Marmaray Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Marmaray Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Marmaray çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Marmaray müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına erişebilirsiniz.

Proje olarak dünyada ilkler arasında gösterilmektedir. 1860 yılında Sultan Abdülmecid tarafından ilk olarak çizimi ve projesi hazırlatılmış olup ilerleyen 30 yıllık süreçte de sıklıkla dile gelmiştir. Ancak o zamanki teknoloji tünellerin suyun üstünden ya da altından geçmesine müsait olmadığı için sürekli olarak düşünülen ancak uygulanamayan bir proje olarak beklemiştir.

Dönemin başbakanı Turgut Özal bu konuda çalışma yapılmasını istemiş ve başbakan tarafından ilk geniş kapsamlı fizibilite etüdü yaptırılarak 1987 yılında projede önemli bir adım atılmıştır. 2000 yılında çalışmalara tekrar başlanılarak müşavirlik ihalesi yapılmıştır. Daha sonrasında şartnameler hazırlanarak sözleşme ve taslaklarının yanı sıra fizibiliteler, ana projeleri ve ihale dosyası büyük bir özen ve titizlikle hazırlanmıştır. 9 Mayıs 2004 tarihinde resmen başlanılan bir projedir.

İstanbul’un kentsel yaşantısını sağlıklı ve düzenli olarak sürdürebilmesi için oldukça önemli olarak görünen aynı zamanda da kentlilere çağdaş bir kent yaşam alanı sunan projedir. Kentsel ulaşım imkânları en iyi şekilde sunulabilmesi için oldukça önemli olan ve kentin doğal tarihi özelliklerinin korunabilmesi için özenle tasarlanarak hazırlanmıştır. Elektrik enerjisi kullanarak sağlık bir enerji tercihi ile çevreyi kirletmeyen aynı zamanda da yüksek kapasitesiyle toplumun ve çağın ihtiyaçlarına göre dizayn edilmiş bir demiryolu projesi olarak faaliyet göstermektedir.

Marmaray Çağrı Merkezi Numarası

76,6 km uzunluğundaki hattın içinde yer alan 43 istasyonla en iyi şekilde hizmet veren proje günümüzde özellikle kent hareketliliğini kolaylaştırmaktadır. Proje faaliyete geçtiğini günden itibaren oldukça rağbet görmüş ve kent trafiğini rahatlatmıştır. Her yönü ile beğeni toplayan ve ulaşımda kolaylık sağlayan marmaray sürekli olarak daha fazla insan tarafından tercih edilmektedir.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Marmaray müşteri hizmetleri numarası en kısa sürede ve en pratik çözümler sunmayı amaçlıyor. Bu noktada en iyi hizmeti Marmaray olarak en kısa sürede vermeyi amaçlayarak en kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Marmaray ile ilgili sorunlarınız için müşteri hizmetleri iletişim numarası ile görüşerek çözümleyebilirsiniz. Ayrıca öneri, istek ve şikayetlerinizi Marmaray çağrı merkezine kolaylıkla iletebilirsiniz.

Marmaray Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0216 504 04 28

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Marmaray çağrı merkezi numarasına 0216 504 04 28 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

TCDD Taşımacılık A.Ş.

Adres : Marmaray İşletme Müdürlüğü Hocapaşa Mah. Sirkeci İstasyon Cad. No:2 Eminönü-Fatih / İSTANBUL
Telefon : 0212 5206575 / 0216 3488020
Faks : 0212 5206573

Whatsapp Numarası : 0507 321 82 33

Marmaray İletişim Numarası : 0216 504 04 28

İnternet sayfası üzerinden iletişime geçebileceğiniz Marmaray iletişim formu kısmı da bulunmaktadır.

Taleplerinize ve sorunlarınıza en kısa sürede dönüş yapılarak sizlere her konuda destek veren Marmaray sizlerin memnuniyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi Marmaray iletişim numarası üzerinden de erişim sağlayabilirsiniz.

Arama Terimleri: Marmaray iletişim bilgileri, Marmaray telefon no, Marmaray irtibat tel, Marmaray canlı destek, Marmaray müşteri temsilcisi, Marmaray şikayet hattı, Marmaray müşteri hizmetleri numarası, Marmaray çağrı merkezi numarası, Marmaray iletişim numarası, Marmaray çağrı merkezi

Yorum Yap