Kuzey Pazarlama Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Kuzey Pazarlama Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Kuzey Pazarlama çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Kuzey Pazarlama müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Kuzey Pazarlama şikayet hattına erişebilirsiniz. Kuzey Pazarlama müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Kuzey Pazarlama Çağrı Merkezi Numarası

Kuzey Pazarlama, rakiplerine kıyasla lider bir e-ticaret firmasıdır. Ülkenin her yerine teslimatlar yapar ve büyük alışveriş sitelerine de ürün tedarik eder. TrendYol, hepsiburada.com gibi firmalarla çalışan şirket, müşterilerine satış pazarlama desteği sunmakla beraber satış sonrası hizmet de götürür. Firmaya ulaşılabilecek çağrı merkezi numarası, 0850 255 03 72 olarak karşımıza çıkar.

Kuzey Pazarlama çağrı merkezi numarası 0850 255 03 72 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Kuzey Pazarlama Müşteri Hizmetleri Numarası

Firmanın canlı destek ekibine ulaşmak için yukarıdaki iletişim numarasını kullanabilirsiniz. Genellikle eksik ürün bildirimi, iade talebi oluşturmak ve benzeri konularda geri dönüt alan marka, kurumsal sorunlar için de bireysel problemler adına da çözüm geliştirmeye devam ediyor. Özel eğitimlerden ve müşteri odaklı iletişim derslerinden geçen temsilciler eşliğinde firmayla yaşadığınız sorunu kolayca dile getirebilirsiniz.

Kuzey Pazarlama müşteri hizmetleri numarası 0850 255 03 72 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Kuzey Pazarlama Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

0850 255 03 72 iletişim numarasını aradığınız anda, akıcı bir şekilde sizi yönlendiren sesli yanıt sistemine ulaşacaksınız. Sipariş durumunuz ve yaşadığınız sorun odaklı olarak sizden istenen tuşlamaları yaptığınızda, neredeyse hiç beklemeden şirketin yetkili müşteri danışmanlarına erişebilirsiniz. Eğer telefonda vakit kaybı yaşayacağınız konusunda tereddüt yaşıyorsanız, e-ticaret firmasının internet sitesinde yer alan iletişim formunu doldurarak firmanın tarafınıza geri dönüşte bulunmasını bekleyebilirsiniz. Bu tür müşterilere firma tarafından ortalama 3 iş günü içinde dönülmektedir. Bu dönüş şu faktörlerle şekillenir:

  • Müşterinin sorununun inceleme gerektirip gerektirmemesi
  • Gelen talep ve aramaların yoğunluğu
  • Formda eklenen belgelerin doğruluğunun saptanması için gereken süre

Kuzey Pazarlama müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0850 255 03 72 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Kuzey Pazarlama Şikayet Hattı

Firma istek, öneri ve şikayetler için internet sitesindeki formu esas alıyor. Bunun dışında arama yaparak kendi düşüncelerinizi firma yetkililerine ulaştırma yolunuz da elbet açıktır. Firma, müşterinin mağdur edilmemesi ve varsa zararının mutlak tazmini açısından elinden gelen tüm sorumluluğu üstlendiğini ileri sürüyor. Yaşadığınız bir sorunu dile getirmek için eğer çağrı merkezi numarası ve internet sitesinden bireysel form doldurarak iletim yapmak faydasız kaldıysa, firmanın internet sitesinde yer alan sosyal medya hesaplarına ulaşmayı tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda bilgi ve iletişim hattı olarak internette yer alan Whatsapp bağlantısı aracılığıyla da sorunlarınızın çözülmesini talep edebilirsiniz.

Kuzey Pazarlama şikayet hattı 0850 255 03 72 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Kuzey Pazarlama müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Kuzey Pazarlama şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Kuzey Pazarlama Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0850 255 03 72 

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Kuzey Pazarlama çağrı merkezi numarasına 0850 255 03 72 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Adres : Perşembe Beldesi Keçecioğlu OSB mahallesi 14 No’lu sokak No:6 Çaycuma/Zonguldak
E-Posta : iletisim@kuzeypazarlama.com
Telefon : 0850 255 03 72

Arama Terimleri: Kuzey Pazarlama iletişim bilgileri, Kuzey Pazarlama telefon no, Kuzey Pazarlama irtibat tel, Kuzey Pazarlama canlı destek, Kuzey Pazarlama müşteri temsilcisi

Yorum Yap