Maret Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Maret Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Maret çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Maret müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Maret şikayet hattına erişebilirsiniz. Maret müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Maret Çağrı Merkezi Numarası

Ülkemizin en büyük şirketlerinin başında, aynı zamanda Cumhuriyet tarihinin de en eski firmalarından bir tanesi olan Koç Holding geliyor. Nitekim Koç Holding bünyesinde çok sayıda farklı alanlarda firmalar bulunuyor. Onlardan bir tanesi de Türkiye’nin önde gelen et ve et ürünleri kuruluşlarının en başında gelen Maret isimli firmadır. Kurulduğu günden beri kalitesinden ve çizgisinden ödün vermeden yoluna devam eden markanın ürün gamında sosis, salam, sucuk, kavurma, füme et gibi çok özel lezzetler farklı damak lezzetlerine hitap ediyor. Firmanın çağrı merkezi numarası ise 0850 228 29 29 biçimindedir. Firmanın bu numarası danışma hattı olup gereksinim duyulan her an kesintisiz olarak aranabilecek olan bir numaradır.

Maret çağrı merkezi numarası 0850 228 29 29 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Maret Müşteri Hizmetleri Numarası

Kendi özel çiftliklerinde yetiştirdiği kaliteden hiçbir biçimde ödün vermediği birbirinden lezzetli ürünleri birbirinden seçkin mağazalarda kalitesine göre son derece uygun fiyatlar ile satışa sunuluyor. Bu bağlamda herhangi bir konuda müşteri hizmetleri numarası aranarak görüşülmek istenir ise telefon numarası 0850 228 29 29 olup çağrı merkezi numarası ile aynıdır. Görüşülmek istenilen her an bu numara her konuda aranarak firma ile gereksinim duyulan her an iletişime geçilebilir. Firma kendine yaraşır bir biçimde bu noktada eksiksiz ve kesintisiz hizmet verir.

Maret müşteri hizmetleri numarası 0850 228 29 29 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Maret Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Eğer firmadan bayilik almak, ürünlerini satmak ya da başka herhangi bir konuda görüşmek ister ve doğrudan ilgili birime örneğin satın alma birimine bağlanmak ve yetkili kişi ile görüşmek isterseniz o zaman mesai saatleri içinde +90 216 593 02 70 numarasını aradıktan sonra ilgili kişinin dahili hattını tuşlayabilirsiniz. Bilmiyor iseniz o zaman santrale bağlandıktan sonra görüşmek istediğiniz kişinin ismini verdiğiniz zaman karşınıza çıkan santral yetkilisi size yardımcı olacaktır.

Maret müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0850 228 29 29 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Maret Şikayet Hattı

Çok sık yaşanan bir durum olmamakla beraber eğer aldığınız ürünlerde bir sorun yaşar iseniz o zaman elbette yaşadığınız sorunu şikayet etmek için üstte yer alan müşteri hizmetleri numarasını arayarak karşınıza çıkan kişiye şikayetinizi iletebilirsiniz. Firma bu konuda son derece hassas davranır ve en kısa sürede şikayetinizin giderilmesini sağlar.

Maret şikayet hattı 0850 228 29 29 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Maret müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Maret şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Maret Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0850 228 29 29

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Maret çağrı merkezi numarasına 0850 228 29 29 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Adres : Tepeören Mahallesi Eski Ankara Yolu Caddesi No: 234 Tuzla/İstanbul
E-Posta : info@maret.com.tr
Telefon : 0850 228 29 29

Arama Terimleri: Maret iletişim bilgileri, Maret telefon no, Maret irtibat tel, Maret canlı destek, Maret müşteri temsilcisi

Yorum Yap