metro-cagri-merkezi-numarasi

Metro Market Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Metro Market çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Metro Market müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Metro Market şikayet hattına erişebilirsiniz. Metro Market müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Metro Toptancı Hipermarketi, 1964 yılında Almanya’da kurulmuş olan dünya üzerinde ilk toptancı hipermarket zinciri kuran bir şirkettir. Metro, dünyanın 33 ülkesinde bulunan 2.100 mağazasıyla hizmet vermektedir. Toplamda 280 bini aşkın çalışanı vardır. Türkiye’de ilk faaliyetlerine 1990 yılında İstanbul’daki şubesini açarak başlamıştır. Bu şubesi ülkemizdeki ilk toptancı market şubesidir.

Şuanda ülkemizde çeşitli şehirlerde 29 Metro şubesi bulunmaktadır. Birbirinden kaliteli ürün seçenekleri, uygun fiyat politikası ve her kategoride, her yaşa uygun binlerce ürünü ile günümüzün en çok tercih edilen ve en gözde marketleri arasında yerini almıştır.

Metro Market Çağrı Merkezi Numarası

1964 yılında Almanya’da kurulan Metro Market şu anda 34 farklı ülkede hizmet vermektedir. Dünyanın en büyük perakende şirketi olarak İstanbul merkezli olmak üzere Türkiye’de 21 şehirde yer alan mağazalarımız ile sizinle buluşuyoruz. Ülkeler arasında bir bağ kurarak coğrafi işaretli ürünlerin diğer mağazalarımızda sunulmasını sağlıyoruz. 1990 yılından beri Türkiye’de hizmet veren bir firma olarak bize güvendiğinizi biliyoruz. Bu yüzden firmamız sizden gelen her talebi karşılamaya çalışmakta bu yüzden de iletişim kanallarında daha aktif olmaktadır. Sadece çağrı merkezi ve site aracılığıyla değil sosyal medya hesaplarımız aracılığıyla da bizimle iletişime geçebilirsiniz. Metro Market çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Metro Market Müşteri Hizmetleri Numarası

Müşteri hizmetlerimize 444 5040 numaralı hattan ulaşabilirsiniz. Her türlü öneri, görüş ve talebi bize iletebilirsiniz. Firma merkezimize ulaşmak isteyenler ise 0212 478 7000 numarasından ulaşabilir. Yazılı başvurular için Metro Market resmi internet sitemizde yer alan iletişim formunu doldurarak bize ulaşabilirsiniz. Özellikle ulaşmak istediğiniz bir mağazamız var ise yine sitemizde yer alan “Mağazalar” listemizden istediğiniz mağazanın iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz. Mağazalarımız üzerinden de istediğiniz işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. Öneri, istek ve şikayetlerinizi Metro Market müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

Metro Market Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Müşteri hizmetlerimize 444 5040 numarası üzerinden yapmak istediğiniz işlemi seçerek ulaşabilirsiniz. Çağrı merkezi ve web sitemizdeki iletişim formu üzerinden şu işlemler yapılabilmektedir:

 • Öneri
 • Bilgi Güncelleme
 • Memnuniyet bildirisi
 • Metropost talebi
 • Satınalma yetkilisi değişikliği
 • Şikayet
 • Sevkiyat hizmeti
 • Tedarikçi başvurusu

Metro Market telefon uygulaması ile de alışverişinizi yapabilir ve bizimle iletişime geçebilirsiniz. Firma olarak sosyal medyada da aktif olarak bulunuyoruz. Bu yüzden sosyal medya hesaplarımız üzerinden de bizimle iletişime geçebilir ve isteklerinizi iletebilirsiniz.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Metro Market müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

Metro Market Şikayet Hattı

Bir perakende firması çok farklı birimlerden oluşmaktadır. Beklenmedik zamanlarda bu birimlerin birinde sorun yaşanması mümkündür. Alışverişinizin kötü yönde etkilenmemesi için şikayet hatlarımızı oluşturduk. Metro Market 444 5040 çağrı merkezi ve internet sitemizdeki iletişim formu aracılığıyla şikayetlerinizi bize iletebilirsiniz. Bu işlem sırasında sizde ad, soyad, Metro Kart numarası, iletişim bilgileri ile şikayet etmek istediğiniz konu hakkında bilgi alınmaktadır. Şikayetiniz sonuçlandığı zaman ise sizinle iletişime geçilmektedir.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Metro Market müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Metro Market şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Metro Toptancı Hipermarket’in 444’lü bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla alışverişlerinizde yaşadığınız sıkıntıyı dile getirebilir, size en yakın Metro şubesini öğrenebilir; istek, soru, öneri ve görüşlerinizi kolayca Metro’ya bildirebilirsiniz.

Metro Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
444 50 40

Arama Terimleri: metro iletişim bilgileri, metro telefon no, metro irtibat tel, metro canlı destek, metro müşteri temsilcisi, metro şikayet hattı, metro müşteri hizmetleri numarası, metro çağrı merkezi numarası, metro iletişim numarası, metro çağrı merkezi, metro müşteri hizmetleri direk bağlanma

11 Yorum

 1. Metin Satargan 11 Mayıs 2017
  • Yönetici 11 Mayıs 2017
 2. Ali 22 Eylül 2017
 3. izzet 1 Aralık 2017
 4. fatih ziya seyhan 5 Aralık 2017
 5. harun sertel 5304166029 20 Aralık 2017
 6. Ersoy Gezgin 7 Ocak 2018
 7. Fatma 27 Şubat 2018
 8. ayhan ayta 24 Nisan 2018
 9. Hediye Özkalay 30 Kasım 2019
 10. Murat büyükkeçeci 28 Ağustos 2022

Yorum Yap