mercedes-benz-cagri-merkezi-numarasi

Mercedes-Benz Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Mercedes-Benz çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Mercedes-Benz müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Mercedes-Benz şikayet hattına erişebilirsiniz. Mercedes-Benz müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Mercedes-Benz, 1926 yılında Almanya’da kurulmuş bir otomotiv firmasıdır. Mercedes-Benz; Otomobiller, Kamyonlar, Otobüsler, İçten yanmalı motorlar gibi ürün gruplarında ürünler üretip satışını yapmaktadır. Dünya çapında oldukça tanınan ve gözde marka olan Mercedes-Benz’in dünya üzerinde birçok kullanıcı bulunmaktadır. Mercedes-Benz’in üretmiş olduğu ürünler lüks araç kategorisine girmektedir. Mercedes-Benz Türkiye, 1967 yılında kurulmuştur. Ülkemizin en büyük yabancı yatırımlarından birisi olan Mercedes-Benz Türk; birçok araç üretimini ülkemizde gerçekleştirmektedir.

Mercedes-Benz Çağrı Merkezi Numarası

Gelişen teknoloji birbirimize olan ulaşımımızı da düşünerek otomotiv sektörüne de büyük ölçüde yansımıştır. Otomobil dünyası son yıllardan bu yana çok büyük değişim yaşamaktadır. Küresel yapılanmadan dolayı yeni çevresel düzenlemeler, sürücünün değişen ihtiyaçlarına ve beklentilerine göre değişimler kendini hissettirmektedir. Bu radikal değişimleri ile hizmet veren Alman araç üreticisi, Mercedes benz de bunlardan sadece bir tanesidir. Yeni yapılanmada beğenileri karşılayan bu firma hakkında bilgi sahibi olmak için 444 6 244 çağrı merkezi numarası ile iletişime geçmeleri yeterli olacaktır.

Mercedes-Benz çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Mercedes-Benz Müşteri Hizmetleri Numarası

Mercedes Benz, 3 şirketin birleşimi ile daha güçlü, daha yenilikçi bir hale gelmiştir. İhtiyaçlara daha fazla hizmet vermeye başlayıp tüm başarılara daha güçlü, daha kaliteli bir şekilde ulaşmıştır. Bu firma uğraştığı yenilikler ile onlarca hatta yüzlerce ödüle sahip olup otomotiv sektörüne büyük katkıda bulunmuştur. Bu marka, araba haricinde kamyon, tır, ticari arabalar, şehirler ve ülkeler arası yolculuk yapan otobüsler ile de kendi firmasının gelişimine katkıda bulunmuştur. Firma hakkındaki sorularınızı, sorunlarınızı 444 6 244 numarası ile müşteri hizmetleri çağrı merkezi yetkilileriyle iletişime geçebilirsiniz.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Mercedes-Benz müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

Mercedes-Benz Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Oldukça geniş bir kitle tarafından tercih edilen bu marka 5 ayrı kategoride yüzlerce otomotiv sınıfına sahiptir. Bu firma kullanıcılarına her alanda isteklerine hizmet vermekte ve yeni yapılanmalarla daha büyük girişimlere imza atmaktadır. Bu firma satış sonrası da kullanıcılarına destekte bulunuyor. Yolculuk anında yaşadığınız bir kaza ya da arıza durumunda yukarıda mevcut olan numaradan dilediğinizi beyan ederek direkt bağlanabilirsiniz.

Mercedes-Benz müşteri hizmetlerine direk bağlanma 444 62 44 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Mercedes-Benz müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

Mercedes-Benz Şikayet Hattı

İhtiyaçlara yönelik yenilikleri ve çözümleri ile kullanıcıların beğenisini başarılı bir şekilde toplayan marka, satış sonrasında da kitlesine yardım ve desteklerini eksik etmemektedir. Her ülkede olduğu gibi ülkemizde de şikayetleriniz için büyük bir hizmet ağı bulunmaktadır. Müşteri şikayetlerini ve isteklerinizi 444 62 44 numarası altında toplayan bu firma çağrılara her zaman açıktır. Satış sonrası yaşanan olumsuz olaylar, fikirleriniz, isteklerinize herhangi bir kod çevirmeden müşteri hizmetlerine bağlanarak dile getirebilirsiniz.

Mercedes-Benz şikayet hattı 444 62 44 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Binek ve ticari araç kategorilerinde ürünler sunan Mercedes-Benz’in araç serileri şu şekildedir; A, B, C, GLA, E, CLA, CLS, G, GLC, GLE, GLS, S, SLC, SL, Maybach, AMG, AMG GT, Yeni smart.

Mercedes-Benz’in 444’lü bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla Mercedes-Benz araçları hakkında bilgi alabilir, yetkili servis ve satıcıyı öğrenebilir; istek, soru, öneri, görüş ve şikayetlerinizi bildirebilirsiniz.

Mercedes-Benz Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
444 62 44

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Mercedes-Benz müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Mercedes-Benz şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Mercedes-Benz Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

444 6 244

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Mercedes-Benz çağrı merkezi numarasına 444 6 244 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Genel Müdürlük Bilgisi

İletişim Adres Bilgisi : Akçaburgaz Mah. Süleyman Şah Cad. No:6/1 34522 Esenyurt / İstanbul

Tel No : (0212) 867 30 00

Fax Hattı : (0212) 867 44 00

Arama Terimleri: Mercedes-Benz iletişim bilgileri, Mercedes-Benz telefon no, Mercedes-Benz irtibat tel, Mercedes-Benz canlı destek, Mercedes-Benz müşteri temsilcisi, Mercedes-Benz şikayet hattı, Mercedes-Benz müşteri hizmetleri numarası, Mercedes-Benz çağrı merkezi numarası, Mercedes-Benz iletişim numarası, Mercedes-Benz çağrı merkezi, Mercedes-Benz müşteri hizmetleri direk bağlanma

15 Yorum

 1. bismil gültekin - h. 28 Temmuz 2017
 2. zakir kaya 7 Ağustos 2017
 3. zakir kaya 7 Ağustos 2017
  • Yönetici 7 Ağustos 2017
 4. Fahrinnur YİLMAZ 24 Ağustos 2017
  • Yönetici 24 Ağustos 2017
 5. Semih bektaş 15 Ekim 2017
  • Yönetici 16 Ekim 2017
 6. Yakup çelik 29 Kasım 2017
 7. Ertuğrul YILDIRIM 18 Aralık 2017
 8. Mustafa BOZKURT 26 Aralık 2017
 9. Veysel çalışkan 10 Mayıs 2018
 10. AYHAN GÜNDÜZ 4 Mayıs 2019
 11. merve kayacı 6 Mayıs 2019
 12. nihat altay 5 Ağustos 2022

Yorum Yap