Loreal Paris Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası | Müşteri Hizmetleri
Loreal Paris Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Loreal Paris Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Fransa kökenli L’oreal Paris’te kurulan dünyanın en büyük kozmetik ve güzellik markasıdır. L’oreal Paris, saç boyası, cilt bakımı, güneş kremleri, makyaj malzemeleri, parfüm ve saç bakımı ürünlerine sahiptir.

L’Oréal orta ve üst sınıflara yönelik Kiehl’s, Maybelline, Vichy, Garnier, Helena Rubinstein, Lancome, Ralph Lauren, Giorgio Armani Parfums, Biotherm, Cacharel, Kerastase, La Roche Posay markaları çıkartmıştır.

Nestle L’oreal şirketinin en büyük 2. ortağıdır. L’oreal Kozmetik markaları listesinde 2. sıradadır. Birçok kadının vazgeçilmez markası olan L’oreal çeşitliliği sayesinde kozmetik ve güzellik ürünleri için başka markaya ihtiyaç bırakmıyor. L’oreal Türkiye’de Azra Akın, Fahiriye Evcen, Cansu Dere gibi en güzel ünlüleri başarısı ve kalitesi sayesinde reklam yüzü yapmıştır.

Loreal Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
0800 211 02 49

Loreal Paris markasının alt ürünleri, iş başvuruları, basın ve medya ortaklıkları gibi her türlü detay ve bilgi için aşağıdaki sayfayı ziyaret edebilirsiniz.

Loreal Paris Yardım Sayfası

Arama Terimleri: loreal paris iletişim bilgileri, loreal paris telefon no, loreal paris irtibat tel, loreal paris canlı destek, loreal paris müşteri temsilcisi, loreal paris şikayet hattı, loreal paris müşteri hizmetleri

17 Yorum - YORUM YAZIN

Cevapla