ORIS Telekom Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

ORIS Telekom Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

ORIS Telekom çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde ORIS Telekom müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden ORIS Telekom şikayet hattına erişebilirsiniz. ORIS Telekom müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

ORIS Telekom Çağrı Merkezi Numarası

ORIS Telekom olarak verdiğimiz tüm hizmetlerle internet teknolojisinde yeni bir çağ açtığımızı düşünüyoruz. Hizmete sunduğumuz internet tarifelerinden birisine sahip olmak veya aboneliğiniz hakkında bilgi alabilmeniz için destek alabileceğiniz tüm hizmetlerimizi geliştirdik ve genişlettik. Eğer müşterimiz olmak istiyorsanız ve web sitemizden aldığınız bilgiler yeterli gelmiyorsa veya emin olamıyorsanız müşteri hizmetlerimizi arayarak detaylı bir destek alabilirsiniz. Eğer ORIS Telekom müşterisi değilseniz fatura veya abonelik sorgulama, fatura hakkında bilgi alma, abonelik değiştirme veya iptal etme gibi taleplerinizi müşteri hizmetlerimizi arayarak destek alabilirsiniz. Verdiğimiz tüm hizmetler hakkında müşteri temsilcilerimiz yeterli bilgiye sahip olup sizlere en iyi şekilde bir aktarım sağlayacaktır.

Altyapı sorgulamak ve size en uygun tarifeler hakkında bilgi almak istiyorsanız müşteri temsilcilerimizi arayabilir, sunduğumuz tüm paketleri incelemek istiyorsanız web sitemize giderek detaylı bir arama yapabilirsiniz. Dikkatinizi çeken bir paket olursa numaranızı bırakarak sizi en kısa sürede arar ve başvuru yaptığınız paketin en ince ayrıntısına kadar sizi bilgilendiririz. Eğer hatta beklemek istemiyorsanız web sitemize adınızı ve numaranızı bırakarak müşteri temsilcilerimizin en kısa süre içerisinde, müsait oldukları bir anda size ulaşmalarını isteyebilirsiniz. Karar vermenizde sizlere yardımcı olur ve size en uygun tarifemizden faydalanmanızı sağlayabiliriz.

ORIS Telekom çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

ORIS Telekom Müşteri Hizmetleri Numarası

Ankara ve İstanbul’da ORIS Telekom ana merkezlerimiz bulunmaktadır. Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için çağrı merkezi hatlarımızı dörde ayırdık. Artık tek numara üzerinden dakikalarca doğru temsilcimizi bulmak yerine tuşlayacağınız tek numara ile hiç beklemeden direkt müşteri temsilcimize bağlanabilirsiniz.

Ücretsiz Destek Hattı: 0800 211 0 800

Abone Etkileşim Merkezi: 0850 470 0 724

Alfa İletişim Genel Müdürlük: 0850 470 00 00

Alfa İletişim Ankara Ofis: 0312 295 63 32

Öneri, istek ve şikayetlerinizi ORIS Telekom müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

ORIS Telekom Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Doğru müşteri temsilcimiz ile direkt bağlantı kurabilmek için ORIS Telekom web sitemize giderek bir iletişim formu bırakabilir ve dilerseniz sizi gün içinde aramamızı bekleyebilirsiniz. Bunun dışında ORIS Telekom ücretsiz destek hattı numaramızı tuşlayarak sesli yanıt sisteminde doğru tuşlamalarla veya sesli yanıt sisteminin bitmesini bekleyerek müşteri temsilcimiz ile direkt bağlantı kurabilirsiniz.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için ORIS Telekom müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

ORIS Telekom Şikayet Hattı

Sağladığımız tüm hizmetlerde elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışarak sizleri mutlu etmeyi amaçlıyoruz. Yaşadığınız bir sıkıntıyı iletmek, şikayet talebinde bulunmak için ORIS Telekom ücretsiz destek hattı numaramızı tuşlayarak talebinizi iletebilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen ORIS Telekom müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri ORIS Telekom şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

ORIS Telekom Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0850 755 19 48

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. ORIS Telekom çağrı merkezi numarasına 0850 755 19 48 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Adres: Alfa İletişim Hizmetleri Paz. Tic. A.Ş. – Kavacık Mah. Şehit Teğmen Ali Yılmaz Sok. No:15 34810 Beykoz / İSTANBUL
0800 211 0 800 (Ücretsiz Destek Hattı)
0850 470 0 724 (Abone Destek Merkezi)
0850 470 00 00 (Alfa İletişim Genel Müdürlük)
0216 331 00 83 (Fax)
E Posta: abonedestek@oristelekom.com

İnternet sayfası üzerinden iletişime geçebileceğiniz ORIS Telekom iletişim formu kısmı da bulunmaktadır.

Taleplerinize ve sorunlarınıza en kısa sürede dönüş yapılarak sizlere her konuda destek veren ORIS Telekom sizlerin memnuniyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi ORIS Telekom iletişim numarası üzerinden de erişim sağlayabilirsiniz.

Arama Terimleri: ORIS Telekom iletişim bilgileri, ORIS Telekom telefon no, ORIS Telekom irtibat tel, ORIS Telekom canlı destek, ORIS Telekom müşteri temsilcisi, ORIS Telekom şikayet hattı, ORIS Telekom müşteri hizmetleri numarası, ORIS Telekom çağrı merkezi numarası, ORIS Telekom iletişim numarası, ORIS Telekom çağrı merkezi, ORIS Telekom müşteri hizmetleri direk bağlanma

3 Yorum

  1. bekir UÇAK 16 Şubat 2022
  2. Cemil aras 24 Mart 2022
  3. Yunus katıksız 22 Mart 2023

Yorum Yap