alarko-cagri-merkezi-numarasi

Alarko Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Alarko çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Alarko müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Alarko şikayet hattına erişebilirsiniz. Alarko müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Alarko, 1954 yılında İstanbul’da kurulmuş bir holdingtir. Ülkemizin önde gelen sanayi kuruluşlarından olan Alarko, sektöründe ve ülkemizde öncü konumdadır. Alarko birçok faaliyet grubunda faaliyetlerini devam ettirmektedir. Bu faaliyet grupları şöyledir; Taahhüt Grubu, Enerji Grubu, Sanayi ve Ticaret Grubu, Turizm Grubu, Arazi Geliştirme Grubu.

Alarko markası günümüzde daha çok klima ve kombi alanlarında dile getirilmekte, kullanılmaktadır. Bu faaliyetleri gösteren Alarko markası Alarko Carrier’dir. Alarko Carrier şu alanlarda hizmet vermektedir; Isıtma, Soğutma, Merkezi Soğutma, Su Basınçlandırma, Bina Otomasyon Sistemleri.

Alarko Çağrı Merkezi Numarası

Teknoloji denilince Türkiye’de akla gelen ilk firmalardan biri olan Alarko 1954 yılında İshak Alaton ve Üzeyir Garih tarafından, bir kolektif şirket olarak kurulmuştur. Yüksek teknolojiye sahip AR-GE yatırımları, ulusal ve uluslararası projeleri olan ve ülke ekonomisine en fazla katkıyı sunan firmalardan biridir. Sizler firmamız ile ihtiyaç duyduğunuz her an rahatlıkla iletişime geçebilirsiniz. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamızın çağrı merkezine 7/24 ulaşabilirsiniz. Ürünler hakkında bilgi almak isteyenler çağrı merkezini arayabilirler. Çağrı merkezindeki müşteri temsilcilerimiz; sormak istediğiniz her türlü soru ve belirtmek istediğiniz her türlü görüşü dinleyerek size beklediğiniz hizmeti sunmaktadırlar. Müşteri memnuniyetinin ön planda tutulduğu çağrı merkezimizde, sormak istediğiniz her soruya cevap bulabilirsiniz. Alarko çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Alarko Müşteri Hizmetleri Numarası

Günümüz dünyasında, alışveriş denilince akla sadece mağazadan yapılan alışveriş gelmemektedir. Birçok markanın online satış kanalı olduğu gibi firmamız da online satış sistemine sahiptir. Alarko olarak 1954 yılından bu yana üstün tuttuğumuz müşteri memnuniyeti değişen dünya koşullarında asla değişmemektedir. Internet üzerinden aldığınız teklifler, ürünler veya diğer sorunlarınız için 7/24, 444 0 128 numaralı müşteri hizmetleri numarasını arayabilirsiniz. Yapılan görüşmeler müşteri kalitesinin arttırılması nedeniyle kayıt altında tutulmaktadır. Kişisel verileriniz Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında koruma altındadır. Öneri, istek ve şikayetlerinizi Alarko müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

Alarko Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Alarko olarak her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktayız. Aldığınız ürün, teklif veya başka bir konu hakkında bilgi sahibi olmak isterseniz 444 0 128 numaralı müşteri hizmetleri numarasını arayarak hızlı ve güvenli bir şekilde bilgi sahibi olabilir ve sorunlarınızı çözebilirsiniz. İlgili menüler üzerinden istediğiniz bölüme hızlı bir şekilde giderek, sorunlarınızı çözebilirsiniz.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Alarko müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

Alarko Şikayet Hattı

Alarko firması olarak her zaman müşteri memnuniyeti için var gücümüzle çalışmaktayız. Çağrı merkezi numarası dışında; info@alarko-carrier.com.tr mail adresi üzerinden veya 532 139 33 34 numarası ile whatsapp yolu ile istek, dilek ve şikayetlerinizi bildirebilirsiniz. Hatta müşteri hizmetleri üzerinden yaşadığınız sorunları bile bu kanallar üzerinden form doldurarak veya mesaj atarak bize ulaştırabilirsiniz. Firmamız her türlü iletişim yoluyla müşterilerinin ulaşımını kolaylaştırmayı hedeflemektedir.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Alarko müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Alarko şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Alarko Carrier’in 444’lü bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası ve Alarko Holding’in 0212’li bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu numaralar aracılığıyla herhangi bir Alarko ürünü ile ilgili bilgi alabilir, size yakın satış ve servis noktasını öğrenebilir; istek, soru, öneri ve şikayetlerinizi bildirebilirsiniz.

Alarko Carrier Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
444 0 128

Alarko Holding Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0212 310 33 00

Arama Terimleri: alarko iletişim bilgileri, alarko telefon no, alarko irtibat tel, alarko canlı destek, alarko müşteri temsilcisi, alarko şikayet hattı, alarko müşteri hizmetleri numarası, alarko çağrı merkezi numarası, alarko iletişim numarası, alarko çağrı merkezi, alarko müşteri hizmetleri direk bağlanma

4 Yorum

  1. YUSUF KILINÇ 15 Şubat 2018
    • Yönetici 15 Şubat 2018
  2. ALİ CANER DİNLER 26 Ocak 2020
  3. KEMAL AKTAŞ 20 Kasım 2021

Yorum Yap