Ali Osman Ulusoy Çağrı Merkezi Numarası Müşteri Hizmetleri Şikayet Hattı Telefonu

Ali Osman Ulusoy Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Numarası

1949 yılında işlerinin merkezini Of’tan Trabzon’a taşıyarak önemli bir atılım yapmıştır. Ali Osman Ulusoy, aynı yıl bugün modern ve geniş bir filo haline gelen otobüs işletmeciliğine 2 Desoto marka araç ile başlayarak bu anlamda gelişime başlamıştır. 1952’de ise ilk acente bayiliğine ise Mobil ve Scania Vabis markalarıyla başlarken bu alanda oldukça ilerlemiştir. 1958’de GMC, daha sonraki yıllarda Mercedes- Benz gibi dünya markalarının Türkiye’deki en büyük distribütörlüğünü üstlenirken gelişimine devam etmiştir.

Çok ortaklı Ulusoy Turizm Seyahat Kollektif Şirketi, 10 Ocak 1957’de temelleri atılmış olup ilerlemesine devam etmiştir. Bugün dev bir gruba dönüşmüş olan Ulusoy Kollektif Şirketi olan Ali Osman Ulusoy ve Ortağı’nın birlikte girişimi ile büyüyerek devam etti.

Bünyesinde birçok çalışan bulunduran Ali Osman Ulusoy gün geçtikçe büyümesine devam ederken müşteri memnuniyetini oldukça önemsemektedir. Bu anlamda sorunlara kısa ve pratik çözümler sunmak amacıyla Ali Osman Ulusoy çağrı merkezi numarası müşterileri ile sizlere ne iyi şekilde destek vermektedir.

Kendi sektöründe oldukça başarılı bir duruma gelen Ali Osman Ulusoy her geçen gün kullanıcı kitlesini arttırarak müşteri ailesini genişletirken bu alanda kendinden söz ettirmektedir. Durum böyle olunca geniş müşteri destek ağı ile en iyi şekilde müşteri kitlesine hitap eden firma ilerleyen zamanlarda kendini daha fazla geliştirecektir.

Ali Osman Ulusoy amacı müşterilerine hitap eden hizmetleri en güzel şekilde sunumunu yaparken oluşturulan siparişleri en kısa sürede ve sağlam olarak iş ve işlemleri gerçekleştirmektedir. Hizmetlerinin arkasında dururken aynı zamanda da müşteri kitlesine en iyi şekilde hitap edecek hizmeti sunmaktadır.

Ali Osman Ulusoy Müşteri Hizmetleri Numarası

Her geçen gün büyümesine ve gelişimine devam eden Ali Osman Ulusoy , özellikle seyahat sektöründe kendinden söz ettirmektedir. Gün geçtikçe müşterilerine hitap eden hizmet kalitesini ve seyahat güvenliğini arttırarak kendini yenilemektedir. Seyahat alanında birbirinden kaliteli ve kullanışlı taşımacılık bileşenlerinin yanı sıra gelişmiş müşteri hizmetleri temsilcisi ile varlığını büyütüyor. Müşteri kitlesi büyüdüğü için Ali Osman Ulusoy müşteri hizmetleri numarası en kısa sürede ve en pratik çözümler sunmayı amaçlıyor. Bu noktada en iyi hizmeti en kısa sürede vermeyi amaçlayarak en kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Ali Osman Ulusoy ile ilgili sorunlarınız için müşteri hizmetleri iletişim numarası ile görüşerek çözümleyebilirsiniz. Ayrıca öneri, istek ve şikayetlerinizi Ali Osman Ulusoy çağrı merkezine kolaylıkla iletebilirsiniz.

Bu seçeneklerin dışında Ali Osman Ulusoy internet web sitesi üzerinden iletişim seçeneği bulunmaktadır. Bu kısım üzerinden iletişime geçebileceğiniz gibi çağrı merkezi aracılığıyla da işlemlerini kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Ali Osman Ulusoy Çağrı Merkezi Numarası Şikayet Hattı Telefonu

0850 532 88 88

info@aliosmanulusoy.com iletişim e posta adresi olarak verilmektedir.

Taleplerinize ve sorunlarınıza en kısa sürede dönüş yapılarak sizlere her konuda destek veren firma sizlerin memnuniyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda e posta adresine mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi iletişim numarası üzerinden de erişim sağlayabilirsiniz.

Arama Terimleri: Ali Osman Ulusoy iletişim bilgileri, Ali Osman Ulusoy telefon no, Ali Osman Ulusoy irtibat tel, Ali Osman Ulusoy canlı destek, Ali Osman Ulusoy müşteri temsilcisi, Ali Osman Ulusoy şikayet hattı, Ali Osman Ulusoy müşteri hizmetleri numarası, Ali Osman Ulusoy çağrı merkezi numarası

Yorum Yap