Avon Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası | Müşteri Hizmetleri
Avon Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Avon Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

1886 ABD’de kurulan Avon güzellik ürünleri üreten ve satan markadır. Avon farklı satış seçenekleriyle bayanlara ulaşıyor. Avon bayanlara hem kendi iş imkanını sunuyor hemde güzelleşmeleri için ürünlerini sergiliyor.

Bir çok ev hanımına iş olanağı sağlayıp sosyalleşmelerine ortak olan Avon 6 milyonun üzerinde bağımsız satış temsilcisiyle yoluna devam etmekte ve günden güne bu sayı artmaktadır.

Ana şubesi New York’ta olan AVON’un ürünleri, AVON Color, ANEW, Skin-So-Soft, Advance Techniques gibi birçok ünlü makyaj, parfüm, cilt bakımı, güzellik, moda ve ev ürünü markası bulunmaktadır.

Kozmetik ve güzellik sektöründe tek markaya ait bu kadar çok çeşit bulunmamaktadır. Ayrıca Avon ürünlerinin içinde erkek ve çocuklara yönelikte ürünler mevcuttur. Online kataloğu ve fiziki kataloğu sayesinde bir çok insana ulaşan Avon daha çok uzun yıllar bizimle birlikte olmaya devam edecek gibi gözüküyor.

Avon Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0212 473 11 00

Avon Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
0850 250 28 66

Avon Danışma Hattı Telefon Numarası
0850 221 10 10

  • Müşteri veya Satış Temsilcisi olmak için lütfen Danışma Hatlarımızı arayınız.
  • Avon Satış Temsilcisi iseniz, her türlü konuda bilgi ve yardım almak için Müşteri İletişim Merkezi’ni arayabilirsiniz.

Arama Terimleri: avon iletişim bilgileri, avon telefon no, avon irtibat tel, avon canlı destek, avon müşteri temsilcisi, avon şikayet hattı, avon müşteri hizmetleri

43 Yorum - YORUM YAZIN

Cevapla