samsung-cagri-merkezi-numarasi

Samsung Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Samsung müşteri hizmetleri numarası, Samsung telefon numarası, Samsung şikayet hattı, Samsung müşteri hizmetleri direk bağlanma, Samsung müşteri temsilcisine nasıl ulaşabilirim Samsung çağrı merkezi numarası gibi konulardan bahsettiğimiz bu makalede aradığınız sorunların cevabını bulabilirsiniz.

 1. Samsung Müşteri Hizmetleri Numarası
 2. Samsung Apps Çağrı Merkezi Müşteri Hizmetleri Numarası
 3. Samsung Çağrı Merkezi Numarası
 4. Samsung Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma
 5. Samsung Şikayet Hattı

Samsung Müşteri Hizmetleri Numarası

1938 yılında Lee Byung-Chul tarafından kurulmuş olan samsung Güney Kore merkezli bir şirket olarak varlığını sürdürmektedir. Yönetim Kurulu Başkanı Lee Kun-Hee olan firmanın çeşitli gurupları mevcut olup içlerinde en önemli ve başı çekeni Samsung Elektronik’tir. Samsung elektronik teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek müşteri kitlesini arttırmaktadır. Müşteri hizmetlerine gereken önemi vermeye çalışarak büyüyen firma ilerleyen zamanlarda da varlığını güçlendirmektedir.

Bünyesinde yaklaşık 330 bin kişi çalıştıran bu büyük firma ağını genişletmekte ve hizmet kalitesini sürekli arttırmaktadır. Bir çok ülke ve şehirde geniş kitlelere hitap eden firma uluslararası teknoloji ve sanayi gelişmelerini takip ederek ve bizzat rol oynayarak adını duyurmaktadır.

Yaşamış olduğunuz sorunları Samsung Müşteri Hizmetleri Numarası ile sorunsuz şekilde çözüme kavuşturabilirsiniz. Samsung ile ilgili tüm istek, şikayet, öneri ve sorularınızı günün her vakti Samsung Müşteri Hizmetleri‘ne iletebilirsiniz. Samsung üretimde ve sahada olduğu kadar müşteri ilişkilerinde de sektörün önde giden markalarından biri haline gelmiştir.

Samsung Apps Çağrı Merkezi Müşteri Hizmetleri Numarası

Samsung Apps; bilgisayar ya da mobil cihaz yardımıyla indirilebilen oyun, eğlence ve yardımcı programlar gibi bir çok çeşidi barındıran Akıllı Telefon uygulamalarını içeren bir sistemdir. Mobil cihazların içeriğini zenginleştiren ve renk katan bu uygulamalar çeşitli ülkelerdeki uygulama geliştiricileri tarafından oluşturulmakta ve geliştirilmektedir.

Kullanıcıların hizmetini sunulan Samsung Apps ücretli ve ücretsiz uygulamaları içermektedir. Gelişimine devam eden ve aynı zamanda da müşteri kitlesini arttıran bu uygulama gün geçtikçe içeriğini zenginleştirmektedir.

Dünyaca ünlü teknoloji markası olan samsung birçok teknoloji ürünüyle dünya çapında hizmet vermektedir.

Telefon, beyaz eşya, ev aletleri ve daha birçok teknoloji harikası ürünleriyle en iyi şekilde hizmet vermeyi amaçlayan bir teknoloji markasıdır.

Her geçen gün teknolojisini geliştiren ve müşterilerine alternatifler sunan samsung gün geçtikçe alanında uzmanlaşmaktadır.  Güney Kore üretimi olan ve sağlamlık noktasında kendini ispatlayan Samsung müşterilerine en iyi garanti verme sürecini de yaşatmak istemektedir.

Samsung Çağrı Merkezi Numarası

Türkiye Samsung çağrı  merkezi numarası aktif olarak çalışmaktadır. Haftanın bütün günleri hizmet veren firmanın müşteri hizmetleri sizlere en kısa sürede en güzel çözüm sunmayı amaçlamaktadır.

Müşterilerinin memnuniyetini ön planda tutarak herhangi bir sorun yaşanması dahilinde firmaya ulaşılabilmesi adına müşteri hizmetleri numarası ile hizmet vermektedir.

Samsung müşteri hizmetleri 444’lü çağrı merkezi numarasını arayarak istek ve şikayetlerinizi bildirebilirsiniz. Samsung çağrı merkezi haftanın tüm günleri 08:00-22:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Samsung Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Samsung müşteri hizmetleri numarası var mı sorusundan sonra akla gelen bir diğer soru ise Samsung müşteri hizmetleri direk bağlanma işlemi nasıl yapılır sorusudur. Samsung müşteri hizmetlerine direk bağlanabilmek için öncelikle Samsung müşteri hizmetleri numarası olan 444 77 11 numaralı telefonu aramanız gerekmektedir.Haftanın her günü sabah 08:00 akşam 20:00 saatleri arasında arayarak Samsung müşteri temsilcisine direk bağlanma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Samsung diğer taraftan canlı destek sistemi ile de haftanın her günü saat 09:00 akşam saat 20:00 arası hizmet vermektedir. Samsung canlı destek sistemine girerek Samsung müşteri hizmetlerine yaşamış olduğunuz sorunu ya da bilgi almak istediğiniz konuyu kolaylıkla ileterek destek alabilirsiniz. Samsung ürünlerde sunmuş olduğu yüksek başarı oranını müşteri hizmetleri konusunda da sağlamaktadır. Samsung müşteri temsilcileri yüksek özveriyle sizlere yardımcı olmak için hazır olarak beklemektedir.

Samsung Şikayet Hattı

Samsung dünyanın en çok tercih edilen markalarından biri olduğu için ister istemez bazı sorunlarla da karşılaşılabilmektedir. Elektronik ve akıllı telefon alanında büyük bir başarı yakalayan Samsung hemen hemen her eve girme başarısını yakalamıştır. Bir çok alanda ve bir çok ürün yelpazesi içerisinde satış yapan Samsung yüksek müşteri memnuniyeti düzeyine sahip bulunmaktadır. Her üründe olabildiği gibi kimi zaman Samsung ürünlerinde de bazı sorunlar oluşabilmektedir. Müşterileri Samsung ürünleri ile ilgili bir sorunla karşılaştığı zaman Samsung şikayet hattı var mı diye Google’de arama yapabilmektedir.

Samsung müşteri hizmetleri numarası olduğu gibi Samsung şikayet hattı da bulunmaktadır. 444’lü bu numaradan arayarak şikayetlerinizi Samsung müşteri temsilcileri ile paylaşabilir ve yaşamış olduğunuz sorunlara çözüm bulabilirsiniz. 444 77 11 telefon numarası Samsung şikayet hattından her türlü şikayetinizi iletebilir ve sorununuzun hızlı bir şekilde sonuçlanmasını sağlayabilirsiniz.

Samsung Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
444 77 11

Samsung çağrı merkezine sanal ortamda ulaşmanız da mümkün. Samsung sizlere 2 farklı iletişim seçeneği sunmaktadır.

Samsung yetkililerine iletişim formu aracılığı ile ulaşmak için aşağıdaki verdiğimiz linki ziyaret edebilirsiniz.

Samsung İletişim Formu

Samsung yetkilileri ile canlı destek ile bağlanabilir ve sorununuzu yetkililere anlık olarak iletebilirsiniz.

Samsung Canlı Destek

Arama Terimleri: samsung çağrı merkezi, samsung iletişim bilgileri, samsung telefon no, samsung irtibat tel, samsung canlı destek, samsung müşteri temsilcisi, samsung şikayet hattı, samsung müşteri hizmetleri,  samsung çağrı merkezi numarası, samsung çağrı merkezi numarası

457 Yorum

 1. Merve karadeniz 20 Haziran 2018
  • Yönetici 22 Haziran 2018
  • İzci 7 Ağustos 2018
 2. Muhammed 21 Haziran 2018
  • Yönetici 21 Haziran 2018
 3. Isa 25 Haziran 2018
 4. Ahmet 25 Haziran 2018
 5. Hacı gokcen 30 Haziran 2018
 6. gülten yiğiter 6 Temmuz 2018
 7. Hasanbulmuş 9 Temmuz 2018
 8. Gamze 28 Mayıs 2019
 9. Kayha 2 Aralık 2019
 10. ELİF SUNA 17 Ağustos 2020

Yorum Yap