HS Ayakkabı Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

HS Ayakkabı Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

HS Ayakkabı çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde HS Ayakkabı müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden HS Ayakkabı şikayet hattına erişebilirsiniz. HS Ayakkabı müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

HS Ayakkabı Çağrı Merkezi Numarası

Ayakkabı bayanlar için oldukça önemli bir giyim eşyasıdır. Herkes için önemli olan ayakkabılar kadınların daha hassas noktasıdır. Çünkü kıyafete uygun olması, gece ya da gündüz farklı ayakkabıların tercih edilmesi, ortama uygun olanlarının giyilmesi önemli bir konudur. Ayak numarası küçük ya da büyük olanların istediği modelleri bulamaması da bayanların sıkıntı çektiği konular arasındadır. HS Ayakkabı modelleri incelendiğinde farklı tarzlarda ve modaya uygun olan birçok türle karşılaşılmaktadır. Güzelliklerini şıklıkla tamamlamak isteyen bayanlar bu markayı seçmektedir. Babet tercihinde bulunmak isteyen bayanlar taşlı, taşsız ya da gelin babetleri ile karşılaşmaktadır. Küçük numaraya sahip ayaklarınız varsa istediğiniz modelleri firmanın internet sitesinde bulabilirsiniz. 33 numaradan 44 numaraya kadar kadın ayakkabılarını incelemek için siteyi ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca çağrı merkezlerini arayarak da istek, dilek ve önerilerinizi belirtebilirsiniz.

HS Ayakkabı çağrı merkezi numarası 0542 434 73 81 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

HS Ayakkabı Müşteri Hizmetleri Numarası

HS Ayakkabı modelleri içerisinde stilettolar, topuklu ayakkabılar, gelinlik ayakkabıları, sandalet, terlik, gece ve abiye ayakkabılara rastlayacaksınız. Hepsi de farklı modellerde ve renklerde olduğu için kıyafetlerinizle uyumu yakalayabileceksiniz. İnternet sitesinde fiyat aralığınızı belirleyebilir, ayakkabı türünü işaretleyebilir, ayak numaranızı yazdıktan sonra renk seçimi yapabilir ve karşınıza çıkan ürünleri de böylelikle filtreleyebilirsiniz. İsterseniz düz isterseniz taşlı isterseniz de simli modeller bayanların zevklerine uygun olarak üretilmiştir. İlkbahar- yaz modası ya da kış modası seçimlerinizi yaparken firmanın ayakkabı modellerini yakından inceleyebilir ve sipariş oluşturabilirsiniz. Ücretsiz kargo avantajı sizleri beklemektedir. Seçtiğiniz ayakkabılar stokta varsa aynı gün kargoya verilmektedir eğer yoksa 5-6 gün içinde sizlere ulaştırılmaktadır. Kişiler müşteri hizmetlerini arayarak soru ve sorunlarına çözüm bulabilirler.

HS Ayakkabı müşteri hizmetleri numarası 0542 434 73 81 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

HS Ayakkabı Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

HS Ayakkabı ile direkt iletişime geçecek olan kişiler müşteri hizmetleri olan 0542 434 73 81 numarayı arayabilirler. Ayrıca whatsapp numarası olan 0542 434 73 81 numaradan bağlantı kurabilirsiniz. Sosyal medya hesaplarınız üzerinden iletişim kurmanız da mümkündür.

HS Ayakkabı müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0542 434 73 81 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

HS Ayakkabı Şikayet Hattı

HS Ayakkabı garantili ürünlerin satışını yapmaktadır. Hasarlı ya da kusurlu ürünler firma tarafından geri alınmaktadır. Ayrıca değişim yapmak isterseniz 7 gün içinde aldığınız ayakkabıları değiştirebilirsiniz. Her konuda şikayeti ya da sorunu olanlar müşteri hizmetlerini arayabilir whatsapp iletişim hattından şikayet kaydı oluşturabilirler.

HS Ayakkabı şikayet hattı 0542 434 73 81 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen HS Ayakkabı müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri HS Ayakkabı şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

HS Ayakkabı Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0542 434 73 81

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. HS Ayakkabı çağrı merkezi numarasına 0542 434 73 81 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Telefon No : 0542 434 73 81

Adres Bilgisi : ZEYTİNLİK MH. HALKÇI SK. TİNAZTEPE ÇARŞISI NO:16

E-posta irtibat hattı : info@hsayakkabi.com

Arama Terimleri: HS Ayakkabı iletişim bilgileri, HS Ayakkabı telefon no, HS Ayakkabı irtibat tel, HS Ayakkabı canlı destek, HS Ayakkabı müşteri temsilcisi, HS Ayakkabı şikayet hattı, HS Ayakkabı müşteri hizmetleri numarası, HS Ayakkabı çağrı merkezi numarası, HS Ayakkabı iletişim numarası, HS Ayakkabı çağrı merkezi, HS Ayakkabı müşteri hizmetleri direk bağlanma

One Response

  1. derya 28 Eylül 2021

Yorum Yap