Oses Çiğ Köfte Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Oses Çiğ Köfte Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Oses Çiğ Köfte çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Oses Çiğ Köfte müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Oses Çiğ Köfte şikayet hattına erişebilirsiniz. Oses Çiğ Köfte müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Oses Çiğ Köfte Çağrı Merkezi Numarası

1993 yılından günümüze kadar uzanan çiğ köfte serüvenimizde geldiğimiz noktada Avrupa Birliği standartlarında ilk çiğ köfte fabrikası olmaktan gurur duymaktayız. Firmamızda, ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi ve ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi kapsamlarında müşteri memnuniyeti odaklı ve yüksek düzey hijyen kurallarına uygun olarak çiğ köfte üretim yapılmakta ve Türkiye’nin birçok noktasına ve yurtdışına gönderimlerimiz mevcuttur. Güvenilir çiğ köfteyi satın almak, bayilik ile Oses ailesine katılmak, istek, öneri ve şikayetlerinizi iletmek için kurumsal çağrı merkezlerimize 7/24  444 5 002 numaralı çağrı merkezi hattımızdan ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

Oses Çiğ Köfte çağrı merkezi numarası 0850 480 67 37 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Oses Çiğ Köfte Müşteri Hizmetleri

Türkiye’de üç, Almanya’da bir olmak üzere dört üretim tesisi ve Türkiye’nin beş ayrı noktasındaki dağıtım merkezlerimiz ile şubelerimize ve siz değerli müşterilerimize daha güvenilir ve hızlı hizmet vermek politikası ile hareket ediyor ve sizlerden gelen geri bildirimler (istekler, öneriler ve şikayetler) ışığında her gün kalitemizi bir adım daha ileriye ulaştırıyor ve ağzınızı tatlandırmak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Oses Çiğ Köfte müşteri hizmetleri numarası 0850 480 67 37 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Firmamız, ürünlerimiz ve diğer tüm konular için müşteri hizmetleri temsilcimiz ile 0 850 480 67 37 müşteri hizmetleri numaramızdan irtibata geçerek fikirlerinizi tarafımıza iletebilirsiniz.

Oses Çiğ Köfte Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Markamız ile direkt iletişime geçmek için oses.com.tr resmi internet sitemizi ziyaret edebilir ve çalışmalarımızı takip etmek için sosyal medya (twitter, instagram ve facebook) hesaplarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Oses Çiğ Köfte müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0850 480 67 37 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Ayrıca internet sitemiz içerisinden size en yakın şubelerimizi öğrenebilir ve varsa şubelere ait telefon numaraları ile de direkt bağlanarak siparişinizi iletebilirsiniz.

Oses Çiğ Köfte Şikayet Hattı

Markamız, %100 müşteri memnuniyeti hedefi ile tüm şubelerinde her aşaması kontrollü şartlar altında çiğ köfte üretimi yapmaktadır. Tüm ürünler, gıda mühendisleri kontrolünde geliştirilmekte olup kayıt altına alınmaktadır. Markamız ile ilgili yapacağınız her türlü olumlu ve olumsuz geri dönüşler büyük bir titizlikle karşılanmakta ve iyileştirme odaklı çözümler üretmektedir. Şikayetleriniz bizim için büyük önem arz etmektedir ve 0 850 480 67 37 şikayet hattımız 7/24 açık bir şekilde size hizmet vermektedir.

Oses Çiğ Köfte şikayet hattı 0850 480 67 37 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Oses Çiğ Köfte müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Oses Çiğ Köfte şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Oses Çiğ Köfte Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0850 480 67 37

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Oses Çiğ Köfte çağrı merkezi numarasına 0850 480 67 37 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

İstanbul Merkez
Adres İletişim Bilgisi : Karayolları Mahallesi 568 Sokak No:14/1 Küçükköy Gaziosmanpaşa / İSTANBUL
Çağrı Merkezi Telefon Numarası : 444 50 02
Müşteri Hizmetleri Telefon No : 0850 480 67 37
Faks İrtibat Hattı : 0212 419 02 99
E-Posta Mail Adresi : info@oses.com.tr

Arama Terimleri: Oses Çiğ Köfte iletişim bilgileri, Oses Çiğ Köfte telefon no, Oses Çiğ Köfte irtibat tel, Oses Çiğ Köfte canlı destek, Oses Çiğ Köfte müşteri temsilcisi

Yorum Yap