Aknaz Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Aknaz Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Aknaz çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Aknaz müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Aknaz şikayet hattına erişebilirsiniz. Aknaz müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Aknaz Çağrı Merkezi Numarası

Bim marketlerinde Akpınar Süt Ürn. San. ve Tic. Ltd. Şti. tarafından üretilerek Aknaz etiketi ile peynirler satışa sunulmaktadır. Firma konum itibariyle Çanakkale şehrimizin Bayramiç ilçesinde bulunmaktadır. Ürünlerin içeriğinde pastörize süt ve doğallık yer almaktadır. Ürünlerde natamisin maddesi ve süt tozu yer almaz ve doğal malzemeler kullanılarak üretilerek hijyenik bir biçimde üretilerek paketlenmektedir. Ürünleri son kullanım tarihine kadar güvenle kullanabilirsiniz.

Firma birçok BİM marketinde ürettiği peynirleri severlerine buluşturmaktadır. Ayrıca Metro, BTT, Çağrı, İdeal, Özkuruşlar, Selam ve Hakmar marketlerinde de ürünlerine ulaşmak mümkündür. Firma ile iş birliği, soru, öneri ve şikayet için iletişime geçmenizi sağlayacak çağrı merkezi bulunmaktadır. Çağrı merkezine ulaşmak için 0850 254 44 44 numaralı telefon numarasını tuşlamanız gerekmektedir.

Aknaz çağrı merkezi numarası 0850 254 44 44 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Aknaz Müşteri Hizmetleri Numarası

Firma Türkiye’nin her şehrinde ve birçok ilçesinde ürünlerini sevenlerine kavuşturmaktadır. Firmanın peynir üretiminde kullandığı süt doğal beslenen hayvanlardan elde edilmektedir. Firmanın ürünleri hakkında müşterilerinin soruları, dilekleri ve önerileri olabilmektedir. Firma ile iletişime geçebilmek adına müşteri hizmetleri numarası ve iletişim numarası olarak 0850 254 44 44 numaralı hattı kullanmaktadır.

Aknaz müşteri hizmetleri numarası 0850 254 44 44 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Aknaz Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Ürünleri yurt içinde olduğu kadar yurt dışında da severleri ile buluşmaktadır. Ürünleri ihraç ettiği ülkeler arasında Özbekistan, Lübnan, Azerbaycan, Irak, Hong Kong, Libya, Türkmenistan, Filistin, Kıbrıs, İsrail, Suudi Arabistan, Amerika, Ürdün, Japonya, Almanya ve Fas yer almaktadır.

Adından sıkça söz ettiren firma, Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde üretilen peynir, siyah zeytin ve yeşil zeytin ürünlerini pazarlamaktadır. Firma öncülüğünde üretilen peynirler BİM mağazalarında satılmakta ve her geçen gün daha fazla talep görmektedir. Firmaya direkt bağlanmak için ürünlerin üzerinde belirtilen telefon numarası olan 0850 254 44 44 haneli numaradan taraflarına ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

Aknaz müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0850 254 44 44 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Aknaz Şikayet Hattı

Ürünler arasında beyaz, yöresel, kaşar, sürülebilir ve çeşitli dünya peynirli yer almaktadır. Ürünlerde yaşanan acıma ve küflenme oluşmasının sebebi market raflarında gerekli kontrolün sağlanmamasından kaynaklıdır. Ürünler hakkında şikayet, dilek ve önerilerinizi iletmek için 0850 254 44 44 iletişim numarasından firmaya ulaşabilirsiniz.

Aknaz şikayet hattı 0850 254 44 44 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Aknaz müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Aknaz şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Aknaz Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0850 254 44 44 (BİM MÜŞTERİ HİZMETLERİ)

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Aknaz çağrı merkezi numarasına 0850 254 44 44 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

Arama Terimleri: Aknaz iletişim bilgileri, Aknaz telefon no, Aknaz irtibat tel, Aknaz canlı destek, Aknaz müşteri temsilcisi, Aknaz şikayet hattı, Aknaz müşteri hizmetleri numarası, Aknaz çağrı merkezi numarası, Aknaz iletişim numarası, Aknaz çağrı merkezi, Aknaz müşteri hizmetleri direk bağlanma

6 Yorum

  1. Osman KIZILOK 28 Temmuz 2022
  2. Samim Kaynar 20 Kasım 2022
  3. ismail 25 Kasım 2022
  4. Nurcan özerdoğan 10 Ocak 2023
  5. Ümit TOPBAŞ 3 Ocak 2024
  6. Metin Özhan 13 Şubat 2024

Yorum Yap