Altınkılıç Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Altınkılıç Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Altınkılıç çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Altınkılıç müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Altınkılıç şikayet hattına erişebilirsiniz. Altınkılıç müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Altınkılıç Çağrı Merkezi Numarası

Süt ve süt ürünleri denilince aklımıza Altınkılıç ürünleri gelmektedir. 1991 yılından beri bu sektörde bulunan firma aslında 1976 yılında kurulmuştur. İlk kez peynir üretimi ile başlayan serüven ilerleyen yıllarda ihtiyaca göre artış göstermiştir. Gelişmelerini hızlı bir şekilde gerçekleştirerek doğal, sağlıklı ve katkısız süt ürünlerini tüketicisine ulaştırmayı başarmıştır. 3 kuşak boyunca üretimlerine devam eden marka kefir ürünleri ile oldukça meşhurdur. Hangi gıda ürünleri var bir bakalım: Kefir denilince ilk gelen isimlerden bir tanesi olarak bilindiği için; sade, laktozsuz, yaban mersinli, orman meyveli, çilekli, ballı gibi kefir çeşitlerini marketlerin raflarında görebilirsiniz. Meyve aromalı ile her kesimden insanların da ilgi odağı haline gelmiş ve yeterince de sevilmiştir. Çağrı merkezleri de Tüketici Danışma Hattı olarak müşterileri için oluşturulmuştur.

Altınkılıç çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Altınkılıç Müşteri Hizmetleri Numarası

Firmanın peynir ürünleri de bulunmaktadır. Tam yağlı, Ezine, kaşar, beyaz peynir, örgü peynir, lor peyniri ve daha birçok çeşit peynirler damak tadınıza uygun olarak modern tesislerde ve hijyen kurallarına dikkat edilerek üretilmektedir. Altınkılıç peynir ürünlerini de birçok marketin ve süper marketin raflarında görebilirsiniz. 40 yılı aşkın bir süredir peynir üretim işi yapan firma işinin oldukça ehlidir. Yüksek protein değerlerine sahip olan laktozsuz kefir içerek gün boyu enerjik ve zinde kalabilirsiniz. Birçok etkinliklere ev sahipliği yaparak insanlara vermiş olduğu toplumsal değeri de kanıtlamıştır. Festivaller de kendini göstererek oldukça fazla organizasyonlara katılan bir firmadır. Üretim tesisleri Çanakkale’nin Ezine ilçesinde, Balıkesir’in Gömeç ilçesinde bulunmaktadır. Genel merkezi İstanbul’dadır.

Binlerce kişiye iş istihdamı sağlayarak ülke ekonomisine de katkıda bulunmaktadır. Ürünleri ile ilgili her türlü istek ve dileklerini bildirmek için 0 212 545 19 19 numaralı telefon hattını arayabilirsiniz. Ayrıca altinkilic.com adresini ziyaret ederek ürünleri inceleyebilir ve iletişim bölümünü tıklayarak istek, talep, şikayet formunu da doldurabilirsiniz.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Altınkılıç müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

Altınkılıç Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Altınkılıç müşteri hizmetleri ile direk bağlantı kurmak isteyen kişiler yukarıdaki iletişim numarasını arayabilirler. Ayrıca facebook, twitter ve instagramdan takip etmeniz ve mesaj bırakmanız da mümkündür.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Altınkılıç müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

Altınkılıç Şikayet Hattı

Ürünlerle, şubelerle ya da memnun olmadığınız durumlarla ilgili bizlerle iletişim kurmanız mümkündür. Altınkılıç şikayet hattı kişilerin her türlü şikayetinde yanındadır. Yapılan şikayetler değerlendirilmekte ve en kısa sürede çözüme kavuşturulmaktadır.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Altınkılıç müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Altınkılıç şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Altınkılıç Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Altınkılıç çağrı merkezi numarasına 0212 545 1919 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

GENEL MERKEZ
Adres: Kocatepe mah. Mega Center A Blok Gümrük İskelesi Cad. 12. Sokak No:77 Bayrampaşa/İSTANBUL
İrtibat Tel: +90 212 545 19 19 (Pbx)
Fax: +90 212 581 64 39

İnternet sayfası üzerinden iletişime geçebileceğiniz Altınkılıç iletişim formu kısmı da bulunmaktadır.

Taleplerinize ve sorunlarınıza en kısa sürede dönüş yapılarak sizlere her konuda destek veren Altınkılıç sizlerin memnuniyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi Altınkılıç iletişim numarası üzerinden de erişim sağlayabilirsiniz.

Arama Terimleri: Altınkılıç iletişim bilgileri, Altınkılıç telefon no, Altınkılıç irtibat tel, Altınkılıç canlı destek, Altınkılıç müşteri temsilcisi, Altınkılıç şikayet hattı, Altınkılıç müşteri hizmetleri numarası, Altınkılıç çağrı merkezi numarası, Altınkılıç iletişim numarası, Altınkılıç çağrı merkezi, Altınkılıç müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap