metro-turizm-cagri-merkezi-numarasi

Metro Turizm Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Metro Turizm çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Metro Turizm müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Metro Turizm şikayet hattına erişebilirsiniz. Metro Turizm müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Metro Turizm, 1992 yılında kurulmuş olan şehirlerarası otobüs firmasıdır. Metro Turizm’in sloganı şöyledir; “Aklınızda neresi varsa oraya Metro var.” Türkiye genelinde tüm il ve ilçelere ulaşım hizmeti veren Metro Turizm, yurtdışında Almanya, Bulgaristan, Yunanistan, Arnavutluk, Azerbaycan, Gürcistan ve İran gibi ülkelere de karşılıklı seferler düzenlemektedir.

Metro Turizm filosunda 413’ü firmaya ait olmak üzere toplamda 1303 otobüsü bulunmaktadır. Metro Class, Metro Suit, Metro Euro, Metro Rent, Metro Free, Metro Mini, Metro Kargo gibi birçok hizmeti içinde barındırmaktadır. Firma 2012 yılı verilerine göre 20 milyonu aşkın yolcu taşımacılığı yapmıştır. Günümüzde en çok bilinen otobüs firmaları arasında gelmektedir.

Metro Turizm Çağrı Merkezi Numarası

Türkiye’nin en büyük karayolu taşıma şirketi olan Metro Turizm 79 ili birbirine bağlamaktadır. Sadece karayolu bağlantıları ile değil müşteri hizmetleri ile de yolcularının isteklerini karşılıyor. Gerek çağrı merkezleri gerekse 79 ilde yer alan 1000 ofisi ile yolcularını cevapsız bırakmıyor. Bilet rezervasyonu, satışı, kontrolü ve diğer hizmetlerimizi yapabileceğiniz bir çağrı merkezi sunuyoruz. Her zaman ulaşabileceğiniz çağrı merkezi hizmetimiz ile size daha hızlı çözümler sunuyoruz. Metro Turizm çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Metro Turizm Müşteri Hizmetleri Numarası

Müşteri hizmetlerimiz 0850 222 3455 numarasıyla sizi 7 gün 24 saat boyunca güler yüzle karşılıyor. Bu numaradan bilet işlemleri dışında bilgi için kullanabilir, servis ve satış ofis bilgilerini öğrenebilirsiniz. Metro Turizm web sitesinden de aynı işlemleri yapabilirsiniz. Sitedeki iletişim formunu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Ayrıca sitemizde yer alan satış ofisi listemizden size yakın olan satış ofisinin iletişim bilgilerini alıp işlemlerinizi onlar aracılığıyla da yapabilirsiniz. 79 il dışında Arnavutuk, Bulgaristan, Azerbaycan, Ermenistan, Gürcistan, İran, Romanya ve Yunanistan gibi ülkelerde bulunan ofislerimizle de irtibata geçebilirsiniz.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Metro Turizm müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

Metro Turizm Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

0850 222 3455 numaralı çağrı merkezi hattı ile müşteri hizmetlerimize direkt bağlanabilirsiniz. Bağlanma sebebinize göre sizden istenen bilgiler değişebilir. Bilet işlemleri için ad, soyadı ve kimlik numarası gibi bilgiler istenmektedir. Yüz yüze görüşmek isteyenler satış ofislerimizi ziyaret ederek çalışanlarımızla görüşebilir. Metro Turizm sitesi üzerinden de iletişim formu doldurabilirsiniz. Site üzerinden yapılan başvurulara da en kısa sürede dönüş sağlanmaktadır.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Metro Turizm müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

Metro Turizm Şikayet Hattı

Yolculuğunuz sırasında birçok aksilik yaşanabilmektedir. Firmamızdan kaynaklı olduğunu düşündüğünüz sorunları bize iletebilirsiniz. Şikayetlerinizi bize üç şekilde iletebilirsiniz:

 • Metro Turizm çağrı merkezi olan 0850 222 3455 numarasını arayarak müşteri hizmetlerimize şikayetinizi iletebilirsiniz.
 • Satış ofislerimiz aracılığıyla isterseniz dilekçe şeklinde şikayetinizi iletebilirsiniz.
 • Sitemizde yer alan iletişim formu ile şikayetinizi iletebilirsiniz.

Şikayet başvurunuzdan sonra size verilen takip numarası ile şikayetinizin durumunu kontrol edebilirsiniz. Sitemizdeki “Şikayet Takip Servisi” hizmetimizi açıp oraya takip numarası ile cep telefonu numaranızı giriniz. Daha sonra açılan ekranda şikayetinizin durumunu görebilir ve sonuçlanma durumunu kontrol edebilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Metro Turizm müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Metro Turizm şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Metro Turizm’in 0850’li bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla Metro Turizm’den almış olduğunuz yolcu biletleri hakkında detaylı bilgiye erişebilir, bilet değişikliği, bilet satın alımı gibi işlemler yapabilir; istek, soru, öneri ve şikayetlerinizi bu numara üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Metro Turizm Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0850 222 34 55

Arama Terimleri: metro turizm iletişim bilgileri, metro turizm telefon no, metro turizm irtibat tel, metro turizm canlı destek, metro turizm müşteri temsilcisi, metro turizm şikayet hattı, metro turizm müşteri hizmetleri numarası, metro turizm çağrı merkezi numarası, metro turizm iletişim numarası, metro turizm çağrı merkezi, metro turizm müşteri hizmetleri direk bağlanma

9 Yorum

 1. AYDİN 6 Ağustos 2017
  • Yönetici 6 Ağustos 2017
 2. ahmet öğe 6 Ağustos 2017
  • Yönetici 6 Ağustos 2017
 3. Atilla 10 Eylül 2017
 4. Dilruba 16 Eylül 2017
 5. Cemil 29 Aralık 2017
 6. Alev yavuz 25 Ocak 2018
 7. dursun sert 21 Şubat 2018

Yorum Yap