Metro Market Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası | Müşteri Hizmetleri
Metro Market Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...
Metro Market Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Metro Toptancı Hipermarketi, 1964 yılında Almanya’da kurulmuş olan dünya üzerinde ilk toptancı hipermarket zinciri kuran bir şirkettir. Metro, dünyanın 33 ülkesinde bulunan 2.100 mağazasıyla hizmet vermektedir. Toplamda 280 bini aşkın çalışanı vardır. Türkiye’de ilk faaliyetlerine 1990 yılında İstanbul’daki şubesini açarak başlamıştır. Bu şubesi ülkemizdeki ilk toptancı market şubesidir.

Şuanda ülkemizde çeşitli şehirlerde 29 Metro şubesi bulunmaktadır. Birbirinden kaliteli ürün seçenekleri, uygun fiyat politikası ve her kategoride, her yaşa uygun binlerce ürünü ile günümüzün en çok tercih edilen ve en gözde marketleri arasında yerini almıştır.

Metro Toptancı Hipermarket’in 444’lü bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla alışverişlerinizde yaşadığınız sıkıntıyı dile getirebilir, size en yakın Metro şubesini öğrenebilir; istek, soru, öneri ve görüşlerinizi kolayca Metro’ya bildirebilirsiniz.

Metro Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
444 50 40

Arama Terimleri: metro iletişim bilgileri, metro telefon no, metro irtibat tel, metro canlı destek, metro müşteri temsilcisi, metro şikayet hattı

9 Yorum - YORUM YAZIN

Cevapla