Zonguldak Kuzey Pazarlama Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Zonguldak Kuzey Pazarlama Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Zonguldak Kuzey Pazarlama çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Zonguldak Kuzey Pazarlama müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Zonguldak Kuzey Pazarlama şikayet hattına erişebilirsiniz. Zonguldak Kuzey Pazarlama müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Zonguldak Kuzey Pazarlama Çağrı Merkezi Numarası

Zonguldak Kuzey Pazarlama, özellikle petshop ürünlerinde evcil hayvanların ihtiyaçlarını bulabileceğiniz yer olarak bilinmektedir. Evde kedi besleyenler kuru mama, yaş mama, kedi kumu, kedi tasması, oyuncak ve aksesuar ürünlerini firmada bulabilirler. Köpekler için de farklı markalarda mamalar, tasmalar, oyuncaklar, tüy toplama fırçası gibi ürünler firmada bulunur. Bu ürünlerden satın almak isteyen kişiler öncelikle evcil hayvanının yaşına ve cinsiyetine göre karar vermelidir. Özellikle mamalar yavru, yetişkin, yaşlı ve kısırlaştırılmış olan kedi ve köpeklere uygun olarak farklı seçeneklerde kişilere sunulmaktadır. Mama alırken biftekli, dana etli, kuzu etli, tavuk etli ürünlerin içerikleri incelenmelidir. Mama evcil hayvanlarınızın sağlıklı büyümesini ve gelişmesini sağlar. Firma farklı seçenekleri de sizlere sunmaktadır. Daha önceden denemiş olduğunuz bir ürün varsa hemen sipariş oluşturabilir ve firmadan alabilirsiniz. Evde kuş ya da balık besleyenler de ihtiyaç duydukları ürünleri firmada bulabilir. Kafes ve akvaryum ürünleri de firmada bulunmaktadır. Konuyla ilgili merak ettiklerinizi çağrı merkezlerini arayarak sorabilirsiniz.

Zonguldak Kuzey Pazarlama çağrı merkezi numarası 0850 255 03 72 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Zonguldak Kuzey Pazarlama Müşteri Hizmetleri Numarası

Zonguldak Kuzey Pazarlama firmasında petshop ürünlerinden başka farklı ürünler de bulunur. Kişisel bakım ürünleri bunların arasındadır. Saç maşası, tıraş makinesi, saç kurutma makinesi gibi ürünlerin farklı çeşitte ve modelde satışları yapılmaktadır. Kişisel bakım ürünlerini incelemek isteyenler firmanın internet sitesini ziyaret edebilir üyelik oluşturarak hemen alışveriş yapabilir. Giyim ürünleri içerisinde kadın, erkek ve çocuklara uygun olan çorap, bere, eldiven gibi temel ihtiyaç ürünleri firmada bulunmaktadır. Farklı model ve çeşitte olan bu kıyafetleri satın alabilmek oldukça kolaydır. Firma, uygun fiyatlı ve kaliteli ürünleri müşterileri ile buluşturmaktadır. Elektronik eşyaya ihtiyacı olanlar ya da ev yaşam ürünleri gereksinimi duyanlar online alışveriş yaparak satın almış olunan ürünlerin kendisine ulaşmasını sağlayabilirler. Firma Zonguldak ilimizde kurulmuştur fakat bütün Türkiye’ye satış yapmaktadır. Firmanın ürünleri Trendyol, hepsiburada, çiçek sepeti, gittigidiyor, amazon, n11 gibi alışveriş sitelerinde de satılmaktadır. Müşteri hizmetlerini arayarak istek, dilek ve önerilerinizi bildirebilirsiniz.

Zonguldak Kuzey Pazarlama müşteri hizmetleri numarası 0850 255 03 72 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Zonguldak Kuzey Pazarlama Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Zonguldak Kuzey Pazarlama 8 yıldan beri bu sektörün içinde çalışmalarını sürdürmektedir. Petshop olarak evcil hayvanların tüm ihtiyaçları firmada bulunmaktadır. Üreticiden direk tüketiciye ürünler gönderilmektedir. Elektronik, elektrikli ev aletleri, kozmetik, kişisel bakım, süpermarket, giyim, oto- yapı market ürünleri, ev- yaşam ürünleri, medical ürünler, ağız ve diş bakım ürünleri firmada bulunmakta; kişiler birçok ihtiyaca ilk elden sahip olabilmektedir. Firma ile direkt görüşme yapabilmek mümkündür. Bunun için müşteri hizmetlerini aramanız yeterlidir. 0 850 255 03 72 numaralı müşteri hizmetleri tüm müşterilerin sorunlarında yardımcı olmaktadır. Mail göndermek isteyenler yazılı mesajlarını iletisim@kuzeypazarlama.com mail adresine gönderebilir. Her türlü istek ve öneri firma tarafından değerlendirilmektedir.

Zonguldak Kuzey Pazarlama müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0850 255 03 72 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Zonguldak Kuzey Pazarlama Şikayet Hattı

Zonguldak Kuzey Pazarlama mesafeli satış sözleşmesi ile müşterilerinin haklarını korumaktadır. Firmanın ürünleriyle ilgili şikayetler müşteri hizmetlerine bildirilmektedir. Yazılı olarak mail de gönderebilirsiniz. Firmayı facebook, twitter, whatsapp, instagram, youtube sosyal medya hesaplarınızdan takip edebilir karşılaştığınız sıkıntıları da dile getirebilirsiniz. Aldığınız ürünlerde geri iade etme, değiştirme ya da cayma hakkına sahipsiniz. Alıcı ve satıcı yükümlülüklerini yerine getirenler hiçbir sebep göstermeden alışverişi iptal edebilir. Şikayetçi olduğunuz bütün konular (yanlış ürün gönderimi, hatalı ürün, gecikmeli kargo, fazla ücret talebi…vb.) konular müşteri hizmetleri aracılığı ile giderilmektedir. Firma müşteri memnuniyetine önem vermekte, tüm müşterilerinin haklarını da korumaktadır. Güvenli alışverişi kolay bir şekilde yapmak isteyenler firmanın ürünlerini tercih edebilir. Karşılaştığı sıkıntılarda da şikayet oluşturarak giderilmesini talep edebilir.

Zonguldak Kuzey Pazarlama şikayet hattı 0850 255 03 72 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Zonguldak Kuzey Pazarlama müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Zonguldak Kuzey Pazarlama şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Zonguldak Kuzey Pazarlama Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0850 255 03 72 

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Zonguldak Kuzey Pazarlama çağrı merkezi numarasına 0850 255 03 72 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Adres : Perşembe Beldesi Keçecioğlu OSB mahallesi 14 No’lu sokak No:6 Çaycuma/Zonguldak
E-Posta : iletisim@kuzeypazarlama.com
Telefon : 0850 255 03 72

Arama Terimleri: Zonguldak Kuzey Pazarlama iletişim bilgileri, Zonguldak Kuzey Pazarlama telefon no, Zonguldak Kuzey Pazarlama irtibat tel, Zonguldak Kuzey Pazarlama canlı destek, Zonguldak Kuzey Pazarlama müşteri temsilcisi

Yorum Yap