tel, ido canlı destek, ido müşteri temsilcisi, ido şikayet hattı, ido çağrı merkezi numarası, İDO müşteri hizmetleri numarası

2 Yorum

  1. Hakan altın 5 Temmuz 2018
  2. Arzu k 19 Ocak 2019

Yorum Yap