Kuşadası Belediyesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Kuşadası Belediyesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Kuşadası Belediyesi çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Kuşadası Belediyesi müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Kuşadası Belediyesi şikayet hattına erişebilirsiniz. Kuşadası Belediyesi müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Kuşadası Belediyesi Çağrı Merkezi Numarası

Kuşadası Belediyesi, Aydın’ın Kuşadası ilçesinde bulunan bir kurumdur. Kuşadası ilçesinde ikamet eden vatandaşlar, sosyal yardım taleplerinden iletmek istedikleri önerilere kadar pek çok konu için bu kuruma ulaşmak isteyebilirler. Kuruma telefon yoluyla ulaşılabileceği gibi e-posta ve iletişim formu ile ulaşmak da mümkündür.

Bu kuruma telefon ile ulaşmak için 0 256 460 40 40 veya 444 71 14 numaralı hatlardan dilediğinizi aramanız gerekecektir. Karşınıza çıkan telesekreterin yönlendirmeleri ile dahili numarayı tuşlayabilir veya santrale bağlanarak yönlendirme isteyebilirsiniz.

Bu kuruma yazılı olarak ulaşmak istiyorsanız, info@kusadasi.bel.tr adresine e-mail gönderebilir veya kusadasi.bel.tr/iletisim/ adresinden iletişim formunu doldurarak kurum yetkililerinin sizlere ulaşmasını bekleyebilirsiniz. Kurum yetkilileri yoğunluğa bağlı olarak kısa süre içerisinde sizlere geri dönüş yapacak ve sizleri dinleyecektir.

Kuşadası Belediyesi çağrı merkezi numarası 444 71 14 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Kuşadası Belediyesi Müşteri Hizmetleri Numarası

Bu kurum ile çeşitli nedenlerden dolayı iletişime geçmek isteyen kişiler, bunu nasıl yapacaklarını ve en kısa yoldan kuruma nasıl ulaşacaklarını merak etmektedir. Kurum, ilçede veya diğer illerde ikamet eden vatandaşlar için bir müşteri hizmetleri hattı oluşturmuştur.

Kurum ile sesli iletişim kurmak istiyorsanız, telefonunuzdan 0 256 460 40 40 veya 444 71 14 numaralı hatlardan herhangi birini arayabilirsiniz. Telesekreterin ardından karşınıza çıkan kurum temsilcisi sizlere her türlü konuda yardımcı olacak ve varsa önerilerinizi dinleyecektir. Ayrıca yaşanan bir problemden dolayı mağduriyet oluştuysa, bu mağduriyet kısa süre içerisinde çözülecektir.

Bazı vatandaşlar kurum ile sesli görüşme yerine yazılı görüşme gerçekleştirmek isteyebilir. Eğer kuruma bir e-mail göndermek istiyorsanız, info@kusadasi.bel.tr adresini kullanabilirsiniz. Ayrıca iletmek istediğiniz mesaj için kusadasi.bel.tr/iletisim/ adresinde yer alan iletişim formunu kullanmanız da mümkündür.

Kuşadası Belediyesi müşteri hizmetleri numarası 444 71 14 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Kuşadası Belediyesi Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Aydın’ın Kuşadası ilçesinde hizmet veren bu kuruma beklemeden hızlı bir şekilde ulaşmak isteyen vatandaşlar, direkt bağlanma hakkında bilgi sahibi olmak istemektedir. Öncelikle telefonunuzdan 0 256 460 40 40 veya 444 71 14 numaralı hatlardan herhangi birini tuşlamanız ve aramanız gerekecektir.

Bu hatlardan herhangi birini aradıktan sonra karşınıza bir telesekreter çıkacaktır. Telesekreter sizden dahili numarayı tuşlamanızı isteyecektir. Dahili numarayı tuşladıktan sonra direkt ilgili yetkiliye ulaşmanız mümkündür. Ancak dahili numarayı bilmiyorsanız, telesekreterin konuşması bitene kadar bekleyebilir ve direkt sizi yönlendirecek personele ulaşabilirsiniz.

Kuruma direkt olarak ulaşmanın bir diğer yolu ise e-mail ve iletişim formudur. Telefonunuzdan veya bilgisayarınızdan info@kusadasi.bel.tr adresine e-mail göndererek ya da kusadasi.bel.tr/iletisim/ sayfasına giderek direkt kurum yetkililerinin görebileceği bir mesaj iletebilirsiniz. Bu yöntem her ne kadar anlık yanıt almanıza yardımcı olmasa da kurum yetkililerine direkt ulaşmanızı sağlayacaktır. Ancak ilgili kutucukları eksiksiz bir şekilde doldurmanız gerektiğini unutmamalısınız.

Kuşadası Belediyesi müşteri hizmetlerine direk bağlanma 444 71 14 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Kuşadası Belediyesi Şikayet Hattı

Bu kurumdan hizmet alan vatandaşlar bazı nedenlerden dolayı mağdur olabilir veya şikayette bulunabilir. Bu gibi durumlarda vatandaşların şikayetlerini iletebileceği çeşitli iletişim kanalları mevcuttur. Eğer kurumdan aldığınız hizmet doğrultusunda bir şikayetiniz oluştuysa, 0 256 460 40 40 veya 444 71 14 numaralı hatlardan birini arayarak kurum yetkilisine bu şikayetlerinizi iletmeniz mümkündür.

Şikayetlerinizi telefon yoluyla iletebileceğiniz gibi e-mail ve iletişim formu yoluyla da iletebilirsiniz. Bunun için info@kusadasi.bel.tr adresine e-mail gönderebilir veya kusadasi.bel.tr/iletisim/ adresindeki formu doldurabilirsiniz. Tüm bunların yanı sıra kurumun sosyal medya hesaplarını kullanarak şikayetlerinizi iletmeniz de mümkündür.

Şikayetlerinizi kuruma iletirken olabildiğince net ve bilgi verici mesaj iletmeniz gerektiğini unutmamalısınız. Mağduriyetinizin giderilebilmesi için sorununuzu açık bir şekilde belirtmeniz çok önemlidir. Sesli veya yazılı olarak kuruma ulaşmanız durumunda mağduriyetiniz kısa süre içerisinde çözülecektir.

Kuşadası Belediyesi şikayet hattı 444 71 14 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Kuşadası Belediyesi müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Kuşadası Belediyesi şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Kuşadası Belediyesi Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

444 71 14

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Kuşadası Belediyesi çağrı merkezi numarasına 444 71 14 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : Kuşadası Belediyesi
Adres : Camikebir Mahallesi İsmet İnönü Bulvarı Lütfi Suyolcu İş Merkezi No:42 09400 Kuşadası/AYDIN
E-Posta : info@kusadasi.bel.tr
Telefon : 444 71 14  –  0256 460 40 40

Arama Terimleri: Kuşadası Belediyesi iletişim bilgileri, Kuşadası Belediyesi telefon no, Kuşadası Belediyesi irtibat tel, Kuşadası Belediyesi canlı destek, Kuşadası Belediyesi müşteri temsilcisi, Kuşadası Belediyesi şikayet hattı, Kuşadası Belediyesi müşteri hizmetleri numarası, Kuşadası Belediyesi çağrı merkezi numarası, Kuşadası Belediyesi iletişim numarası, Kuşadası Belediyesi çağrı merkezi, Kuşadası Belediyesi müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap