Medilife Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Medilife Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Medilife Hastanesi çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Medilife Hastanesi müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına erişebilirsiniz.

2001 yılından itibaren hastalara en iyi şekilde hizmet sunmaktadır. Önemli olarak gördüğü öncelik hasta sağlığı mantığı ile hareket eden aynı zamanda da yüksek kalite ve standartlarda hizmet verme amacı ile hareket eden hastane oldukça beğenilmekte ve sıklıkla tercih edilmektedir. Özellikle doğru teşhis ve doğru tedavi temel kriterlerine uygun olarak çalışmalarını sürdüren ayrıca bunu sağlarken de doğru hizmetin yanı sıra doğru fiyat ile sunan hastane çalışmalarına aralıksız olarak devam etmektedir.

SGK ile anlaşmasının yanında özel sağlık sigortaları ile tamamlayıcı sağlık sigortaları ile anlaşması bulunan hastane geniş bir kitleye hitap ederken bazı banka ve sağlık yardım sandıkları ile de iş yapmaktadır. İlerleyen zamanla birlikte gelişimine devam eden ayrıca teknolojik altyapısını sürekli olarak geliştiren hastane daha büyük kitlelere hitap etmeyi hedeflemektedir.

Başlıklar

Medilife Hastanesi Çağrı Merkezi Numarası

Yılda ortalama olarak 6 yüz binden fazla muayene ile sektöründe oldukça büyük hizmetler sunmaktadır. Yine ortalama olarak 13 bin ameliyat ve 6 bin civarı doğum ile sağlık sektöründe istikrarlı olarak faaliyetlerini sürdürmektedir. Sağlık turizmi yetki belgesini yanında yüksek müşteri memnuniyeti amacı ile hizmetinde kaliteyi sunan hastane her geçen gün büyümesine ve gelişimine devam etmektedir.

Bünyesinde birçok çalışan bulunduran Medilife Hastanesi gün geçtikçe büyümesine devam ederken hasta memnuniyetini oldukça önem vermektedir. Bu anlamda sorunlara kısa ve pratik çözümler sunmuştur. Medilife Hastanesi müşteri hizmetleri numarası ile sizlere ne iyi şekilde destek olmayı amaçlıyor.

Medilife Hastanesi Şikayet Hattı

Bu noktada yaşayabileceğiniz sorunlar için Medilife Hastanesi şikayet hattı ile iletişime geçebilir ve sorunlarını aktarabilirsiniz.

Medilife Sağlık Grubu Genel Müdürlük

Adres: Yakuplu Mahallesi Hürriyet Bulvarı No: 5 Beylikdüzü / İstanbul
Telefon: +90 (212) 866 80 80 Fax : +90 (212) 866 80 81
E-Posta: info@medilife.com.tr

Medilife Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Numarası

0212 866 80 80

Taleplerinize ve sorunlarınıza en kısa sürede dönüş yapılarak sizlere her konuda destek veren Medilife Hastanesi sizlerin memnuniyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden Medilife hastanesine mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi Medilife Hastanesi iletişim numarası üzerinden de erişim sağlayabilirsiniz.

Arama Terimleri: Medilife Hastanesi iletişim bilgileri, Medilife Hastanesi telefon no, Medilife Hastanesi irtibat tel, Medilife Hastanesi canlı destek, Medilife Hastanesi hasta temsilcisi, Medilife Hastanesi şikayet hattı, Medilife Hastanesi hasta hakları numarası, Medilife Hastanesi çağrı merkezi numarası, Medilife Hastanesi  müşteri hizmetleri numarası

Yorum Yap