Metro Turizm Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası | Müşteri Hizmetleri
Metro Turizm Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Metro Turizm Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Metro Turizm, 1992 yılında kurulmuş olan şehirlerarası otobüs firmasıdır. Metro Turizm’in sloganı şöyledir; “Aklınızda neresi varsa oraya Metro var.” Türkiye genelinde tüm il ve ilçelere ulaşım hizmeti veren Metro Turizm, yurtdışında Almanya, Bulgaristan, Yunanistan, Arnavutluk, Azerbaycan, Gürcistan ve İran gibi ülkelere de karşılıklı seferler düzenlemektedir.

Metro Turizm filosunda 413’ü firmaya ait olmak üzere toplamda 1303 otobüsü bulunmaktadır. Metro Class, Metro Suit, Metro Euro, Metro Rent, Metro Free, Metro Mini, Metro Kargo gibi birçok hizmeti içinde barındırmaktadır. Firma 2012 yılı verilerine göre 20 milyonu aşkın yolcu taşımacılığı yapmıştır. Günümüzde en çok bilinen otobüs firmaları arasında gelmektedir.

Metro Turizm’in 0850’li bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla Metro Turizm’den almış olduğunuz yolcu biletleri hakkında detaylı bilgiye erişebilir, bilet değişikliği, bilet satın alımı gibi işlemler yapabilir; istek, soru, öneri ve şikayetlerinizi bu numara üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Metro Turizm Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0850 222 34 55

Arama Terimleri: metro turizm iletişim bilgileri, metro turizm telefon no, metro turizm irtibat tel, metro turizm canlı destek, metro turizm müşteri temsilcisi, metro turizm şikayet hattı

9 Yorum - YORUM YAZIN

Cevapla